Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
28. kvě 2009

adel tak snad se tam dovoláš bude všechno v pořádku 🙂

lenkakubickova
autor
28. kvě 2009

Ivuš: jakou myslíš čepičku? Tu co jsem ti poslala pr Nelču,nebo tu novou v albu? A dáš sem fotku malé,ať vidím,jestli jí čepka je? 🙂

nensy
28. kvě 2009

leni tu v albumu tedkon jsem na ní koukala 🙂 jo leni dám ale musím počkat až dojede vašek jel do práce a čepičku jsme včera brali k babce at se podívá a nechali jsme jí v autě

mirka755
28. kvě 2009

ahojky
jsem tu jen na skok, půjdu se nasnídat. Dnes musíme být dopo doma, protože nám přijdou vyměnit nějaké trubky u stupaček. Venku teda nic moc, studený vítr a asi bude i během dne pršet
Ukážu se po obědě :o)

andrea2210
28. kvě 2009

ahojky holky🙂

Lenulka kraaaasna cepicky,,, no vsecky jsou nadherne fakt 😵 😉

ahojky nensynko🙂

Mirusko tady bourky nastesti nebyly ale prselo cely den vcera 😝 (skoro)

jinak maly spal kraaasne od 21:00 do 4:00 a pak jeste do 6:15 takze ja jsem spala dohromady 7 hodin...
jeste ze tak , dokonce se i dobre vzbudil a byl cele rano zatim hodny, za chvili ho polozim a bude spinkat🙂

nensy
28. kvě 2009

ahoj miruš 🙂 no tak tady bylo hezky tedkon se to zatáhlo takže taky hnusně bude pršet 😝
ahoj andrej 🙂

andrea2210
28. kvě 2009

holky tady je hezky🙂 slunko sviti🙂 ale zima jako 😝

lenkakubickova
autor
28. kvě 2009

Ivuš: tak jo,jsem zvědavá,noooo 😀 ...hlavně se těžko odhaduje na dálku velikost,tak jsem chtěla vědět,jestli to fakt sedí 🙂

Andrejko tady taky ráno bylo sluníčko a teď je zataženo,ale občas to slunce vyleze..je to blázinec 😝 A děkuju za pochvalu čepiček, už háčkuju na zakázky, objednávají si u mě lidi,tak mám radost!! 😵

Miruš: aspoň si trochu odpočineš,když jste doma 🙂

andrea2210
28. kvě 2009

Lenicko ani se nedivim🙂 kdybch mela holcicku hned tak 2-3 si od tebe objednam 😵

adellaide03
28. kvě 2009

Andrejko a co zoubky je to lepší?
Jo holky ještě chvíli počkám a pak někam brnknu.
Já se dnes moc nevyspala, ale učení mi zatím jde docela dobře. Nejdřív se mi pořát zdálo něco o ultrazvuku a pak jsem se vzbudila a bylo mi strašně těžko tak jsem se musela napít nealko piva. Po tom to už bylo dobré, ale skoro do jedné hodiny jsem nemohla usnout.

lenkakubickova
autor
28. kvě 2009

Adélko: tak to je super,že ti jde učení dobře a neboj, vásledky tě potěší ještě víc! Bude to v pořádku 😉 😵

Andrejko: děkuju 😵

adellaide03
28. kvě 2009

Leni jo divím se, že nejsem nějak unavená. A kdybych byla tak se chvíli natáhnu a nebudu to lámat přes koleno 🙂
Jinak u nás taky svítí sluníčko, ale je docela zima.

nensy
28. kvě 2009

tak jsem tady nela se už vzbudila za chvíli pujdu dělat ty jahodové knedlíky

adellaide03
28. kvě 2009

Holky tak mi před chvíli volali z té genetiky. Strašně se omlouvali, že nezavolali včera, ale že byli ve Vídni na nějakém kongresu. Takže jsme úplně zdraví Downův syndrom je vyloučený. Jupíííí ja jsem tak ráda 😀

tyntyna
28. kvě 2009

Ahoj holky,
Ivu tak to budeme mít skoro stejný oběd taky máme kvedlíky. 🙂

Leničko ty čepičky jsou nádherný. Jsi moc velká šikulka. 😵

Andrejko chtěla jsem se zeptat kde spí Honzík? Péťa spí s námi v ložnici a do pokojíčku jít nechce, že se tam bojí ani se mnou tam spát nechce. A jak to vypadá tak se postýlky nevzdá. A teď přemýšlím, kam dáme spát miminko. Jedině koupit koš na miminko.

Adélko a nebudeš volat na ty výsledky? Já bych to asi nevydržela.

tyntyna
28. kvě 2009

Adélko než napíšu tak ty píšeš, že ti volali. Tak to jsem moc ráda, že jste v pořádku. Mooc gratuluji. 🙂

adellaide03
28. kvě 2009

Janičko ahojky, já jsem taky strašně šťastná. Tím ultrazvukem už jsem byla klidnější, ale přece jen se člověk bojí a když nevolali tak jsem si říkala, že jim tak třeba vychází něco špatně tak to dělají zvona. Jsem tak ráda, že ne, že je vše OK 🙂

nensy
28. kvě 2009

jo ahoj jani taky děláš sladký knedlíky jo

nensy
28. kvě 2009

tak co adel už tam jdeš volat

nensy
28. kvě 2009

tak to adel gratuluji že je všechno v pořádku to je super 🙂

tyntyna
28. kvě 2009

Ivu, už jsem nevěděla co uvařit,ale musím se přiznat že mi je vařila babička. 🙂 Já jsem posledně dělala tvarohové plněný jahodama a políté umixovanými jahody a posypaný tvarohem byla to úžasná ňamka, ale bohužel jahody, už nemám. Ale, až budou hned si je udělám.

Adélko to je jasné každý by se bál. Hlavně, že je to všechno v pořádku. 🙂

adellaide03
28. kvě 2009

Jo Ivi je jsem taky strašně šťastná, že si můžu oddychnout. 🙂

lenkakubickova
autor
28. kvě 2009

Jani-Tyntyn: ahoj 🙂

Adélko: oooooooooobrovská gratulaceeeeeeee!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

Holky vy mi dáváte s těma knedlema!!! Bych si dala a nemám ☹

tyntyna
28. kvě 2009

Leničko tak přijeď moc ráda se s tobou rozdělím. 😉

adellaide03
28. kvě 2009

Leni děkuju jsem taky strašně šťastná.
Jinak jsem dnes chtěla dělat špagety, ale zjišťuju, že na ně nemám vůbec chuť, že bych si spíš dala něco sladkého ale co? Na knedlíky nemám ingredience.

tyntyna
28. kvě 2009

Adélko co třeba palačinky. 🙂

nensy
28. kvě 2009

fakt jo leni tak ti je pošlu ppl já to nejím 😝

adellaide03
28. kvě 2009

Jani to nezní vůbec špatně, ale nemám tvaroh ani jahody (tak je mám totiž nejraději) no nevadí kdyžtak si dám jen marmeládu 🙂

maicky
28. kvě 2009

Zdravím všechny 🙂

Adélko: Moooc gratuluju, to je supeeer zprávička 🙂 Tak teď už se můžeš v klidu soustředit na učení a na krásný zdravý miminečko 🙂 Mam z toho velkou radost 🙂

tynty: Ahojky 🙂 Knedle, mňam 🙂 Ty už jsem taky dlouho nedělala. A palačinky bych mohla udělat zítra k večeři 🙂 Díky za tip 🙂

tyntyna
28. kvě 2009

Adélko a nemáš doma třeba lipánka ,že by sis ho tam dala s marmeládou. Nebo i jen s tou marmeládou jsou dobrý. 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru