• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
no právě :grinning: no to je mega pochvala :grinning: a co dneska budeš vatřit
16. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vašek jede domu dneksa nedělá je tam hnusně a leje
16. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my si uděláme pstruhy,až Milan dorazí ze zkoušky, za hoďku vyráží a já se mezitím vrhnu na úkid :slight_smile:
mnam teda taky je mám v mrazáku :slight_smile: tak at mu ta zkouška dobře dopadne
autor
My je taky máme moc rádi,mňam,mňam! Jasně,snad to udělá na poprvé :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě jo :slight_smile: pečeš jev troubě jenom na másle a s bilinkama
16. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni prosim te jak to delas ze uhackujes takovou krasu :slight_smile: ja neuhackuju nic jednou jedinkrat se mi ppovedla cepka ale to bylo vse...Ale jsou nadherny

Jinak ahojky holky :grinning:
16. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pajulinko ahoj :slight_smile: Jak to dělám??? Nooo, to je rukama,víš? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ....je to fakt jednoduchý,jen to působí hrozně :slight_smile: Co MS,jaký den jsi cyklu?

Ivuš: já je obaluju osolený v mouce smíchaný s kořením na ryby a do bříška jim nacpu plátky česneku a peču je na pánvi :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno a nechces mi poslat nejaky navod???Ja bych to aji skusila :grinning: :wink: Mno dva dny spozdeni ale tak uvidim mno
16. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pajulinko,tak mi pošli do IP meil a já ti pošlu návod :slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pajulinko: tak už to máš v meilu, mnoho zdaru!!! A neboj se toho :wink: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Si vážně šikula :slight_smile:

Andrejko: Malej je jedlík :slight_smile: Ale nic si z toho nedělej, on z toho vyroste :slight_smile:

Ivi: Naše malá taky byla žroutík a řekla bych, že je pořád :grinning: Co nevidí to nesní. Manža říká, že je lepší jí šatit než živit :grinning: Ale já si řikam, že je lepší, když jí, než abych to do ní musela ládovat..

paji: Tak dva dny spoždění :dizzy_face: Třeba to už konečně vyjde :slight_smile: Držim palečky :slight_smile:

Jo, vložila jsem do albíčka šatky na léto, který sem si dneska vyzvedla na poště a pak jsem objednala malýmu klokanku :slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru: díky :dizzy_face: ...hmmm,krásný šaty!!! Ty jsi hubeňour :confused: :slight_smile: Moc ti to v těch šatech sluší a klokanku taky schvaluju, vypadá moc pěkně :slight_smile:

Pavli: jinak držím palce,ať se MS nedostaví!!!! :wink: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky už jsem tady přesně veru jak říkáš :slight_smile:
ahoj paji a co MS
16. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru šatičky jsou moc hezky a slušej ti
16. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, hubeňour jo? Včera večer jsem si vlezla u babi na váhu a mam 65kg... :sweat_smile: To je děs

Ivi: Děkuju za pochvalu :slight_smile: Aspoň, že na tej fotce v nich vypadam hezky :grinning:
16. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo verčo vypadáš velice dobře :grinning:
16. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dnes mám od vaření pokoj :wink:, vaří Libor - špagety, ty mu jdou velmi dobře, to se našťouchnu :grinning:
Zuzi malý je moc krásný, doma je nejlíp - to je dobře že vás takhle brzy pustili
my jedeme s Anetkou odpo k našim, s mamčou jedeme babičce na hrob - má narozeniny
16. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek miruš :slight_smile: mnam tak náký pošli taky bych si dala :slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru: no vypadáš fakt dobře :wink: :slight_smile:

Ahoj Miruš :slight_smile: Tak to máš havaj,když nemusíš vařit! Já budu dělat pstruhy až tak okolo jedný,až dorazí manža ze školy :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám už uklizeno a ještě dodělám halušky a budu se válet teda doufám :grinning:
16. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni taky moc pěkná čepička
16. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivuš: díky :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Teda ty si rychlík? Tak abys mě nezahambila, tak už jsem jí dodělala a je v albu Danielka pokračování :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru: ta je úúúúžasná!! Jsi taky šikulka :slight_smile: Moc Dádě sluší :wink: :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru ta je taky moc krásná :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju za pochvalu, ale zatim to nemam tak v ruce jako Lenička :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru, dyť ty jsi začala první :wink: :slight_smile: jsi moc šikovná! :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jste šikovný obě :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, je tu někdo?? :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek