• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
ahoj nensynko, ja se taky tesim:slight_smile: :slight_smile: doufam ze neco vyberem :grinning:
jinak vcera u tchyne super:slight_smile: udelala nam domu cinu a upekla dort takze nemusim aspon varit...
a musim rict ze cina se ji fakt povedla, nabalila nam domu tasku a sli jsme byly jsme tam tak 2 hodky
a nevadilo mi to :grinning:
akurat zas mela malou na vikend....

a co vy nensynko jak se mate :wink:
22. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
takže tchýně už je dobrá jo tak to je super
22. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo nensynko uz tak trictvrte roku nepije, stara se no, takze jsem rada :sweat_smile:
tak ja jdu udelat polivku aspon a pak vyrazime zatim se mej papa :grinning:
22. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobře a užijte si to zrovna vám vyšlo počasí
22. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
tak jsem zatím zvolila techniku vyčkávací a uvidím jak to dopadne.Tak nějak jsme si promluvili a snad i vyjasnili pár věcí. Nechci zahodit šest a půl let života s ním a navíc když máme spolu malého tak uvidíme snad se to poddá a bude to zase jako dřví.
Andrejko a s tím neklidem máš pravdu byl v noci strašně zlobivý nechtěl odemě pít tak jsem ho musela přikrmit a i přesto to nebylo ono.
22. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
adel a co ti vubec udělal to jsi nám neřekla :confused:
22. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem tak lukáš už je ve škole a nela mi ještě spí
23. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky....

adelko to urcite s tchyni vid?? :confounded:

nensynko tak to si pospala teda ze?adoch mi vstaval v pul 7 a Honzik ted tak jdu vysat a vytrit
a mam hotovo uz mi i pracka doprala :grinning:
23. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
ono je to trochu složitější a na delší psaní tak až budu mít čas tak vám to povím.
Andrejko Ty si teda šikulka takhle to pěkně zvládáš.
Holky malý má ucpaný nosík a nevím čím mu ho uvolnit.Čistili jsme,vysávali normální odsávačkou, dokonce dávali i kapičky pro miminko (jen ty trochu pomohly, ale není to ono :frowning2:
23. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jo přispala si ale už vstala
23. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

zabavu jsme si užili :dizzy_face: :dizzy_face: a včera jen polehávali, byli jsme jak přejetý válcem :sweat_smile: Tomík byl zlato, celou noc chrněl až do 6h do rána, my dorazili kolem 2h ráno a pak spal ještě do 8h, tak jsem se trochu prospala :slight_smile: :slight_smile:

Adelko, a jaký máš kapičky?? já používám Libenar :wink: někdo si chválí vincentku ... a ten Libenar teda kapu i když rýmu nemá, jako prevenci :wink: a zkus koupit tu odsávačku na vysavač, jestli máte regulaci výkonu, ta je fakt super a určitě mu uleví...stojí okolo 300kč :slight_smile: a na noc mu dávej přes šprušle mokrý ručník, aby měl vlhký vzduch, bude se mu lépe dýchat :slight_smile: ...a bylo by super, jestli máš doma eukalyptovou vodičku, tak to kápnout do tý vody a tak namočit ten ručník :wink: a třeba i můžeš dát pod matraci pod hlavu nějakou knížku, aby se mu trošku zvýšila hlavička, to mu také pomůže lépe dýchat :wink:
moooc mě mrzí, že tě přítel zklamal :frowning2: zrovna v tuhle dobu, kdy byste naopak měli být spolu a štastni, když máte doma takový uzlík :fearful: a to je to tak vážné, že čekáš, že zůstaneš sama?? :confused: :frowning2: no přece miminko taky plánoval, tak snad by vás teď chvíli po jeho narození neopustil....hlavně se drž a zachovej chladnou hlavu, snad to nebude tak horký, jak se zdá... držím palečky :wink:

Adrej, tak fain, že u tchýně dobrý a že se drží :wink: :slight_smile: :slight_smile: a s tím žehlením, to je práce, která mi fakt nebaví a nemám ji ráda, tak to nedělám :sweat_smile:

tak já jdu ještě supsnout do pelíšku, Tomáš si hraje v postýlce, tak si trochu zdřímnu :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek tak jsme doma byly jsme nele koupit kalhotky
23. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi moc děkuju za rady.Dávám mu ten Libenar, to nám dali v porodnici, pořádně jsem mu to odsála a je to lepší. Musím zaklepat. Mám teda normální odsávačku a určitě chceme koupit tu na ten vysvač i když jsem ze začátku byla proti. Říkala jsem si aby to miminku nějak neuškodilo, ale to je blbost protože to by nemohli prodávat. Všichni v mém okolí si ji chválí tak uvidíme. Co se týče přítele tak nějak jsme si to vyříkali a uvidíme.Nechci zůstat s malým sama a on o nás taky nechce přijít a opravdu na druhou stranu je moje velká opora. Vím, že život není pořád jen růžový tak snad to překonáme a bude to zase jako dřív.
23. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel, no určo ji kupte, já jsem se jí taky ze začátku bála, ale je to v poho, vyzkoušela jsem ji na sobě a jen to šimrá :wink: co slyším, jak prý děti u toho řvou jak tur, ale já Tomíka naučila, že se nemusí bát, vždy když jsem mu šla vysát i jen holuba, tak jsem mu u toho dělala opičky, smála se a tak :grinning: ...a teď to snáší úplně v pohodě, ví co ho čeká a nechá si odsát i když je na bříšku a smeje se u toho :dizzy_face: :dizzy_face:

to je dobře, že jste si to s přítelem vyříkali, snad to byla jen přeháňka a bude vše ok :wink:
23. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzy no on je Denisek ještě malinký ale je fakt, že už krásně kouká tak bych ty opičky taky mohla zkusit a třeba to zabere. I když já jsem mu to vytahovala jak byl hladový takže křičel i z toho.
23. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Adel, no ze začátku měl Tomík vykulený oči a tak, ale něžně jsem na něj mluvila...to pak až začal vnímat, tak jsem se usmívala a hrála si s ním při tom :wink:

Míra se teď dívá na zprávy a Tomáš mu u toho dost nahlas povídá :grinning: :grinning: :grinning: glaglagla, dadada, vavava... :grinning: :grinning: :grinning: fakt sranda :grinning:

a už jsem zadělala 2 těsta, tak ještě zítra slepovaný a možná rohlíčky a dám se do pečení :slight_smile: a tenhle týden musím natrhat někde jedli, v neděli je už advent :astonished: :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek dobré ránko
tady je strašnej vítr a už mám napečeno 8 druhu
24. lis 2009 v 06:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: tady to taky funí :confounded:

nensy, neříkala si, že letos moc nepečeš?? :sweat_smile: :wink: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě želetos moc nepeču jinak tak 16 druhu
24. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme měli čočkovou polívku a jsme po večeři
24. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem
andrej tak jak jste nakoupili v polsku
25. lis 2009 v 06:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak lukáš už odjel do školy a malá s manžou ještě spí
25. lis 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzko a co ty už pečeš nebo ještě ne
25. lis 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky....

jak se mate???co prcci???

nensynko uz mas tolik???? ty brdo,,, smekam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

v Polsku nic moc:frowning2: nakonec jsme byly v Ceskem Tesine a jestev Karvine v tescu, tam sem koupila
Adochovi takovou tahaci housenku od Fisher Price + vkladaci kostky do takove hracky,,,, + obleceni nejake
a Honzikovi hraci Hokej,a boby s volantem, ktere hrooozne moc chce :sweat_smile:
jo a zitra jdem pro kolo Honzovi mamca nam prispeje takze ten bude mit obrovskou radost :dizzy_face:
o vikendu mu jdeme jeste nakoupit nejake to obleceni a jeste neco dokoupime a uz mame vse :dizzy_face:
a co vy? uz mate nejake darecky?
25. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme doma jdu dělat oběd
andrej jo mám ještě bych něco chtěla asi ale až zítra
25. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: dneska tu je azuro :sunglasses: :sunglasses:

nensy, no já mám zaděláno na dvoubarevný slepovaný, pracny a sirky...tak se dneska do toho pustím :slight_smile: :slight_smile:

Andrej, tak aspoň něco jste pořídili :slight_smile: :slight_smile: já mám jen pro mamču knížky a toť vše :sweat_smile: poslala jsem mail příbuzenstvu, co chceme my pod stromek a ať taky pošlou svoje přání mailem, ať nekupujem zbytečnosti, tak čekám na seznam a pak nakoupím :sweat_smile:
25. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj zuzko no vidíš taky jsi šikulka ty sirky jsou výborný akorát se strašně drolej když je upečeš
25. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nensy, no já ty sirky dělám poprvý, tak nevím :sweat_smile: budu je tvarovat mlýnkem a pak jeden konec namočím do čokolády :slight_smile: na obrázku v kuchařce vypadalo moc chutně :grinning:
25. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jako jsou moc výborný to je fakt
25. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme přišli z prochajdy, bylo tam fakt krááásně sluníčko :sunglasses:

tak a jdu se vrhnout na ty pracny...zkusím vyčíst z návodu, jestli naše trouba umožní péct na dvou plechach, aby to bylo rychle hotové :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek