• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
na Ondraska a pak na dalsiho Tomaska od Mai :dizzy_face: a od Janicky nevime a Ädelky taky ne,,,,
(myslim ze adelka bude mit holcicku) :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrejko: to je jasný,že než usneš,tak to trvá, je to pech,no :frowning2: ..ale určitě to stojí za to! :slight_smile: :wink: už by to chtělo nějakou nevěstu pro ty vaše klučíky :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej to nemusí bejt 5x denně mužeš dát i víckrát pokud má hlad a nestačí mu to jako těch 5 odměrek dodržuj ale nemusíš dodržovat to druhý mužeš mu to dát víckrát pokud má hlad
15. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela to taky takhle měla že jsem jí dávala víc jsem se na to ptala dr a ta říkala abych dodržovala dávkování ale pak už záleží na mimču kolik toho vypije
15. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že se mi příspěvek neuložil - nějak dnes zlobí net.
Leni to víš, já jsem měkejš normálně natož teď. A i když vím, že je to seriál tak to stejně ořvu
ZUZI ahojky, vítej zpět z porodnice :slight_smile:. A co Míra - jak se chová k malému? Já si pamatuji že Libor se bál Anetku vzít, že pro něj byla hrozně malinká :wink:
Andrej teda Adámek je fakt malý hlad :wink:, ale za chvíli už budeš moct dávat kaše a k obědu zelenikové příkrmy, tak ho to snad pořádně nacpe :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady jsem se zakecala :grinning:
15. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aspoň,že se nenudíš :slight_smile: ...tady je divně,jako by mělo pršet a pořád nic...sakra,už mě to štve, jsem z toho celá ochrápaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to se nenudím ale nela nespala ale tedkon usnula už tady pěkně zívala :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych teda taky spala
15. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdi spát,když můžeš...to je všechno z toho bláznivýho počasí :(
15. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asi pujdu když spí tak na chvíli
15. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem tady měla jsem tady známou takže jsem sis tejně nešla lehnout
15. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko ja se na to taky ptala a ona rikala ze nesmim prekrocit ty davky.... myslim (5 krat denne)
ale on uz ma 100% pres 7 kg,,,, tak by mel mit podle normos a Extra vetsi davku myslim tech 230 ml
ale nechci ho tak futrovat :confounded:

Rikala sem si ze to jeste tech 14 di uvidim a pak od ukon.4 dam i vetsi davku mlika:slight_smile:
a vecer tu kasi, a snad bude jako najezeny to by snad po kasi mel ne??????
15. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo andrej ale podle mě to nevadí
15. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko tak bych mu prave asi i zaludek roztahla,,,,,
uvazuju ze mu dam na noc vetsi davku, 7 kg ma urcite tak ze by mel 230 a pres den 200 normalne :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej už si nepamatuji kolik vypil synovec od švagrovky, ale v půli roce měl 10kg určitě :grinning: . Ve 3 měsících vypadal jak půl rok a v půli roce na roční dítě :dizzy_face: . I teď když mu jsou 3 roky tak už by mohl jít do 1. třídy protože by tašku určitě unesl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirusko to same byl Honzik...... jenze jemu to davkovani stacilo, pil taky vic :frowning2: ale ne jak Adam Adam
je o pul kila pomalu tezsi nez Honzik byl :rolling_eyes:
a ja se priznam ze Honzikovi jsem kasi nedavala,,,,, mel obyc. drazsi Krupici na noc od 4 mesice,,,, a pres
den prikrmy + mliko.....
proto nevim jestli mu mam udelat vetsi davku jen na noc,,, podle kil bych mohla je tam od 7 kg 233ml i s
vodou (a je to 5-6 mesicu) :rolling_eyes:
15. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodne lidi mi rika ze Adam vypada na pulrocni no....
jedna baba dneska na me ze jaktoze neumi sedet a ja ze ma teprve 3 mesice ani mi neverila a cumela
jak by zpadla z visne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrejko, teeeda, tak to ti vůbec nezávidím,takhle si lámat hlavu s tím co dát Adámkovi papat :confused: ...to je zvláštní, že má pořád takový hlad, chuďátko hladový :frowning2:
15. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrejko: i na fotkach mi pripadá Adámek,že je mu víc :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicko on je pres den v pohode ale vecer radi....:frowning2: :frowning2:
a to mi vydrzel i do 5 rana od 9 vecera....... a ted prd... takhle by mel vic davek.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
15. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono kazdy jak ho vidi si mysli ze ma pul roku,,,,
i na poradnach jak lezi treba 4 mimca vedle sebe tak Adam je pro ti nim velky.... jak jsme byly na poradne
v tech 3 mesicich tak tam byla zenska na pul rocni a ona vazila jeste min nez Adam :rolling_eyes:
15. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrejko: nemrač se, za to přeci nemůžeš,že je tak velký :slight_smile: ...a máte v rodině někoho velkého?
15. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenulko nemame jen muj pradeda meril pres 2 metry :frowning2:
Honzik byl tez velky nevim proc zrovna ja takova drobna mam tak velke prcky a ujedliky :pensive:
15. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicko jdu krmit sem zvedava, tak dobrou noc mej se kraaasne :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrejko: tak ať je dnešní noc lepší!!!! :wink: :slight_smile: ...já jdu koukat na telku. Dobrou,papa :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dobrou noc
15. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Tak tady je jako včera. Sice neprší, ale je tu i tak ošklivě. Vůbec mi to nepříde jako jarní počasí, spíš jako podzimní

ojo: Konečně doma viď :slight_smile: Tomášek je nádhernej :slight_smile: A je dobře, že tě nezlobí :wink:

andrejko: Tak jaká byla noc? Snad byla lepší :slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tady brutál leje takže budem zalezlí doma
16. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase radši andrej že ti jí než aby ti nejedl nela taky jedla dost když byla malá a tedkon je to malá nimra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,,,, tak sem dala vetsi davku na noc a vydrzel o 20 min. dyl jenom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
a to jsem mu dala 5 AR a 2 extra na zasyceni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale byla noc lepsi protoze se tak nebudil no... ale i tak,,,, asi mu dam kasi driv necham to tak tyden,,,,
za 14 dni uz bychom mohly zacit s prikrmy HURAAA! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nensynko fakt?Honzik jedl furt a doted ji dost hlavne maso....

dneska mame jit na pout a je hnusne doufam ze se to pocasi aspon trochu spravi,,,,, Adam je protivny tak paaa
holky, k veceru pisnu, mejte se :wink: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek