• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak já už jsem vzhuru od 4hodin manža nás vzbudil když šel do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 05:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
téda Ivi od 4 hod, to já měla ještě hlubokou půlnoc :grinning:

včera jsem měla nabitý den, dopo jsme byli s mamčou ve městě vyřizovat pojišťovnu a odpo měl synovec rozloučení se školkou, tak jsme mu byli na besídce. Měli to moc krásné, byla jsem docela na měkko. Až to bude mít Anetka tak to určitě ořvu :cry: .
JInak včera Anetka už tak rychle neusnula, protože byl doma tatínek a ona ví co na něj platí. Usnula v půl 9, ale do té doby byla hodná v postýlce-hrála si tam. Spala celou noc a ráno v 6,15h si to ke mě přifařila, zabalila se do deky a usnula :dizzy_face:
Dnes jdu s kamarádkou do města, musím ukončit smlouvu
11. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no miruš jo ale docela to jde spát se mi nechce
11. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já občas také vstávám když odchází Libor do práce, někdy je až moc hlučný že mě to probudí a pak nezaberu. Tak u nás se čerti žení, nejdřív chranec jako kr*va, do toho kroupy a vítr-děs :astonished: . Ještě že už jsme doma, s kamarádkou jsme nakonec nešli, protože dopo také pršelo tak jsme to odložili (stačila jsem si aspoň dojet do pojišťovny a nakoupit) a kolem 12h se to spustilo. K obědu máme zapečená kuř. prsa se sýrem, cibulí a klobásou-k tomu rýži :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
chtěla jsem napsat chcanec :grinning:
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jdu jen pozdravit,,, nesel nam net :angry: :angry:
maly si hezky zvykl ze to jidlo fakt nedostane:slight_smile: :slight_smile: dneska jedl kolem ctvrt na 5 nevim
presne... :slight_smile: :slight_smile: a ani jednou se neprobudil a pak od 6 rana vzhuru ale nevadi vyspani jsme, horsi pro
Honzika ten spi do 8 a vstava v 6 rano :rolling_eyes:
jo a zkousela sem mu kasi Sunarku a chutna i me :grinning: a je lepsi nez Nutrilon protoze m pripada hustsi:slight_smile:
a taky lepsi chutove no :wink:

a jakpak se holky vsecky mate??? kouknu pozdeji jdu za malym :grinning: :wink:
11. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak tady celou noc prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera tady byla taková čína až lítali popelnice vzduchem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak lukáš je nemocnej asi má laringitidu tak jedem hned ráno k dr dufám že nás nepošle do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 04:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Ivi teda vy teda máte pech pořát samá nemoc. Tak držím pěstičky ať to není tak vážné.
Jinak tady začalo přšet až k ránu.
12. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj adel jo a to chodil do školy 14 dní za chvíli jedem
12. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky nensynko tak at to dobre dopadne, chudacek:frowning2:
a co to je za nemoc?:frowning2:
12. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek andrej to ti oteče krk a nemužeš dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak máme zánět hrtanu a dostali jsme prášky proti otokum krku
12. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi teda to je hrůza tak snad prášky brzy zaberou a bude dobře.
Andrejko ahojky. Tak jaká byla dnes noc?
12. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
nensynko ty jo tak jeste ze tak a neni to tak vazne,,, ty jo...

adelko ahojky no dneska chtel jist o5 v pul 4 :slight_smile: jen vcera si pospal:slight_smile: :slight_smile:
a pojedl a v pul 6 vzhuru nastesti jeste zabral a spal do pul 7 ale ted je teda dost protivny:frowning2:
12. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile: jak se máte??

ve středu jsem konečně byla u kadeřnice a protrajdala jsem ve měste skoro celý den :sunglasses:

a včera počasí byl hnus, chcavec, slunce, chcavec, slunce :confounded: Tomidlo bylo od půl čtvrtý odpoledne až do půl jedenáctý do večera vzhůru :grinning: ale byl hodný, pozoroval věci :slight_smile:

nensy, ať je Lukášek brzo zdravý :slight_smile:

jdu vyluxovat a čeká mě tu hromada žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: zatím páá
12. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
koukám, že dnes bude u všech pracovní den :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já čistila koberce a gauč s křeslema, luxovala. A až mi Aneta usne po obědě tak musím vyžehlit koš prádla :rolling_eyes:. Venku zase sprchlo, teď svítí sluníčko ale je vichr :frowning2:
12. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
12. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirusko koukam ze je Ondrasek pekne dole zmacknutej:slight_smile: peekneeeee :dizzy_face: :wink:
12. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
miruš už máš teda pěkný bříško
12. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
spíš obrr břuch :grinning: , dr asi možná bude mít pravdu když říkala, že bude o něco větší než Anetka-no chlap no. Ale jsem zvědavá po kom, Libor neměl ani 3kg :grinning:
12. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: Dneska je teda počasí fakt na palici! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ráno jsem šla od Dr. a totálně jem zmokla, takže mi v práci byla zima,než jsem uschla a celý den tu je tak,že chvíli svítí sluníčko jako oživot a během chvíle hřmí,je černo a je ceďák totálně nechutnej...takže mám asi smůlu, že bych si šla zaběhat, to bych se tak akorát někde opláchla pod deštěm :grinning:

Miruš: Teeeeda, normálně ti závidím!! :wink: ...máš krááásný bříško a jsi hubená,klobouk dolů,fakt vypadáš moc dobře :wink: :slight_smile: ...to mně by praskla čočka u foťáku,vyfotit se v kalhotkách už teď, na to, až budu těhotná :grinning: :grinning: :grinning:

Andrejko: Tak co malý a očičko? Už je to v pořádku? A koukám,že už se ti naučil spinkat líp, to je dobře :slight_smile:

Ivuš: to mě mrzí s Lukáškem, snad bude všechno v pořádku, kamarádky holčička to má taky a musí dávat zvlhčovače po celém bytě a malá je v pohodě :slight_smile:

Zuzko: koukala jsem, že malý je fakt kus chlapáka!! :slight_smile: Je roztomilej :slight_smile: To je dobře,že jsi si užila den s kadeřnicí a couráním,aspoň jsi se odreagovala :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jo leni dík snad to bude já taky ležím mám zimnici a venku pěkně leje
12. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivuš: tak koupit citrony a potit se, vy jste fakt pořád nemocný :confused: :frowning2:
12. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi jo příští týden jdem s lukášem na kontrolu tak se jí zeptím jestli nemuže mít oslabenou imunitu
12. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni děkuju :dizzy_face: , Tobě moc přeji aby Vám to vyšlo. Jsi moc hodná holka a už se těším až budeš pěkně kynout :slight_smile:

Ivi: chudinka malý, ten na to furt trpí :frowning2:. Snad se brzy uzdraví :hearts:
12. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo miruš ale už ten kašel není tak strašnej jako ráno
12. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Lenulko dekuju za optani, jojo ocicko uz ma nadherne :dizzy_face: jsem raaada :dizzy_face:

Mirusko muj pritel mel 3,50kg a ja 3,20kg a mam dve... 4 kg deti :wink: :slight_smile: no jsem uz na nej zvedava,
uz by mohl ven z briska fakt mas velke brisendo :grinning:
12. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Miruš: noooo,to ti pěkně děkuju, že se těšíš,až budu kynout :wink: :grinning: ...ale cooo,hlavně,ať nám to vyjde a budeme zdravý :slight_smile:

Andrejko: tak to je fajn,že je očičko v pořádku :slight_smile: ....teeeda,tak to abych se bála,že třeba můžeme mít taky takového mrňouse, že je jedno, že jsme oba s manžou byli malý :confused: :grinning:
12. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenulko je to jedno fakt... nevim po kom jsou:slight_smile:
a to jsem sladke fakt nejedla :wink: :slight_smile:

tak ja se loucim maly usnul pojim a potom ho okoupu nakrmim a pujdem do hajan:slight_smile: Papa :-*
12. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leňulko hlavně tlustá a spokojená :wink:
Andrej neděs mě, 4kg macka si neumím ani představit :confused:
12. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky,
taky vám blbnul koník?
Tak u nás je dnes zataženo. Včera jsem byla na večírku v Ostravě ze školy. Domů jsem dorazila ve dvě hodiny k tomu mě naštval Martin tak jsem usla až někdy kolem čtvrté ráno a vstávala po deváté hodině. Ale večírek byl fajn :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek