Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
10. čer 2009

Ahoj holky,
Ivi tady byla mlha, ale už se to rozebralo a taky to vypadá, že bude pořádné dusno.

nensy
10. čer 2009

ahoj adel tak jak je a co budeš denska dělat

adellaide03
10. čer 2009

Ivi jo už je dobře. Už jsem to tady psala, dělám takový speciální dírek pro mamku. Když byla v pubertě psala si různé písničky do sešitu (ten je teda pořádně tlustý) no a já teď hledám tyto texty na internetu chci jí je vytisknout a nechat svázat jako knížku a k tomu najít i ty písničky a dát na CD, chci jí to dát k narozeninám, ale to asi nestihnu má je 22.6. takže mám o zábavu postaráno. Pak chci zavolat na cvičení kam bych se ráda objednala. A co budeš dělat Ty?

nensy
10. čer 2009

tak to jo adel no pokud by se ti to povedlo tak to bude pěknej dárek 🙂
mi budem dopoledne doma pokud se to vybere tak pujdem ven

adellaide03
10. čer 2009

Jo a když to nestihnu te´d tak má ještě svátek a pak jsou V8noce takže o nic nejde.

nensy
10. čer 2009

no jasně adel o nic nejde 🙂

nensy
10. čer 2009

tak mám uvařeno a uklizeno a nela ještě spí to je paráda

adellaide03
10. čer 2009

Teda Ivi ta Tvoje Nelinka snad pořát spí 🙂

nensy
10. čer 2009

ale ne adel nespí akorát dopoledne pak už ne

adellaide03
10. čer 2009

Aha tak to jo. To od švagrové malý spí hoďku dopoledne a hoďku někdy i víc odpoledne. Bude mát 17 měsíců 🙂

nensy
10. čer 2009

tak to jo ono každý dítě spí jinak právě že nela spí dopoledne tak od 9 do 11

andrea2210
10. čer 2009

ähojky .-)

tak u nas noc super zas se vzbudil v pul rano a pak v pul 7 ale obcas si ze spani pobrekaval,,,,,
ja usla az v 1 rano ☹
sem jak prejeta -☹
je tu hnesne a prsi tak budem doma,,,,,, nensynko me spal pak honzik taky od 11 po polivce do pul 3
a dostal tak pozde druhy obed 😀

andrea2210
10. čer 2009

jo a vcera mu to s brokolici moc nejelo a dneska zblajznul asi 180 😵

nensy
10. čer 2009

jo andrej tak to pro něj byla asi jiná chut a dneska už mu to jelo lépe

andrea2210
10. čer 2009

maly mel holky uplne cervene oko ☹ prave a na prave strane lekla sem se nevim jestli se pichl nebo co ☹
ted ma prasklou zilku 1 ☹

nensy
10. čer 2009

andrej to se mu tam mohlo dostat náký smítko

adellaide03
10. čer 2009

Andrej jak píše Iva to se mu tam mohlo dostat smítko nebro prach nebo teď všude kolem lítají pily tak to může mít i z toho.
Já už jsem po obědě. Měli jsme branborové placky mňam to byla dobrůtka. 🙂

nensy
10. čer 2009

teda adel tak ty mám ráda

adellaide03
10. čer 2009

Jo Ivi já taky, ale nerada je dělám když je horko protože člověk musí stát u plotny do toho prská olej to nesnáším, ale dnes je tady pod mrakem takže se to děalalo skvěle.

andrea2210
10. čer 2009

holky myslite??? vypadalo to skarede ale ☹ takove jak krvave kolecko no uz jen ta zilka v
ocicku praskla ☹

andrea2210
10. čer 2009

ja delala rizky s kasi a zitra az ty karbose🙂

andrea2210
10. čer 2009

ale nedavno sem mu z ocka vytahovala nbeco hnedeho chudacek asi pred 14 dny 😠

nensy
10. čer 2009

teda to je chudák 🙂 tak snad to bude dobrý

adellaide03
10. čer 2009

Tak kdyby to nepřestávalo tak si zajdi k doktorce abys měla jistotu, že to nic není.

andrea2210
10. čer 2009

adelko ono se to uz ztratilo... jen ma zilku prasklou tak doufam ze to bude v poradku...
dneska je nejaky protivny,,,

luci1980
10. čer 2009

Ahojky holky,
zdravím vás 🙂
Adélko, koukla jsem do albíčka a přečetla si o odběru plodovky. To mě mrzí, že jsi to taky podstoupila. Gratuluji ke zdravému miminku, opatruj se, těhulko, už 21tt, to letí 😵 a koukám bude další překvápko, já zvědavka bych nevydržela to nevědět 🙂

Andrej, snad bude očko už dobrý, chuděrka, takový trápení ☹

Nensynko, jak vy se máte? Co děti, nemarodíte? Užíváte léta?

Leničko, tvoje čepičky jsou úžasný 😵 děláš i něco na chlapečky? Nebo že bych si objednala něco krásného na Any? Máš někde nabídku? třeba na mmbazaru? jši moooc velká šikulka 😵

Já dala do albíčka jedno aktuální foto našeho buřtíčka ze včerejška 😵

mějte se moc krásně 🙂

lenkakubickova
autor
10. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Lucinko,no malý je úúúúžasný!!! 😵 😵 A už máte jméno? 🙂 Strašně to letí....za chviličku už budeš rodit 😕 🙂 Luci,nevím jak na chlapečky...ono by se asi něco vymyslelo 🙂 Jinak dělám na holčičky a teď i na jednu dospělou paní klobouček k moři 🙂 Tady je odkaz, co jsem zatím udělala, klidně se mrkni a kdyby jsi chtěla na Any, ráda udělám, stačí říct barvičku,velikost a je to 🙂 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=111276

lenkakubickova
autor
10. čer 2009

Andrejko: držím palečky,ať má malý očičko brzo zdravé!! 🙂

Miruš: juuuuu, malá ti včera krásně usnula, jsi šikulka,takhle rychle prohodit postýlky 😀 😀

Ivuš: pořád tam máte hnusně? Tady je teda nic moc :( ...pořád zataženo,ale dusno 😝

nensy
10. čer 2009

jo leni tady je zataženo ale fakt dost teplo

adellaide03
10. čer 2009

Lucinko děkuju jo byly to nervy s plodovkou do toho státnice, ale všechno jsme to zvládli a teď už si krásně užívám.
U nás už se mraky rozutekly a je krásně.
Leničko ahojky

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru