• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
Andrejko, užíte si to venku :slight_smile:

Já se du naložit do vany, dokud Dáda spinká :slight_smile: Tak se mějte papa
3. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mai dekuju ,,, a ty si uzij hezky vanu:slight_smile: Papa :dizzy_face: :wink:
3. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko to určitě čtyřkolák to je jasné. Tak příjemnou procházku.
Verčo užij si vanu páček.
3. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: Jdu jen na skok,jsme s manžou doma spolu a je boj se dostat k PC :angry: ...chci vám jen říct, že je vše v naprostém pořádku :slight_smile: ...spermiogram je v normálu a tak čekáme na schválení IVF (do 14 dnů) a v červenci začínáme stimulovat a jdeme na IVF!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to je užasný mám stebe ohromnou radost :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Leňulko to je bezvaaaaa ja ná Tebe tak myslela a tak jsem si říkala že to snad už bude v pořádku Jupííí, hned se mi bude líp učit. :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivuš a Adélko: to víš,tak máme strašnou radost, strašně to z nás spadlo a konečně se začalo něco dít!!! A v červenci už budeme mít miminka v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....necháme si zavést 3 embryjka a uvidíme, kolik se jich chytí :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak toje super leni a kdyby se chytli všechny tak by to bylo taky dobrý ne :grinning:
3. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivuš: šla bych ne revizi, 3 v žádném případě ne... :frowning2:
3. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leňulko to je fakt paráda :slight_smile: Ony tři se málokdy uchytí takže už se strašně moc těším až tady bude další těhulka :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 2 jo to už jde ne :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dnes jsme byli s kamarádkami na procházce, byli jsme venku 4 hodiny a teď jsem hodinu spala
LENIČKO já mám z Vás takovou radost :dizzy_face: , to je super že už v červenci jdete na IVF - tfuj tfuj tfuj pro štěstí, ať se uchytí (i třeba všechny tři) :o)
ANDREJ tak to je dobře, že neměl reakci na očkování. Anetka jí měla jen na tu úplně první a pak byla dobrá. Tak ať to máte také tak a další jsou opět bez reakce :slight_smile:
VERČO teda, ty jsi už ve 24tt. Pupík máš krásný a postýlka je nádherná :dizzy_face: , žlutá je krásná barvička :dizzy_face:
3. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,díky moc :slight_smile: Asi jste mi pořádně všechny držely palce :wink: :slight_smile: Tak vám všem DĚKUJUUUUUU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ivuš: jasně, dvě to už jde :grinning: A jak píše Adélka, tři se málokdy chytí :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že jo leni jsme na tebe všichni mysleli :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ještě jednou gratuluju :slight_smile: Už aby to bylo :grinning:

Miruš: Jo jo už 24tt, letí to :slight_smile: A děkuju za pochvalu postýlky :slight_smile: Tu jsem fotila už před dvěmi lety :grinning: Mam všechno povlečení po Dádě neutrální, takže pohoda :slight_smile:

A dneska jsem koupila přebalovací podložku na přebalovák :slight_smile: Mam z ní radost :slight_smile: Sehnala jsem jí za 250Kč a je to ta největší co může bejt, takže paráda :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru: děkuju :dizzy_face: Postýlka je super, aspoň nemusíš nic kupovat :slight_smile: ....aaaa, takže další úlovek a za slušný peníz :wink: :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Jo jo jsem ráda, že už to takhle mam. Přeci jen to neni sranda to pořizovat :slight_smile: Tak teď zase utrácim za něco jinýho :grinning: Podložka je už v albíčku :wink:
3. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru: je suprová :slight_smile: Nedávno jsem na ní někde na výstavě dětských věcí koukala a říkala si,že by se mi jednou líbila :slight_smile: Jen si ty nákupy užívej :wink: :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo veru postýlka je moc krásná a bříško taky a šaty a kalhoty ti taky moc slušej
3. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám také postýlku v neutrálních barvách. Kupodivu také do žluta :wink:
3. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a říkali Ti přesně kdy co a jak? Ty jo já už se fakt nemůžu dočkat. Snad to bude úspěšný týden jak pro Tebe tak i pro mě.
3. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Děti už mi spí a já nakukuji na kobylu,abych se dopídila toho,jak to dopadlo s Lenčou.No Lenííí.........máááám z toho radost.To je za pár dní.Sobota vystřídá sobotu a Ty budeš mít páreček v bříšku.No nááááááááááááááááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......stejně jako holky.........,taky Ti to opravdu moc přeju- holka zlatááá!
3. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adélko: tento měsíc musí ještě na odběr krve na hormonální profil,pak 20DC na utz kvůli cystám a sliznici a pak další cyklus od 1.dne stimuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Johanko-Janičko: páááááááááááááááááár dní joooooooooooooo??? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ´ale jooooooo, v podstatě máš prvdu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak vám to tu všem natřu a budu mít v bříšku 2 mimi místo jednoho :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile: taky tady už od noci pěkně leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicko ahojky PARADA!!!!! gratutuluju :dizzy_face:
taky preju mooc stesticka a at se uchyti aspon ty 2... to je za chvili utece to jak voda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

taky mam postylku do zluta :sweat_smile: ale asi jen na okrasu maly v ni byt porad nechce ....................

lenicko jen aby nebyly 3 :sweat_smile:

dneska spal maly kraaaasne od 21.00-5.00 tak sem ty dny dospala :dizzy_face: :grinning:
4. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko tady je hezky :grinning: a snad bude az do vecera :dizzy_face:
4. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda andrej tak to jste teda spali krásně co
4. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
naaaadherne pak pojedl a jeste hodku jsme spali:slight_smile:
ale je ted protivny tak jdu za nim .-)
4. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leničko Janička má pravdu je to opravdu za pár dnů uvidíš. Já jsem si taky říkala než budou státnice to je doba a ups zítra už mě čekají takže dnes poslední den učení azítra vzhůru do boje.
Ivi u nás zatím neleje, ale je zataženo
Andrejko no vidíš to že se občas vzbudí v noci je normální u každého miminka. Buď ráda, že to nemáš každou noc a že se v pohodě vyspíš :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek