Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
4. čer 2009

ahoj adel od kolika hodin máš zítra ty státnice

adellaide03
4. čer 2009

První otázky si tahám 9:20 a 9:40 mluvím, pak si tahám angličtinu 11:00 a od 11:15 mluvím a pak obhajoba diplomové práce ta začíná od 13:10 takže doufeám, že na mě zítra celý den budete myslet 🙂

andrea2210
4. čer 2009

adelko mi nejde o to ze se vzbudi me slo o to ze se budil hlady a zacal casteji 😉 🙂
to on se probouzi ze spani casto ale usne pak hned 😉 jak je kase tak se nemaj prej budit aspon
tak mi to rekla mudr vis?🙂
ja na tebe myslet budu 😀

nensy
4. čer 2009

to jo adel to budem myslet určitě a koukám že to je na celej den co 😝

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Andrejko: děkuju, jsem na to sama zvědavá, je to super,že už se něco začalo dít, a že je Milan v pořádku 🙂

Adélko: jojo,všechno to letí jako voda,ono to fakt uteče 🙂 Zítra ti budu mooooooc držet palce!! 😉 🙂 Věřím,že to uděláš 🙂

Ivuš: ahoj 🙂

nensy
4. čer 2009

ahoj leni koukám dobrá naládička co 😀

andrea2210
4. čer 2009

Lenicko ja si myslela ze bude v poradku🙂
ani se nedivim ze ma Lenulka dobrou naladu, kdo by nemel po takove zpravicce co?? 😵

nensy
4. čer 2009

no to jo to je maga dobrá zpráva 🙂

andrea2210
4. čer 2009

no ja jsem zvedava kolik dneska maly zbasti mrkve s bramb.... 😅

nensy
4. čer 2009

no podle mě hodně andrej 😀

andrea2210
4. čer 2009

beztak jo! zroutim, uvazovala sem ze bych mu dala presnidavku🙂 myslim jak poji obed tak
pak na svacinu, jenze nevim jak dlouho po ni vydrzi aby mi za 3 hodky nerval hlady, otesanek! 😅

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

No to jo,mám dobrou náladu,ale i tak mě to tu nebaví 😀 😀 😀 Taky jsem si říkala,že to bude O.K. ...ale sten´jně,jistotu nikdy nemáš...tak to bylo dlouhý čekání 🙂 Musím jít na poštu, se mi tam nechce,tak mizím a pak tu moc nebudu,páč mám po včerejšku haldu práce :(

Andrejko: nebooj,malý to bude papat jako o zivot 😉 🙂 A uz ti aspoň líp spinká?

nensy
4. čer 2009

no leni čekání dlouhý ale tedkon už to bude jenom příjemný

johanka007
4. čer 2009

Dobré ráno všeeeeeeeem 🙂

Andry.......od kdy jsi začala s přesnídávkama?

nensy
4. čer 2009

nazdárek johanko 🙂 tak co rybičky 😀

andrea2210
4. čer 2009

lenulko od te doby co pojedl tu mrkev s bramborem🙂 myslim hodne vcera to prodlouzil pomalu do 4
rana a dneska dokonce do 5 rana 😵 😵 😵
aspon nema vecer hlad sem rada 😀 mudr rikala ze vecer se jist pak nerma ze ma brisko odpocivat 😀 😀
a on se budil uz i v pul 2 rano 😝 🙄

johanko ahojky nezacla sem jen jsem mu dala pulku svestkove myslela sem ze se po ni vykadi a prd 🙄 🙄
dneska bych chtela zkusit ale myslim ze mu to stacit do kase nebude ☹ ta sklenka ma 195
ale potrebuju aby vydrzel ty
3 a pul hodky max 4.......Honzik mi po ni nevydrzel jen pak s piskotama a to jich tam mel tak 8 ale pozdeji 🙄

johanka007
4. čer 2009

Páááni,.....ty teda baští 😅

andrea2210
4. čer 2009

johanko a maly ti nebasti???taky je kusan! 😵
mozna mu dam zas pulku a mliko uvidime no 😅 jen aby ho bricho nebolelo tak nevim 😅

lenkakubickova
autor
4. čer 2009

Andrejko: no tak to baští a spí parádně 😵 ...tak ať to vydrží!!! 🙂

Ivo: jasně,teď už to bude doufám,jen příjemné 🙂

Jani-Johanko: tyyyyyyyyjo,ty máš teda vlasáče! 😀 😀 ....to aby jsi malému za chvíli dělala culíky 😉 😀 ...je nádhernej 🙂

adellaide03
4. čer 2009

Holky děkuju, že na mě budete myslet 🙂
Andrejko no jo, ale když měl bobeček chudáček hlad 🙂
Leni teď už to bude jen příjemné. Je to fakt bezva, že máte vše v pořádku. 🙂

johanka007
4. čer 2009

Jo,baští....pěkně.Vypije si 120-150ml.Pravidelně po třech hodkách.Na noc dám 150ml....položím mezi 7-8 hod a budím ho kolem páté......,když Marek vstává.Tak se to děje poslední dny. 🙂 😎 😎

johanka007
4. čer 2009

Adi já taky budu zítra myslet. 😉

adellaide03
4. čer 2009

Jani děkuju už ať je zítra odpoledne

nensy
4. čer 2009

jo leni určitě to bude už příjemný 🙂 tak já vařím lasagně a malá mi spí a za chvíli mi dojde segra co je těhu tak budu fotit bříško

andrea2210
4. čer 2009

Johanko a proc ho budis??🙂 treba by spal furt🙂 ale tak kdyz Marecek vstava no,,,
ja bych ho ale nebudila 😀
to vydrzi spinkat kraaaasne🙂 🙂
me pil 200ted pije 166 🙂 sem rada🙂

adelko prave🙂 tak sem rada ze nema🙂 🙂

lenulko doufam ze vydrzi 😀

andrea2210
4. čer 2009

ja to mam zas naopak, Adam se budi na jidlo a Honzik spi do 8 rana 😀
v tu dobu mi spal do 7 myslim Honzika 😀

andrea2210
4. čer 2009

maly mi usnul🙂 tak jdu varit mrkvicku a brambor... pa holky 😉 😀

nensy
4. čer 2009

tak jsem tady segra už odešla

nensy
4. čer 2009

koukám tady to dneska zase vázne 😝

adellaide03
4. čer 2009

Ahoj holky,
já jsem dnes fakt v háji, chudák miminko a to ho ty největší nervy čekají zítra. Jestli to zvládnu tak mu bubu muset něco hezkého hned koupit za to jak se muselo se mnou trápit. Já už jsem te´d nervózní a to ještě není ani ráno. Si to nedovedu představit. Ještě, že mě tam Martin doveze autem, kdybych jela autobusem tak nevím jak bych to dávala ☹ ☹ ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru