• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
Ahoj holky,
Ivi tady byla mlha, ale už se to rozebralo a taky to vypadá, že bude pořádné dusno.
10. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adel tak jak je a co budeš denska dělat
10. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi jo už je dobře. Už jsem to tady psala, dělám takový speciální dírek pro mamku. Když byla v pubertě psala si různé písničky do sešitu (ten je teda pořádně tlustý) no a já teď hledám tyto texty na internetu chci jí je vytisknout a nechat svázat jako knížku a k tomu najít i ty písničky a dát na CD, chci jí to dát k narozeninám, ale to asi nestihnu má je 22.6. takže mám o zábavu postaráno. Pak chci zavolat na cvičení kam bych se ráda objednala. A co budeš dělat Ty?
10. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo adel no pokud by se ti to povedlo tak to bude pěknej dárek :slight_smile:
mi budem dopoledne doma pokud se to vybere tak pujdem ven
10. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a když to nestihnu te´d tak má ještě svátek a pak jsou V8noce takže o nic nejde.
10. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně adel o nic nejde :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám uvařeno a uklizeno a nela ještě spí to je paráda
10. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ivi ta Tvoje Nelinka snad pořát spí :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ne adel nespí akorát dopoledne pak už ne
10. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo. To od švagrové malý spí hoďku dopoledne a hoďku někdy i víc odpoledne. Bude mát 17 měsíců :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo ono každý dítě spí jinak právě že nela spí dopoledne tak od 9 do 11
10. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ähojky .-)

tak u nas noc super zas se vzbudil v pul rano a pak v pul 7 ale obcas si ze spani pobrekaval,,,,,
ja usla az v 1 rano :frowning2:
sem jak prejeta -:frowning2:
je tu hnesne a prsi tak budem doma,,,,,, nensynko me spal pak honzik taky od 11 po polivce do pul 3
a dostal tak pozde druhy obed :grinning:
10. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vcera mu to s brokolici moc nejelo a dneska zblajznul asi 180 :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo andrej tak to pro něj byla asi jiná chut a dneska už mu to jelo lépe
10. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly mel holky uplne cervene oko :frowning2: prave a na prave strane lekla sem se nevim jestli se pichl nebo co :frowning2:
ted ma prasklou zilku 1 :frowning2:
10. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej to se mu tam mohlo dostat náký smítko
10. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej jak píše Iva to se mu tam mohlo dostat smítko nebro prach nebo teď všude kolem lítají pily tak to může mít i z toho.
Já už jsem po obědě. Měli jsme branborové placky mňam to byla dobrůtka. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda adel tak ty mám ráda
10. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ivi já taky, ale nerada je dělám když je horko protože člověk musí stát u plotny do toho prská olej to nesnáším, ale dnes je tady pod mrakem takže se to děalalo skvěle.
10. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslite??? vypadalo to skarede ale :frowning2: takove jak krvave kolecko no uz jen ta zilka v
ocicku praskla :frowning2:
ja delala rizky s kasi a zitra az ty karbose:slight_smile:
ale nedavno sem mu z ocka vytahovala nbeco hnedeho chudacek asi pred 14 dny :angry:
10. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je chudák :slight_smile: tak snad to bude dobrý
10. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyby to nepřestávalo tak si zajdi k doktorce abys měla jistotu, že to nic není.
10. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko ono se to uz ztratilo... jen ma zilku prasklou tak doufam ze to bude v poradku...
dneska je nejaky protivny,,,
10. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
zdravím vás :slight_smile:
Adélko, koukla jsem do albíčka a přečetla si o odběru plodovky. To mě mrzí, že jsi to taky podstoupila. Gratuluji ke zdravému miminku, opatruj se, těhulko, už 21tt, to letí :dizzy_face: a koukám bude další překvápko, já zvědavka bych nevydržela to nevědět :slight_smile:

Andrej, snad bude očko už dobrý, chuděrka, takový trápení :frowning2:

Nensynko, jak vy se máte? Co děti, nemarodíte? Užíváte léta?

Leničko, tvoje čepičky jsou úžasný :dizzy_face: děláš i něco na chlapečky? Nebo že bych si objednala něco krásného na Any? Máš někde nabídku? třeba na mmbazaru? jši moooc velká šikulka :dizzy_face:

Já dala do albíčka jedno aktuální foto našeho buřtíčka ze včerejška :dizzy_face:

mějte se moc krásně :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Lucinko,no malý je úúúúžasný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: A už máte jméno? :slight_smile: Strašně to letí....za chviličku už budeš rodit :confused: :slight_smile: Luci,nevím jak na chlapečky...ono by se asi něco vymyslelo :slight_smile: Jinak dělám na holčičky a teď i na jednu dospělou paní klobouček k moři :slight_smile: Tady je odkaz, co jsem zatím udělala, klidně se mrkni a kdyby jsi chtěla na Any, ráda udělám, stačí říct barvičku,velikost a je to :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=111276
10. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrejko: držím palečky,ať má malý očičko brzo zdravé!! :slight_smile:

Miruš: juuuuu, malá ti včera krásně usnula, jsi šikulka,takhle rychle prohodit postýlky :grinning: :grinning:

Ivuš: pořád tam máte hnusně? Tady je teda nic moc :( ...pořád zataženo,ale dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo leni tady je zataženo ale fakt dost teplo
10. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko děkuju jo byly to nervy s plodovkou do toho státnice, ale všechno jsme to zvládli a teď už si krásně užívám.
U nás už se mraky rozutekly a je krásně.
Leničko ahojky
10. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek