Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
2. pro 2009

nazdárek dobré ránko všem.tak to jo paji to jsem nevěděla

ojo
2. pro 2009

ahojky 🙂

u nás je sněhu 😀 😀 😀 Tomáš dnes chrápal do 7h, tak jsem vyspalá a už jsme vzhůru 😵 😵

adellaide03
2. pro 2009

AHoj holky
Zuzy to se máte, že máte sníh, ale já po něm letos nějak extra netoužím když ještě ta zlomená noha není moc jistá. Mě by to stačilo na Vánoce.
Denisek nám začíná zlobit, večer byl okoupaný, přebalený, najezený a když jsme ho dali spinkat tak začal brečet. Pak jsme ho vzali na ruce a on byl vysmátý spokojený, takže nakonec ho Martin uspal na rukách. Teď to bylo podobné.

ojo
2. pro 2009

Adelko, já mám sníh ráda 🙂 na to uspávání na rukach pozor, děti si hned zvyknout a budeš ho muset pořád nosit 😅 ...to si ho radši polož k sobě na gauč nebo do postele a lež u něj a tak ho uspi...

nensy
2. pro 2009

nazdárek tak jsme doma a praha totálně ucpaná
teda zuzko to ti nezávidím já sníh nemám ráda

nensy
3. pro 2009

nazdárek dobré ránko všem
tak nela má furt 39 tak pojedem k dr
jinak tady v noci pěkně mrzlo

nensy
3. pro 2009

tak lukáš už je ve škole tak se za chvíli pujdem oblíkat a pojedem k dr a na nákup

nensy
3. pro 2009

tak jsme doma nela má virozu a já taky tak malá leží a kouká na pohádky

ojo
3. pro 2009

ahojda 🙂 dneska tady bylo zas krásně modrá obloha a sluníčko 😎 a sníh se stále drží 🙂 🙂

nensy, tak to je pech, že jste zase nemocný ☹ tak se bzry uzdravte 🙂

nensy
4. pro 2009

nazdárek dobré ránko všem
tak nele je už dneksa líp a koukáme na pohádky

adellaide03
5. pro 2009

Ahoj holky musím se pochlubit Denoušek spal od devíti do půl šesté do rána. Napil se a pak zase spal do půl osmé. Teď tady kouká, prdí a povídá si s tatínkem no zlatý kluk oproti přechozí noci.

andrea2210
5. pro 2009

ahojky holky, pak doctu jdu jen pozdravit,,,,

adelko no sikulka... 🙂 🙂 deti obcas maji sve dny a proste pozlobi no 😉

za chvili prijde cert... 😵

jinak sem byla k.o horecky, zimnice proste chripka no 😠 nastesti nebyly a nëjsou nemocne decka 😠

tak se mejte pak doctu zatim papa 😉

nensy
5. pro 2009

nazdárek tak jak je
manža jel s malou k známím přijde tam čert tak jsem na to zvědavá
jinak já jsem doma peču na zítra na zakázku dort

ojo
7. pro 2009

ahojky 🙂 tak proběhl Mikuláš??? bály se děti čertů?? 🙂 🙂

my byli o víkendu u našich, i jsme tam přespali, večer jsme se šli podívat na náměstí na čerty, dali jsme si klobásu a zapluli do cukrárny...dítko hlídali naši 😀

na dnešek mám navařený segedýn, tak se teď asi pustím do pečení rohlíčků a budu to mít vše z krku 🙂

adellaide03
7. pro 2009

AHoj holky
Zuzy u nás zatím čerti nic, malý je ještě moc malý tak až příští rok.Včera jsme byli na oslavě narozenin tchýně a sestry od přítele a byla sranda.Byli tam i naši, pak prarodiče od přítele, bratr a manželka od přítele (která nám oznáýmili, že čekají v červnu mimi tak si bude mít s kým Denísek hrát jo a že se to dozvěděli ten den co jsem rodila) no a byli jsme tam až do půl desáté. Denísek byl z toho trošku zmatený, ale protože ještě nemáme úplně pevný režim tak se pro jednou nic nestalo. Usnul kolem jedenácté a na jídlo se opět vzbudil až 5:20 takže bezva.

ojo
7. pro 2009

Adel, na Tomáše taky přijdou až spíš na přes rok 🙂 🙂 to je super, že bude mít Denísek bratránka nebo sestřenku 🙂 🙂
to je Deny zlato, že ho to nijak nerozhodilo 😵 😵

já už mám rohlíčky upečený, tak už jen dozdobit čokoládou a prdím na to...žádný už dělat nebudu 😀 😀

adellaide03
7. pro 2009

Jo Zuzy je to bezva.On si teda má s kým hrát protože zase můj brácha má dva kluky.Jeden bude mít v březnu sedm a druhý dva roky, ale je bezva, že je to na obě strany. Jak u mého bráchy tak u přítelového bráchy. No a zapoměla jsem vám napsat, že jsme s přítelem ten náš problém vyřešili a vypadá to, že příští léto ze mě bude vdaná paní (taky na čase, s Deniskem na rukách) 🙂

ojo
7. pro 2009

Adelko, tak to gratuluju 😵 to by jsme tu měli taky aspoň i svatbu, než samý porody 😉 😀 😀 😀 hlavně, že už je u vás vše v pohodě 🙂

my se k tomu s Mírou stavíme, že nejdřív děti a pak svatba 😀 😀 😀

nensy
8. pro 2009

nazdárek dobré ránko všem
teda koukám že se to tady bude vdávat co 😀

adellaide03
8. pro 2009

Holky děkuju doufejme, že nám to vyjde. Chceme to někdy v létě zřejmě srpen,září tak to už bude Denisek docela velký tak snad to dopadne.
Jinak dneska se napapal večer v sedm,usnul v osm a vstával o půl páté, do pěti jedl a od té doby ještě pořád spí. Občas zakňourá, ale vstávat se mu ještě nechce tak ho nechávám. Už jsem stihla posnídat a přečíst si tři stránky ze skript takže se stíhám i učit, to je ale moje zlatíčko.

nensy
10. pro 2009

nazdárek tak jak je 🙂
já mám lukáše už ve škole a nela ještě spí.dneska budu nakládat svíčkovou na víkend

andrea2210
10. pro 2009

ahojky holky... zdravim po delsi dobe🙂 🙂

Adelko taky gratuluju a je dobre ze jste to s pritelem vyresili.... 😵

Ojo u nas mikulas super, byly tu 2 chlapi dospeli nejmin 20 minut takze Honza se malem pocural strachy 😅
a Adam?? ten se na ne koukal a vykladal:D :D a porad se jen usmival....

Jinak u nas celkem dobry, akurat oba dva maji dost silnou rymu,,, to je porad neco 😖 😠 😠

nensynko tak kolik mas napeceno??? my jsme ted meli svickovou mnam mnam 😵

vcera mi spal Adam od 8 vecera do 8 rana,,, se musim pochlubit,,,asi tim ze sem delala lozno tak to vonelo :D 😝

andrea2210
10. pro 2009

ohledne svatby... ja se vdavat nechci... Zatim... i kdyz pritel by rad 😅

nensy
10. pro 2009

ahoj andrej jenom 10 druhu a už víc pect nebudu

ojo
10. pro 2009

ahojky 🙂

Adrej, tak snad to Honzík přežil bez úhony 😉 😀 😀 mě to přijde vždy k smíchu, jak se ty děti bojí...takový roztomilý 😀 😀 😀 😀

já už mám taky vše upečeno a uloženo v krabici, mám toho 5 druhů, to nám stačí...stejně jak znám maminu, tak nám toho ještě bude dávat 😀

teď už mám uvařeno a upekla jsem bábovku...počasí nic moc, myslela jsem, že půjdem ven, ale je tam kosa jak blázen a sem tam sprchne...tak uvidím 😖

adellaide03
10. pro 2009

AHoj holky
Andrjeko proč se nechceš vdávat?Já teda kdysi taky moc nechtěla (přítel by si mě vzal a měl se mnou děti už dávno, ale pro mě to bylo nějak brzy) a teď si myslím, že když je malý tak by sme asi mohli. I když je teda fakt, že naši hodně těžko nesli, že jsme se nevzali už když jsem čekala malého. Já jsem ale nechtěla.Však myslím, že jsem vám to tady psala. Měla jsem hodně stresů se školou i bez svatby.
Zuzi, Ivi vy jste holky šikovné tolik napečeného cukroví. Já teda zatím nemám ani jedno a ani nevím jestli budu péct, zase dostaneme od mamky a od tchýně a taky Martinovy babičky takže toho bude asi dost. Ještě se ho zeptám jestli má nějaké speciální přání a jestli ne tak ani péct nebudu.
Jo pokud jde o počasí tak je fakt zima a od zítřka hlásí mrzy a sněžení tak jsem zvědavá. Moc mi to nevyhovuje, chtěla jsem pořádně začát trénovat chození nohy venku a ono mi nasněží takže to moc nepůjde, a nebo možná když to bude namáhavější tak to půjde rychleji, uvidíme.

mirka755
11. pro 2009

ahojky
koukám, že pečete o sto šest - já chtěla začít tenhle týden, nám stačí tak 2-3 druhy ale asi to šoupnu na příští. Ondrášek totiž chytl neštovice, osypal se ve středu. Takže mám o zábavu postaráno, až mu to skončí tak musím převlíct všechny postele - vyprat prádlo, protože pudr je úplně všude 🙄 .
Ani Mikuláše jsme neměli, takže si musíme počkat na příští rok. U nás 2 dny pršelo, počasí fakt tak akorát zalézt pod deku. Je fakt že ven nemůžeme, ale i tak - do krámu musím chodit až když je doma Libor

nensy
11. pro 2009

nazdárek tady taky prší už dva dny tak jsme zalezlí doma
na víkend jdu do práce tak se těším.jsem jim na ty dva dny navařila at tady maj co jíst

mirka755
11. pro 2009

Ivi a kde pracuješ?

nensy
11. pro 2009

miruš to mi dohodila segra jenom na víkend uklízet 2 baráky za 2 tis.to jde ne

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru