Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
5. čer 2009

no klasickej pletenej umím ale tenhle ten jsem si nikdy neudělala ani sobě

maicky
5. čer 2009

tak sobě bych ho asi taky nezvládla, ale takhle někomu jinýmu mi to de

nensy
5. čer 2009

tak já to pak zkusím ale myslím že má nelča na to ještě krátký vlasy

andrea2210
5. čer 2009

nensynko ne??me zas ani za boha v postylce.... 😖 😝 🙄
Honzik taky pozdeji ale v tuhle dobu uz tam byl a rad........................

mai: jojo jsem rada vcera taky super noc fakt 😵

mirka755
5. čer 2009

Andrej no vidíš, jaký je Adámek šíkulka 🙂. Nejstarší ségra má 2 kluky a švagrovka od manžela má také 2 kluky. V mojí části rodiny se to Ondrášem vyrovná-bude to 3:3, u manžela bude Anetka jediná holčička

nensy
5. čer 2009

tak to jo nela ani jedno 😀

lenkakubickova
autor
5. čer 2009

Ahoj holky,prolítla jsem vás jen tak v rychlosti, není tu moc času :( ...teeeeda,vy jste toho nakecali 😀 😀 😀

Andrejko: super,že ti malý spinkal 😵 ...tak mu nech narůst vlásky a pleť si na něm copánky, dneska nosí dlouhé vlasy i kluci 😉 😀 😀 😀

Veru: jsi šikula,takhle umět copánky 🙂 Mně to nikdy ny sobě nešlo 😅

Miruš ahoj 🙂 Tak jak se cítíš? Nejsi zas utahaná? 🙂

mirka755
5. čer 2009

ahoj Leni, nejsem 🙂. Vyspala jsem se docela dobře, tak to jde 🙂. Nesmím si moc stěžovat, až tu budou dvě děti tak budu muset zvládat vše

nensy
5. čer 2009

tak já se loučím jdu k našim

andrea2210
5. čer 2009

mirusko aha 🙂

lenicko ahojky ja nesnasim jak ma nejaky kluk dlouhe vlasy to je u me baba..........
kluk ma mit podle me kratke a holka dlouhe 🙂

nensynko tak se mej a uzij si navstevu 😉 🙂

andrea2210
5. čer 2009

jo a ty vlasky mysdlim u malych deti 😉

mirka755
5. čer 2009

tak jsme od rána bolí břicho jako při MS
ahoj Ivi :o)

lenkakubickova
autor
5. čer 2009

Andrejko: jasně,taky se mi to moc nezamlouvá,jen jsem si dělala srandu,aby jsi měla na kom pléct copánky 😉 😀

Miruš: tak to je dobře, že je ti fajn 🙂 ...to jo,pak si s dvouma dětma užiješ,až až,ale my jsme ženský,my něco vydržíme a všechno zvládneme!!! 🙂

andrea2210
5. čer 2009

Mirusko poslicci???

mirka755
5. čer 2009

jj Andrej 🙂. jen aby to mělo efekt 😀

andrea2210
5. čer 2009

Mirusko ja je mela nejak od 30tt... 🙂 ale co ty vis treba se to rozbehne driv🙂

lenkakubickova
autor
5. čer 2009

to jsou poslíčci,když bolí břicho jako na MS?

ojo
5. čer 2009

ahoj holčiny 🙂

Adel, držím pěstičky, jak to jen jde 😉 🙂 🙂

Andrej, tak to máš doma pěknýho šikulu 😀 😀 😀 za chvilku ti bude lítat po koberci jako fretka 😀 😀 😀

Miruško, že by poslíčci?? na ně už máš nárok 🙂 🙂

Leničko, jak se vede??

Ivy, uží si to u vašich 🙂

ojo
5. čer 2009

Leničko, to je super, že spermiogram vám vyšel na výbornou 😵 😵 😵 😵 😵 a už v červenci by si šla na IVF?? 😵 😵 věřím, že budeš brzo maminkou 😉 😵 😵

lenkakubickova
autor
5. čer 2009

Zuzanko: nooo,on zas tak výbornej nebyl,ale byl dostačující na IVF a to je důležitý!!! 😵 Takže teď ještě musím na krev na hormonální profil,až dorazí MS a pak 20DC na kontrolu na utz, jak se tvoří folikuly a kvůli cystám a podle toho mi naordinuje injekcee a další cyklus už prostě stimuluju 😵 😵 😵 A to vychází n červenec.
Díky, věřím,že se to povede na poprvé, dyžtak hold nějaké potvůrky zmrazíme 🙂

ojo
5. čer 2009

Leničko, i tak byl výbornej, když můžete na IVF 😵 to je super, že už hned další cyklus budeš stimulovat 😵 vidíš, jak to rychle uteklo 🙂

mirka755
5. čer 2009

já to spíš vidím až fakt do termínu, ale jsem zvědavá co mi řekne dr v pondělí. Byli jsme pěšmo v Bille, Aneta teď usíná a já se chystám na obídek. Máme rizoto, Libor speciálně se zeleninou

nensy
5. čer 2009

nazdárek tak jsme doma nela odpadla a spí

andrea2210
5. čer 2009

Lenicko jojo ono to tak zacina je to jakoby MS a pak je to horsi a horsi myslim ty poslici 😝
Doted vzpominam....

Ojo ahojky,,, jojo asi jo uz tak je daleko od deky a to sem treba na minutku pryc... zveda ty nohy a prohyba
se az se dotane tak metr od ni😀

Mirusko co ty vis... treba to bude trosku driv 😉 Jinak a jak ho delas s tou zeleninou??uvazuju ze rizoto
udelam mam na nej chut ...

HONzik si porucil ty pangasse nebo jak se to pise tak snedl 2 a kasi a jeste polivku,, a ted chce zas... ale mam
posledni pro pritele jak dojde z prace😀

nensy
5. čer 2009

leni hezká čepička 🙂

mirka755
5. čer 2009

Andrej, já poslíčky moc neznám, při Anetě jsem je neměla. A teď mě to začíná chytat znovu 😅
Manželovi ho dělám se zeleninou, kukuřice+hrášek, paprika, rýže a vepř. maso ve vl. šťávě. Sobě to dělám bez zeleniny, já můžu max. kukuřici 🙂
Pangase děláme také, Libor s tchánem ho milujou 😵

andrea2210
5. čer 2009

Mirusko ja je taky u Honzy nemela☹ moc sem to nepoznala teda, ale ptala sem se mudra a
rikal pri MS bolesti jsou poslici...

vep. maso v te stave mam ale nikdy sem s tim nedelala rizoto ale vim ze se to dela.... porad jak! 🙂

Jinak maly mi normalne zblajznul 200 ml brambor a mrkev a malem mi tu lzicku snedl:D
az sem se musela smat, dneska teda zblajznul nejvic🙂 asi proto ze sem dala dneska vic mrkvicky🙂
asi pridam za chvili to masko nebo brokolici🙂
holky ja ji nechci kupovat ta brokolice se muze pridat do te mrkve s bramborem?

nensy
5. čer 2009

teda andrej to bude otesánek 😀 to je dobře že mu tak chutná

mirka755
5. čer 2009

já teda kupuji od Hamé, že to jen smíchám s rýží a zeleniinou-nic těžkého. Andrej myslíš normální brokolici nebo mixovanou, já bych to k tomu přidala. Anetka také měla většinou tyhle míchaniny a jak baštila :o)

nensy
5. čer 2009

no nevím andrej ale asi jo

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru