• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
hmm...uz nedufam, ze by sa objavili...teda ta druha...
27. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně andrej na to si pamatuju :slight_smile:
ale určitě jo podívej na adel taky nedoufala a je těhule
27. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
cukri vazne muze, ja taky nemela a dalsi den zmena, sice po pul hodine ale // byla :wink:
a pak silila... :wink:

jojo adelka nedoufala, a Janicka tyntynka to same a povedlo se :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
uz nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cukrik co už není
jaj...zle som precitala...beriem spat...som precitala ze andrej...nie adel...ospravedlnujem...sa...
27. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo :grinning:
27. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

jsem vás nestihla ani včera pozdravit, jsem dala fotky do alba a pak se přihnala obří buřina,lítali hromy, blesky, tak jsem radši hned vypla PC a vytahali jsme věci ze zásuvek :sweat_smile:

Paji, gratuluji ze zkouškam, tak už máš za sebou :wink: :grinning: :grinning:

Cukrik, držím palečky, třeba se fakt ještě objeví, nebo testni ještě za pár dní :wink: :slight_smile:

Andrej, tak už to s krmením zvládáš, když je Adámek v pohodě :wink: :slight_smile:

Leni, děkuji za pochvalu :slight_smile: mám zrovna na tý fotce takovej blbej výraz... :sweat_smile: 3

Veru, krásný kompletek, moc ti sluší...:dizzy_face: :dizzy_face:

mě začlo od včera bolej v krku a dnes už to mám rozjetý, takže jedu na kloktadle pro kojící a snad mě to rychle přejde :confounded: jsem nějak grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tomík je zdravý, dnes jsme byli u dr. a je zas o 200g těžší, takže nám krááásně roste :grinning:

mějte se...zatím páááá
27. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj zuzko :slight_smile: tak to teda krásně roste a hlavně že je hodnej a jak spíte v noci
27. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky tak uvidíme asi tam zítra brnknu, ale právě že mi nedali číslo kam volat a na netu je milión čísel. Myslíte že mám třeba zavolat na sekretariát a tam by mě mohli navigovat kam zavolat?
27. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo zavolej na ustřednu tě přepojej
27. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám teda přímo čísla na to genetické oddělení a tam je jen ten sekretariát tak asi zkusím tam.
27. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to jo tamk by ti to měli říct
27. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivy, chrní krásně a budí se po 3 hodinach, takže se docela i vyspím :slight_smile: ...a vodičku má rád :slight_smile:

jdu dělat véču, Míra už je doma a pak budem koupat...

tak zatím pááá :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Adélko: já bych zavolala na to genetické na sekretariát,oni ti poradí,neboj :slight_smile:

Zuzanko: teeeeda,tak to je paráda! daří se vám fakt dobře a je super,že Tomík tak spinká a má vodičku rád, tak si to mateřství krásně užívej :dizzy_face:

cukrik: jsem na tebe zvědavá!! zkusíš třeba v Pá testík znovu? :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
oJO Ahooojky tak to je fajn, hlavne ze si vyspinkana... a ze je maly zdravy :wink:
Tak se opatrujte, a rychle se uzdrav :wink:

adelko urco tam oni ti reknou,,, no hlavne si tam zavolej kdyz si to platila, beztak toho maji hodne
a zapomeli :rolling_eyes:
27. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzanko opravdu paráda, že Ti tak všechno jde.
Leničko děkuju jo zavolám na sekretariát, už jsem u té sekretářky byla v pátek platit jí za ty zrychlené výsledky a byla milá (valstně všichni tam byli milí) takže snad mi dá to správné číslo.
27. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky maly je dneska porad protivny a koukala sem mu do pusy a chudak
cely spodek natekly,,, fakt i tam kde maji byt stolicky:frowning2: chudak :confounded:
27. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrejko bobeček malý. A nemáš na to něco nějakou vodičku nebo něco aby ho to nebolelo?
27. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi jsme vykoupaný malá je v postýlce tak jsem zvědavá jestli bude spát
27. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
adelko jeste nemam:frowning2: ona mi ji nedala:frowning2: ze prej bylo na ni brzy nebo co:frowning2:
ze prej se uvidi na poradne a ta je uz pristi tyden, ale je mi ho lito:frowning2: ty dasinka ma fakt desne :rolling_eyes: :confounded:

nensynko ja ted tak tak maleho uspala, ale pocitam s tim ze se za chvili zas vzbudi, jsem zvedava
jaka bude noc no :unamused:
27. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak malá mi konečně spí tak uvidíme jak dlouho
27. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já se pro dnešek loučím jdu žehlit mám tady toho požehnaně
27. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrejko tak to je fakt děsné jo ty doktorky jsou někdy fakt hrozné. te´d malý bude trpět že?
27. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
adelko asi jo:frowning2: ted sem ho zas uspavala:frowning2: ma kousatko to byl rad jak sem mu s nim prejizdela
dasinka, no protoze on tak moc jeste ty hracky nekouse jako kouse ale jak se netrefi tak se
nervuje,,, :frowning2:
pak sem mu prejizdela jen prstem a taky se nechal a dokonce u toho vykladal, a dudlik teda chudak
doslova hryze :unamused: ty zuby hrozne:frowning2:
To u Honzika neznam, u nej jsme to ani nevedeli ze mu rostly :sweat_smile:
je mi ho dost lito bobka:frowning2:

tak ja jdu za chvili krmit, spise je mi ho lito no :confounded:
tak se mej adelko hezky,,, i vy holky, papa :wink: :wink: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš Andrejko každé dítko je jiné. Tak snad ho to nebude trápit tak moc. Dobrou noc.
27. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
Leni jj, šlo to. Ale podruhé bych to už asi vzdala. Anetka byla naštěstí ok, musela jsem jí teda nutit často do pití - aby mi nepadla únavou nebo úpalem, ale byl to krásný výlet do Prahy :o)
Zuzi tak to jsi šťastná maminka, když ti takhle spinká :dizzy_face: . Já jsem zvědavá na toho našeho pďolu, kamarádce už malý stůně s kolikou :frowning2: a to je mu teprve měsíc. Kluci na to trpí až moc
Páji - gratuluji ke zkoušce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teda v noci byla bouřka teda, až jsem se chvílema bála :frowning2:. Jednou byla taková rána, že až manžel vylítl ze spaní co se děje. A Anetka, ta to opět zaspala :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes jsem tady první a nikdo tady? Tak já se jdu nasnídat a potom učit, ale určitě k vám budu nakukovat :slight_smile:
28. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno všem :slight_smile: Já mám dnes frmol vpráci,tak sem asi dneska moc nepolezu :frowning2: ...tady bylo ráno tak krásně a te´d se to nějak zakabonilo :frowning2:

Adélko: držím palce,ať se dnes dovoláš na tu genetiku :wink: :slight_smile:

Miruš: tak to u nás taková buřina nebyla, malá je teda pěknej spáč :wink: :grinning: :grinning: ...to mě vzbudí sebemenší zvuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile:
leni čepička je moc hezká :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek