• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
ahoj adel od kolika hodin máš zítra ty státnice
4. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
První otázky si tahám 9:20 a 9:40 mluvím, pak si tahám angličtinu 11:00 a od 11:15 mluvím a pak obhajoba diplomové práce ta začíná od 13:10 takže doufeám, že na mě zítra celý den budete myslet :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko mi nejde o to ze se vzbudi me slo o to ze se budil hlady a zacal casteji :wink: :slight_smile:
to on se probouzi ze spani casto ale usne pak hned :wink: jak je kase tak se nemaj prej budit aspon
tak mi to rekla mudr vis?:slight_smile:
ja na tebe myslet budu :grinning:
4. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo adel to budem myslet určitě a koukám že to je na celej den co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrejko: děkuju, jsem na to sama zvědavá, je to super,že už se něco začalo dít, a že je Milan v pořádku :slight_smile:

Adélko: jojo,všechno to letí jako voda,ono to fakt uteče :slight_smile: Zítra ti budu mooooooc držet palce!! :wink: :slight_smile: Věřím,že to uděláš :slight_smile:

Ivuš: ahoj :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni koukám dobrá naládička co :grinning:
4. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicko ja si myslela ze bude v poradku:slight_smile:
ani se nedivim ze ma Lenulka dobrou naladu, kdo by nemel po takove zpravicce co?? :dizzy_face:
4. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo to je maga dobrá zpráva :slight_smile:
no ja jsem zvedava kolik dneska maly zbasti mrkve s bramb.... :sweat_smile:
no podle mě hodně andrej :grinning:
beztak jo! zroutim, uvazovala sem ze bych mu dala presnidavku:slight_smile: myslim jak poji obed tak
pak na svacinu, jenze nevim jak dlouho po ni vydrzi aby mi za 3 hodky nerval hlady, otesanek! :sweat_smile:
4. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jo,mám dobrou náladu,ale i tak mě to tu nebaví :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem si říkala,že to bude O.K. ...ale sten´jně,jistotu nikdy nemáš...tak to bylo dlouhý čekání :slight_smile: Musím jít na poštu, se mi tam nechce,tak mizím a pak tu moc nebudu,páč mám po včerejšku haldu práce :(

Andrejko: nebooj,malý to bude papat jako o zivot :wink: :slight_smile: A uz ti aspoň líp spinká?
4. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni čekání dlouhý ale tedkon už to bude jenom příjemný
4. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všeeeeeeeem :slight_smile:

Andry.......od kdy jsi začala s přesnídávkama?
4. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek johanko :slight_smile: tak co rybičky :grinning:
4. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenulko od te doby co pojedl tu mrkev s bramborem:slight_smile: myslim hodne vcera to prodlouzil pomalu do 4
rana a dneska dokonce do 5 rana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aspon nema vecer hlad sem rada :grinning: mudr rikala ze vecer se jist pak nerma ze ma brisko odpocivat :grinning: :grinning:
a on se budil uz i v pul 2 rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

johanko ahojky nezacla sem jen jsem mu dala pulku svestkove myslela sem ze se po ni vykadi a prd :rolling_eyes: :rolling_eyes:
dneska bych chtela zkusit ale myslim ze mu to stacit do kase nebude :frowning2: ta sklenka ma 195
ale potrebuju aby vydrzel ty
3 a pul hodky max 4.......Honzik mi po ni nevydrzel jen pak s piskotama a to jich tam mel tak 8 ale pozdeji :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páááni,.....ty teda baští :sweat_smile:
4. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
johanko a maly ti nebasti???taky je kusan! :dizzy_face:
mozna mu dam zas pulku a mliko uvidime no :sweat_smile: jen aby ho bricho nebolelo tak nevim :sweat_smile:
4. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrejko: no tak to baští a spí parádně :dizzy_face: ...tak ať to vydrží!!! :slight_smile:

Ivo: jasně,teď už to bude doufám,jen příjemné :slight_smile:

Jani-Johanko: tyyyyyyyyjo,ty máš teda vlasáče! :grinning: :grinning: ....to aby jsi malému za chvíli dělala culíky :wink: :grinning: ...je nádhernej :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju, že na mě budete myslet :slight_smile:
Andrejko no jo, ale když měl bobeček chudáček hlad :slight_smile:
Leni teď už to bude jen příjemné. Je to fakt bezva, že máte vše v pořádku. :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,baští....pěkně.Vypije si 120-150ml.Pravidelně po třech hodkách.Na noc dám 150ml....položím mezi 7-8 hod a budím ho kolem páté......,když Marek vstává.Tak se to děje poslední dny. :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi já taky budu zítra myslet. :wink:
4. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuju už ať je zítra odpoledne
4. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo leni určitě to bude už příjemný :slight_smile: tak já vařím lasagně a malá mi spí a za chvíli mi dojde segra co je těhu tak budu fotit bříško
4. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Johanko a proc ho budis??:slight_smile: treba by spal furt:slight_smile: ale tak kdyz Marecek vstava no,,,
ja bych ho ale nebudila :grinning:
to vydrzi spinkat kraaaasne:slight_smile: :slight_smile:
me pil 200ted pije 166 :slight_smile: sem rada:slight_smile:

adelko prave:slight_smile: tak sem rada ze nema:slight_smile: :slight_smile:

lenulko doufam ze vydrzi :grinning:
4. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mam zas naopak, Adam se budi na jidlo a Honzik spi do 8 rana :grinning:
v tu dobu mi spal do 7 myslim Honzika :grinning:
4. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly mi usnul:slight_smile: tak jdu varit mrkvicku a brambor... pa holky :wink: :grinning:
4. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady segra už odešla
4. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám tady to dneska zase vázne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem dnes fakt v háji, chudák miminko a to ho ty největší nervy čekají zítra. Jestli to zvládnu tak mu bubu muset něco hezkého hned koupit za to jak se muselo se mnou trápit. Já už jsem te´d nervózní a to ještě není ani ráno. Si to nedovedu představit. Ještě, že mě tam Martin doveze autem, kdybych jela autobusem tak nevím jak bych to dávala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek