• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
no jasně pokud máš nákou novější tak jo
25. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, potřebuji zjistit od zkušených jestli je možné, že jsem těhotná když MS přišla o šest dní dříve a trvala den..druh den už jen doznívala- špinění..nikdy se mi to nestalo. Sex nechráněný, snažíme se o mimi ... Podotýkám nebylo to jen špinění, normálně jak to bývá u ms, ale zaráží mě ta krátká doba.. stalo se to některé z vás? Já měla za to že případné zahnizďování pouze špiní... MS mám jinak pravidelnou..
25. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak s tím ti neporadím já jsem ms ani při jednom neměla a pokud si nejsi jistá tak bych zkusila testík
25. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to určitě taky plánuju, ale myslím že je ještě docela brzo...
25. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zkusit ho mužeš .každý to má jinak někdo to nemá někdo krvácí jen den nebo dva a muže bejt těhu to je u každé jiný
25. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsou hotový :slight_smile: a normoš jsem to pekla na dvou plechach a na jeden zátach, všechno jsem to tam narvala :grinning: :grinning: :grinning:

alushka5..no já začala krvácet asi 5dní po termínu MS, taky to bylo takový jednodenní :sweat_smile: ale tobě to přišlo dříve, tak nevím :confused: ...jistý bude až zkusíš test :wink:
25. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ojo, předpokládám že u tebe to bylo to "příjemné" krvácení a //, jen aby to u mě nebyl mikropotrat :( testik určitě zkusim, o víkendu jdu na to... :wink:
25. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
alushko já krvácela v den MS a další dny už nic, // se mi ukázaly až 8 dní po dni kdy jsem měla MS dostat. Také to na těhu nevypadalo a dnes mám chlapáka :dizzy_face:

holky MÁME NEŠTOVICE :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Včera nic a dnes už byla Aní osypaná, tak jsme hned ráno lítli k dr a ta to potvrdila. Ondráš to může chytit, tak doufám že si to u něj počká aspoň rok - je na to ještě malinkatý. Já je nejspíš také neměla, máma říkala že já nikdy na tohle netrpěla - u ségry víme, že je měla. Tak jsem zvědavá jak se to projeví :confused:
25. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
alush, příjemné krvácení to beru až teď, tenkrát si mysleli, že to je mimoděložní :confounded: tak snad to mikropotrat nebude, taky mě to napadlo, ale nebudem malovat čerta na zeď, ne? :wink: :slight_smile: a měla si při tom nějaké bolesti co by značili potrat?? :confused:

Miruš, já taky neštovice neměla, ani žádný tyhle dětský nemoci :sweat_smile: tak jsem zvědavá, jak to bude u Tomáše :confused: tak snad to ještě Ondra nechytí a Anetka už je bude mít z krku :wink: :slight_smile:

pracny jsou výýýýborný :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dobré ránko
zuzko tak to jsi teda šikulka :slight_smile:
miruš snad to malej nedostane ale tohle neuhlídáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak lukáš je nachystanej do školy a pak jdem po desátý k našim
26. lis 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak malý dneska od tří hodin nějak zlobil a ještě teď nespinká to jsem zvědavá kdy usne.Včera jsem byla u doktora na kontrolu s krevním tlakem a malého jsme nechali u přítelové mamky a on tam celou dobu (4 hodiny co jsme byli pryč) spinkal takže dnes se mu asi proto nechce.
26. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně že je malej v pořádku adel
26. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jdem ven je tam krásně
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidím jak dopadnu :slight_smile: bolesti vubec, normalně tak ja k to mívám u mensesu, prostě tlak v podbřišku, že bych měla nějaké křeče to ne... sama jsem zvědavá
26. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš alushka co stoho bude
26. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem koukám včera tady ani nikdo nebyl
27. lis 2009 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
teda účast mizerná, ale je to jasné prcci rostou a je s nimi čím dál víc práce. U nás noc opět nic moc. malý se vzbudil ve dvě pak ve čtyři a to jsem ho musela nechat u nás v posteli a krmit ho asi hodinu než usnul. Teď leží v postýlce a kouká, občas si zakňourá. Dnes jsem měla jít do školy. Tchýně velice že bude hlídat a teď ve středu se cukla a že si uvědomila, že musí jít k holičce tak jsem z toho smutná a naštvaná. Konečně jsem se těšila, že vyrazím mezi lidi a trošku se odreaguju od toho přebalování a krmení a ona mi udělá takový podraz. No ale nemělo by mě to překvapovat když vím jaká je, ale stejně jsem z toho smutná :frowning2:
27. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel uvidíš že to bude dobrý ale s mimčem ta škola pujde pomaleji
27. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem :slight_smile: tak kde sjte všichni
28. lis 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....

jak se mate??? ja jsem nemocna:frowning2: dneska je mi lepe ale vcera sem lezela cely den:frowning2: mela sem i horecku
ach jo:frowning2: no jeste ze nejsou decka nemocni ode me a snad nebudou :unamused: nevim kde jsem to chytla... :rolling_eyes:
pritel ma paragraf, tak aspon pomaha ted je s nima venku :sweat_smile:

tak kolik jste toho napeli?? ja se rozhodla od pristiho vikendu budu pect i ja :grinning: uvazovala sem ze ted behem
tydne ale nevim radsi jeste polehavam,,,,

adelko ahojky, no uz ti maly bude spinkat min a min :wink: a kdyz bude spat pred den casto tak vecer moc nebude
ale uvidis :wink:
ja bych tchyni nenechala ani jednoho to bych radsi nikam nesla.... vim jaka je a vim cim by je krmila :rolling_eyes:

a co ty nensynko jste zdravi???
a co budete holky delat??? :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zacina mi zas byt nejak divne:frowning2: jdu lezet pak kouknu :rolling_eyes: :confounded:
28. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andrej jo mi jsme zdraví.nic nebudu dělat už mám uvařeno a za chvíli jdu k našim
a zítra přijede tchýně popřát dětem tak tady bude veselo
28. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co dneska vaříte k obědu já jsem dělala polívku s drobenkou a šunkofleky
28. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky
Andrejko chudinko tak si zalez hezky do pelíšku a vylež to ať si brzyčko fit. Tak já mám s tchýní vztahy všelijaké ale pokud jde o malého tak to vím, že se o něj postará, to zase strach nemám.
U nás je dneska rozsvěcení vánočního stromku, ale od nás je to dva kilometry a to já s tou nohou bohužel ještě nedojdu takže nepůjdu jedině autem, uvidíme.
28. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem doma peču veky na chlebíčky domácí jsou nejlepší
28. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem
tak mě dneska přijede tchýně tak jdu něco dělat
29. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...

dneska je mi celkem lip, ale adam zacina zas kaslat ach jo :rolling_eyes: :confounded:
nensynko a co u tebe tchyne??? porad uprednostnuje Nelcu??? to pak pisni jak bylo... :slight_smile:

ja pecu kure a mam brambory udelane,,,

vcera jsme meli sunkofleky taky a uzenou polivecku mnam mnam :grinning:
29. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko ahojky,,, tak to mas fajn s tchyni :wink: :slight_smile: :wink:
u nas je rosviceni stromku dneska pritel jde s Honzikem:slight_smile:
29. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andrej tchýně přijede popřát dětem měli narozky a mě k svátku
29. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek