• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
no klasickej pletenej umím ale tenhle ten jsem si nikdy neudělala ani sobě
5. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sobě bych ho asi taky nezvládla, ale takhle někomu jinýmu mi to de
5. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to pak zkusím ale myslím že má nelča na to ještě krátký vlasy
5. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko ne??me zas ani za boha v postylce.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Honzik taky pozdeji ale v tuhle dobu uz tam byl a rad........................

mai: jojo jsem rada vcera taky super noc fakt :dizzy_face:
5. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej no vidíš, jaký je Adámek šíkulka :slight_smile:. Nejstarší ségra má 2 kluky a švagrovka od manžela má také 2 kluky. V mojí části rodiny se to Ondrášem vyrovná-bude to 3:3, u manžela bude Anetka jediná holčička
5. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo nela ani jedno :grinning:
5. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,prolítla jsem vás jen tak v rychlosti, není tu moc času :( ...teeeeda,vy jste toho nakecali :grinning: :grinning: :grinning:

Andrejko: super,že ti malý spinkal :dizzy_face: ...tak mu nech narůst vlásky a pleť si na něm copánky, dneska nosí dlouhé vlasy i kluci :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru: jsi šikula,takhle umět copánky :slight_smile: Mně to nikdy ny sobě nešlo :sweat_smile:

Miruš ahoj :slight_smile: Tak jak se cítíš? Nejsi zas utahaná? :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni, nejsem :slight_smile:. Vyspala jsem se docela dobře, tak to jde :slight_smile:. Nesmím si moc stěžovat, až tu budou dvě děti tak budu muset zvládat vše
5. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se loučím jdu k našim
5. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirusko aha :slight_smile:

lenicko ahojky ja nesnasim jak ma nejaky kluk dlouhe vlasy to je u me baba..........
kluk ma mit podle me kratke a holka dlouhe :slight_smile:

nensynko tak se mej a uzij si navstevu :wink: :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty vlasky mysdlim u malych deti :wink:
5. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme od rána bolí břicho jako při MS
ahoj Ivi :o)
5. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrejko: jasně,taky se mi to moc nezamlouvá,jen jsem si dělala srandu,aby jsi měla na kom pléct copánky :wink: :grinning:

Miruš: tak to je dobře, že je ti fajn :slight_smile: ...to jo,pak si s dvouma dětma užiješ,až až,ale my jsme ženský,my něco vydržíme a všechno zvládneme!!! :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirusko poslicci???
5. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Andrej :slight_smile:. jen aby to mělo efekt :grinning:
5. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirusko ja je mela nejak od 30tt... :slight_smile: ale co ty vis treba se to rozbehne driv:slight_smile:
5. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsou poslíčci,když bolí břicho jako na MS?
5. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny :slight_smile:

Adel, držím pěstičky, jak to jen jde :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Andrej, tak to máš doma pěknýho šikulu :grinning: :grinning: :grinning: za chvilku ti bude lítat po koberci jako fretka :grinning: :grinning: :grinning:

Miruško, že by poslíčci?? na ně už máš nárok :slight_smile: :slight_smile:

Leničko, jak se vede??

Ivy, uží si to u vašich :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko, to je super, že spermiogram vám vyšel na výbornou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a už v červenci by si šla na IVF?? :dizzy_face: :dizzy_face: věřím, že budeš brzo maminkou :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzanko: nooo,on zas tak výbornej nebyl,ale byl dostačující na IVF a to je důležitý!!! :dizzy_face: Takže teď ještě musím na krev na hormonální profil,až dorazí MS a pak 20DC na kontrolu na utz, jak se tvoří folikuly a kvůli cystám a podle toho mi naordinuje injekcee a další cyklus už prostě stimuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A to vychází n červenec.
Díky, věřím,že se to povede na poprvé, dyžtak hold nějaké potvůrky zmrazíme :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko, i tak byl výbornej, když můžete na IVF :dizzy_face: to je super, že už hned další cyklus budeš stimulovat :dizzy_face: vidíš, jak to rychle uteklo :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to spíš vidím až fakt do termínu, ale jsem zvědavá co mi řekne dr v pondělí. Byli jsme pěšmo v Bille, Aneta teď usíná a já se chystám na obídek. Máme rizoto, Libor speciálně se zeleninou
5. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak jsme doma nela odpadla a spí
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicko jojo ono to tak zacina je to jakoby MS a pak je to horsi a horsi myslim ty poslici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doted vzpominam....

Ojo ahojky,,, jojo asi jo uz tak je daleko od deky a to sem treba na minutku pryc... zveda ty nohy a prohyba
se az se dotane tak metr od ni:grinning:

Mirusko co ty vis... treba to bude trosku driv :wink: Jinak a jak ho delas s tou zeleninou??uvazuju ze rizoto
udelam mam na nej chut ...

HONzik si porucil ty pangasse nebo jak se to pise tak snedl 2 a kasi a jeste polivku,, a ted chce zas... ale mam
posledni pro pritele jak dojde z prace:grinning:
5. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni hezká čepička :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, já poslíčky moc neznám, při Anetě jsem je neměla. A teď mě to začíná chytat znovu :sweat_smile:
Manželovi ho dělám se zeleninou, kukuřice+hrášek, paprika, rýže a vepř. maso ve vl. šťávě. Sobě to dělám bez zeleniny, já můžu max. kukuřici :slight_smile:
Pangase děláme také, Libor s tchánem ho milujou :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirusko ja je taky u Honzy nemela:frowning2: moc sem to nepoznala teda, ale ptala sem se mudra a
rikal pri MS bolesti jsou poslici...

vep. maso v te stave mam ale nikdy sem s tim nedelala rizoto ale vim ze se to dela.... porad jak! :slight_smile:

Jinak maly mi normalne zblajznul 200 ml brambor a mrkev a malem mi tu lzicku snedl:D
az sem se musela smat, dneska teda zblajznul nejvic:slight_smile: asi proto ze sem dala dneska vic mrkvicky:slight_smile:
asi pridam za chvili to masko nebo brokolici:slight_smile:
holky ja ji nechci kupovat ta brokolice se muze pridat do te mrkve s bramborem?
5. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda andrej to bude otesánek :grinning: to je dobře že mu tak chutná
5. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda kupuji od Hamé, že to jen smíchám s rýží a zeleniinou-nic těžkého. Andrej myslíš normální brokolici nebo mixovanou, já bych to k tomu přidala. Anetka také měla většinou tyhle míchaniny a jak baštila :o)
5. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím andrej ale asi jo
5. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek