• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
no právě andrej nela maso nechce vubec právě tedkon jsme byly na 18 měsíční a má 11.5kg takže dobrý nemá tolik se vytáhla a taky byla cvalda ve 3 měsících měla 6.3kg
16. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko tak to jo maly mel ve 3 ani ne skoro 7 kg.... ale taky byla macik jak tak koukam.... :grinning:
no kdyztak cinknu mudr behem tydne a zeptam se jestli muzem zacit s kasi o tyden driv...... jsem
zvedava fakt,,,,

tak se mej kraaasne ja utikam papa :wink: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně dej andrej jájsem taky zkoušela
16. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Tady je taky hnus,zataženo,vítr a a prší :frowning2: ...Milan jede okolo 10:00 na zkoušku do školy,tak se pak vrhnu na úklid :slight_smile: Jinak jsem včera doháčkovala šatičky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak dám fotku do albíčka :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2768177&vReferer=

Andrejko: já tomu teda nerozumím,ale vím,jak kolikrát kamarádky začali dřív,ač jim Dr. tvrdila něco jiného :sweat_smile: ...uvidíš,ale já bych mu zkusila klidně nějakou kaši na noc dát...dyť co tím zkazíš?? :confused:

Ivuš: no teda Nelča byla taky pěknej cvalda a teď je akorát :slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko a kdy si zkousela???:slight_smile:

lenicko prave ze myslim ze nezkazim nic,,,, jen se porad trochu bojim aby mu neco nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ja sem treba v tech 3 mesicich jedla vsecko i zeli... ja mliko nechtela vubec ani ve spani, a rvala sem furt
hlady, tak co mi meli dat?????
a Honzik mel krupici.... a to deti nesmeji no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a o tyden kdyz dam driv myslim vadit nebude navic je vetsi nez ostatni .-)

tady je taky hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicko ty si sikovna, ty saticky jsou naaadherne :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej já jsem zkoušela tak v 3 měsích a dvou týdnech kupovala jsem ty nemléčný kaše
16. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě leni taky pěkně baštila a tedkon je akrát :slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andrejko: přesně,co já vím,tak nám už prý kolikrát i dávali namočený knedlík v omáčce,nebo namočené rohlíky...ale to už je dávno :grinning: ...myslím,že nic nezkazíš a týden nic není,neboj, já bych mu kaši už dala :wink:
16. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda leni ty šatičky jsou fakt nádherný kouzelný fakt se ti moc povedli :slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šup na větší velikosti já chci taky :grinning:
16. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko ty jo tak jo:slight_smile:

holky dneska pro ni jdu a na noc zkusim no,,,,, navic se ji dava min nez sunaru tak ten zaludek se
jakoby zmensi:slight_smile:
a treba tolik hamat nebude a nebude se budit porad hlady bobek muj :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo andrej přesně tím nic nezkazíš vubec a uvidíš že mu to bude chutnat a víc se tím zaplácne
16. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave on chce chudak vecer spat ale hlad mu nedovoli a jak ji tak u toho chrni
vzdycky rve v kuchyni a ceka nez to udelam, bobek muj, a pak dostane flasku a je tvrdy on by
chtel vzdycky spat no :confounded:
16. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně andrej jen mu jí kup nevím jestli je jenom rýžová nebo i ochucená se podívej já jsem teda kupovala sunarky nebo nestle
autor
Ivuš: fakt se ti líbí? No tak to jsem ráda :wink: :slight_smile: ...když on ten rozpis je jen na velikost 56-62 :frowning2: ...takže neodhadnu,jak udělat větší,hlavně,když to nemám na kom měřit, to by pak šlo...
uvidíš že to bude dobrý a určitě ho to zaplácne
16. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko ja tim ze jsme na nutrosi tak koupim prvni kasi :slight_smile: a nebo muze i ryzovou je to jedno
navic AR obsahuje ryzovou moucku co je v tech kasich :slight_smile:
nensynko a mala se ti taky porad budila hlady a chtela spat?
autor
andrejko: jak říká Nensy,klidně jí kup,nic tím neezkazíš,hlavně,at se malý nají! :wink: :slight_smile:
lenul ja se prave bala ze je moc brzy kdyz je to od ukon.4 mesice....
ale Honzik mel krupici od 3 mesicu nejak,,,, a taky mu nic neni,,,,,, sunar mu tez prestal stacit,,,, :pensive:
16. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
saticky by urcite Nelince slusely :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako leni jsou fakt nádhernýýýýýýýýýýýýý :slight_smile: aha tak to je škoda že někde není rozpis i na větší co.

jo andrej muže i rýžovou se podívej na kaše ukončenej 4 měsíc :slight_smile: maj víc druhu teda jestli si ještě pamatuju.jo andrej taky to byl žroutík ale tedkon už jí to nák přešlo taky mlsá ale ne tolik akorát zobne a hlavně až začne lést a chodit tak ty kg pujdou rychle dolu
16. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo právě sjou moc krásný ale já jsem na háčkování střevo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko taky myslim Honzik vazil ve 3 letech 20 kg a neni tlusty a to maji deti v 1 tride....
doktorka furt at neni obezni a bla bla... pritom kdyz se asi velky narodil je jasne ze je vetsi nez ostatni....
no na mudr. prdim jako...
stejne na poradne rikala ze bude papat za chvili zeleninku,,,, :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neumim ani plest :grinning:
16. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani me to nebavi:slight_smile:

Holky moje ja se loucim tak vecer nebo zitra pisnu:slight_smile: Mejte se moc kraaasne Pa :-* :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně andrej ale to muže bejt taky stavbou kostí :slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by se háčkovaný šaty líbili i na mě :grinning: ale to by byla spotřeba bavlnky :grinning:
16. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska dělám ty halušky se zelím a upeču k tomu uzený a vašek je doma je tam hnusně takže nemaká až zítra pokud bude počasí
16. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andrejko: určitě bych dneska někde kaši koupila a vyzkoušela! :slight_smile: Užijte si pouť a hlavně,ať se vám na ni zlepší počasí!! :slight_smile: Měj se krásně, papa :slight_smile:

Ivuš: no to víš,na nás by byla sakra spotřeba bavlnky :grinning: ...taky se mi moc líbí háčkovaný i na dospělý,ale to musím sehnat nejdřív nějaké návody :slight_smile: A jinak děkuju za pochvalu šatiček :slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek