Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
11. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak já už jsem vzhuru od 4hodin manža nás vzbudil když šel do práce 😝

mirka755
11. čer 2009

dobré ráno
téda Ivi od 4 hod, to já měla ještě hlubokou půlnoc 😀

včera jsem měla nabitý den, dopo jsme byli s mamčou ve městě vyřizovat pojišťovnu a odpo měl synovec rozloučení se školkou, tak jsme mu byli na besídce. Měli to moc krásné, byla jsem docela na měkko. Až to bude mít Anetka tak to určitě ořvu 😢 .
JInak včera Anetka už tak rychle neusnula, protože byl doma tatínek a ona ví co na něj platí. Usnula v půl 9, ale do té doby byla hodná v postýlce-hrála si tam. Spala celou noc a ráno v 6,15h si to ke mě přifařila, zabalila se do deky a usnula 😵
Dnes jdu s kamarádkou do města, musím ukončit smlouvu

nensy
11. čer 2009

no miruš jo ale docela to jde spát se mi nechce

mirka755
11. čer 2009

já občas také vstávám když odchází Libor do práce, někdy je až moc hlučný že mě to probudí a pak nezaberu. Tak u nás se čerti žení, nejdřív chranec jako kr*va, do toho kroupy a vítr-děs 😲 . Ještě že už jsme doma, s kamarádkou jsme nakonec nešli, protože dopo také pršelo tak jsme to odložili (stačila jsem si aspoň dojet do pojišťovny a nakoupit) a kolem 12h se to spustilo. K obědu máme zapečená kuř. prsa se sýrem, cibulí a klobásou-k tomu rýži 🙂

mirka755
11. čer 2009

chtěla jsem napsat chcanec 😀

andrea2210
11. čer 2009

ahojky holky jdu jen pozdravit,,, nesel nam net 😠 😠
maly si hezky zvykl ze to jidlo fakt nedostane🙂 🙂 dneska jedl kolem ctvrt na 5 nevim
presne... 🙂 🙂 a ani jednou se neprobudil a pak od 6 rana vzhuru ale nevadi vyspani jsme, horsi pro
Honzika ten spi do 8 a vstava v 6 rano 🙄
jo a zkousela sem mu kasi Sunarku a chutna i me 😀 a je lepsi nez Nutrilon protoze m pripada hustsi🙂
a taky lepsi chutove no 😉

a jakpak se holky vsecky mate??? kouknu pozdeji jdu za malym 😀 😉

nensy
12. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak tady celou noc prší 😝 včera tady byla taková čína až lítali popelnice vzduchem 😝 jinak lukáš je nemocnej asi má laringitidu tak jedem hned ráno k dr dufám že nás nepošle do nemocnice 😝

adellaide03
12. čer 2009

Ahoj holky,
Ivi teda vy teda máte pech pořát samá nemoc. Tak držím pěstičky ať to není tak vážné.
Jinak tady začalo přšet až k ránu.

nensy
12. čer 2009

ahoj adel jo a to chodil do školy 14 dní za chvíli jedem

andrea2210
12. čer 2009

ahojky nensynko tak at to dobre dopadne, chudacek☹
a co to je za nemoc?☹

nensy
12. čer 2009

nazdárek andrej to ti oteče krk a nemužeš dýchat 😝
jinak máme zánět hrtanu a dostali jsme prášky proti otokum krku

adellaide03
12. čer 2009

Ivi teda to je hrůza tak snad prášky brzy zaberou a bude dobře.
Andrejko ahojky. Tak jaká byla dnes noc?

andrea2210
12. čer 2009

nensynko ty jo tak jeste ze tak a neni to tak vazne,,, ty jo...

adelko ahojky no dneska chtel jist o5 v pul 4 🙂 jen vcera si pospal🙂 🙂
a pojedl a v pul 6 vzhuru nastesti jeste zabral a spal do pul 7 ale ted je teda dost protivny☹

ojo
12. čer 2009

ahojda 🙂 jak se máte??

ve středu jsem konečně byla u kadeřnice a protrajdala jsem ve měste skoro celý den 😎

a včera počasí byl hnus, chcavec, slunce, chcavec, slunce 😖 Tomidlo bylo od půl čtvrtý odpoledne až do půl jedenáctý do večera vzhůru 😀 ale byl hodný, pozoroval věci 🙂

nensy, ať je Lukášek brzo zdravý 🙂

jdu vyluxovat a čeká mě tu hromada žehlení 😝 🙄 zatím páá

mirka755
12. čer 2009

ahojky
koukám, že dnes bude u všech pracovní den 😝 . Já čistila koberce a gauč s křeslema, luxovala. A až mi Aneta usne po obědě tak musím vyžehlit koš prádla 🙄. Venku zase sprchlo, teď svítí sluníčko ale je vichr ☹

mirka755
12. čer 2009

http://mirka755.rajce.idnes.cz/NASE_DRUHE_ZLATI...
včera jsem fotila břicho, tak jukněte 😉

andrea2210
12. čer 2009

Mirusko koukam ze je Ondrasek pekne dole zmacknutej🙂 peekneeeee 😵 😉

nensy
12. čer 2009

miruš už máš teda pěkný bříško

mirka755
12. čer 2009

spíš obrr břuch 😀 , dr asi možná bude mít pravdu když říkala, že bude o něco větší než Anetka-no chlap no. Ale jsem zvědavá po kom, Libor neměl ani 3kg 😀

lenkakubickova
autor
12. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Dneska je teda počasí fakt na palici! 😝 ...ráno jsem šla od Dr. a totálně jem zmokla, takže mi v práci byla zima,než jsem uschla a celý den tu je tak,že chvíli svítí sluníčko jako oživot a během chvíle hřmí,je černo a je ceďák totálně nechutnej...takže mám asi smůlu, že bych si šla zaběhat, to bych se tak akorát někde opláchla pod deštěm 😀

Miruš: Teeeeda, normálně ti závidím!! 😉 ...máš krááásný bříško a jsi hubená,klobouk dolů,fakt vypadáš moc dobře 😉 🙂 ...to mně by praskla čočka u foťáku,vyfotit se v kalhotkách už teď, na to, až budu těhotná 😀 😀 😀

Andrejko: Tak co malý a očičko? Už je to v pořádku? A koukám,že už se ti naučil spinkat líp, to je dobře 🙂

Ivuš: to mě mrzí s Lukáškem, snad bude všechno v pořádku, kamarádky holčička to má taky a musí dávat zvlhčovače po celém bytě a malá je v pohodě 🙂

Zuzko: koukala jsem, že malý je fakt kus chlapáka!! 🙂 Je roztomilej 🙂 To je dobře,že jsi si užila den s kadeřnicí a couráním,aspoň jsi se odreagovala 🙂

nensy
12. čer 2009

jo leni dík snad to bude já taky ležím mám zimnici a venku pěkně leje

lenkakubickova
autor
12. čer 2009

Ivuš: tak koupit citrony a potit se, vy jste fakt pořád nemocný 😕 ☹

nensy
12. čer 2009

no asi jo příští týden jdem s lukášem na kontrolu tak se jí zeptím jestli nemuže mít oslabenou imunitu

mirka755
12. čer 2009

Leni děkuju 😵 , Tobě moc přeji aby Vám to vyšlo. Jsi moc hodná holka a už se těším až budeš pěkně kynout 🙂

Ivi: chudinka malý, ten na to furt trpí ☹. Snad se brzy uzdraví ♥

nensy
12. čer 2009

jo miruš ale už ten kašel není tak strašnej jako ráno

andrea2210
12. čer 2009

ahojky Lenulko dekuju za optani, jojo ocicko uz ma nadherne 😵 jsem raaada 😵

Mirusko muj pritel mel 3,50kg a ja 3,20kg a mam dve... 4 kg deti 😉 🙂 no jsem uz na nej zvedava,
uz by mohl ven z briska fakt mas velke brisendo 😀

lenkakubickova
autor
12. čer 2009

Miruš: noooo,to ti pěkně děkuju, že se těšíš,až budu kynout 😉 😀 ...ale cooo,hlavně,ať nám to vyjde a budeme zdravý 🙂

Andrejko: tak to je fajn,že je očičko v pořádku 🙂 ....teeeda,tak to abych se bála,že třeba můžeme mít taky takového mrňouse, že je jedno, že jsme oba s manžou byli malý 😕 😀

andrea2210
12. čer 2009

Lenulko je to jedno fakt... nevim po kom jsou🙂
a to jsem sladke fakt nejedla 😉 🙂

tak ja se loucim maly usnul pojim a potom ho okoupu nakrmim a pujdem do hajan🙂 Papa :-*

mirka755
12. čer 2009

Leňulko hlavně tlustá a spokojená 😉
Andrej neděs mě, 4kg macka si neumím ani představit 😕

adellaide03
13. čer 2009

AHoj holky,
taky vám blbnul koník?
Tak u nás je dnes zataženo. Včera jsem byla na večírku v Ostravě ze školy. Domů jsem dorazila ve dvě hodiny k tomu mě naštval Martin tak jsem usla až někdy kolem čtvrté ráno a vstávala po deváté hodině. Ale večírek byl fajn 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru