• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
Mirusko ja nechci desit... :wink: ale fakt to nezalezi jak velci jste byly myslim tebe a manzu :grinning: :wink:
a mas teda vetsi bruchanec nez jsem mela ja :sweat_smile:

ahojky adelko me to taky blblo:frowning2:

maly dneska moc nenaspal, nosila sem ho od pul 3 do pul 4 pak v 5 rano az jedl, a byl v 6:15 vzhuru....
dneska mu dam najist kolem pul 4 mozna pozdeji a dam ho k priteli a ja budu spat aspon do 8 pak mu dam
zas napapat :grinning:
13. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
jojo,taky mi blbnul koník,vůbec jsem se nemohla přihlásit,hlásilo mi to,že neexistuju :confused:
Tady je teda krásně,teď jsem byla asi hoďku běhat a jsem zplavená a hotová,je tam fakt vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale je to super! Už se těším na odpolední procházku na výstavu stanů :slight_smile:

Miruš: máš pravdu,raději tlustá a spokojená, ono se to pak po porodu schodí,začnu zas běhat a cvičit a ono to půjde dolů!! :wink: :slight_smile:

Adélko: teeeda,ty takhle flámuješ,jo? :wink: :slight_smile: Jen si užívej, to je dobře :slight_smile: A čímpak tě Martin naštval? :confused:
13. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mě to taky blblo ale apson jsem si v klidu uklidila :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no jo flámuju. Ale naštval mě tím jak se ke mě choval. Jen jsem mu něco řekla a on se hned vytočil a začal blbnout, ale už je to OK. Ty si teda šikulka, že běháš. U nás už se udělalo taky hezky, ale docela dost fučí vítr.
13. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásný slunný den. My měli jet na chatu, ale už od včera se mi nechtělo. 3 dny pršelo a to mě nějak odradilo, tak jsme vyrazili aspoň ke švagrovce na vesnici :o). Mě to také blblo a blbne, už jsem to měla napsané a pak se mi to tady neuložilo :rolling_eyes:

Andrej, fakt mě neděs. Neumím si představit že bych rodila 4kg macka :grinning: :astonished: , i když možné je vše :wink:
13. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky...v rychlosti jsem vložila new fotky do albíku.Honzulka fakt roste před :sweat_smile: očima :angry: :wink:
13. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak noc hrozná nela vubec nespala a furt se budila s brekem :stuck_out_tongue_closed_eyes: má rýmu a kašel takže to chytla od lukáše :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak tady je už krásně a svítí slunko
14. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nensynko,,, bobek mala:frowning2:
je nemocna?? vy si to fakt porad prenasite:frowning2:

ja jsem dala ve 4 rano maleho priteli a on uz byl od 5:30 vzhuru a ja spala do pul 7 takze sem spala
asi 7 hodin takze naspano mam,,, klidne spat dneska moc nemusim :grinning:

tady je kraasne, odpol. prijde tchyne a jdem s ni ven :rolling_eyes: to preziju
14. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly papal vcera spenat s bramborem teda snedl 200 a chutnalo mu, dneska ma zase:slight_smile: :slight_smile:

a krasne se pretaci a kula se vsude mozne :grinning:
14. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo andrej já jsem to čekala že to od něj chytne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
u nás je také krásně, akorát jsem byla v krámě.
Ivi tak to máte zase po náladě viď :rolling_eyes: , když už začalo být hezky tak budou marodit :confounded:
14. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo miruš tedkon budu muset bejt zavřená doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Johanko-Janičko malý je fakt krásný a opravdu roste jako z vody :slight_smile: zrovna na večírku jsem se bavila taky s jednou těhulí co čeká mimi v srpnu a už jedmo ná ať si hlavně užívám to malé roztomilé miminko, že to strašně letí, že moc rychle vyroste.
Andrejko tak malý už bude za chvíli jíst všechno co?
Ivi i Nelinka je nemocná teda to je hrůza, pořát máš něco že?
Miruško ahojky
U nás je taky krásně. V jedné vesnici tady kousek od nás je dnes pouť tak se asi po obědě půjdeme mrknout.
14. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to fakt když bylo hnusně tak nám nic nebylo a tedkon budem zalezlí doma lukáš jde v uterý na kontrolu pokud dr dovolí tak pujde v pondělí do školy aspon aby si vyzvedl vysvědčení
14. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
příjemný večer
dnes bylo fakt nádherně, po obědě jsme vzali Anetku na hřiště. Skoro 2 hodiny jezdila jen na skluzavce a párkrát se zhoupla, ale skluzavka jí brala nejvíc :wink:. Libor se pěkně zapotil :grinning: , pak jel na fotbal a my šli ještě na zmrzku a s kamarádkou na procházku do lesa-venku jsme byli 4 hodiny.
Zítra mám poradnu, tak večer písnu jak dopadla :o). Všem Vám přeji krásný zbytek večera (u nás už to začíná pěkně tmavnout, v noci nejspíš sprchne). Papapa :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak nela už je denska lepší zítra jdem na kontrolu tak uvidím ale myslím že už to nic nebude i ta rýma už docela ustoupila
15. čer 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

nensy, to je dobře, že Nelinka už je lepší, tak to nebude nic vážného :slight_smile:

adel, jen si ještě tý zábavy užívej dokud můžeš :wink: :grinning: :grinning:

Johanko, Mája je krááásný, takový vlasáč...a jak se tlemí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme tu měli o víkendu nádherně, tak jsme byli v sobotu na pivních slavnostech a včera taky celý den na výletě :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Tomášek už začíná taky pomalu bystřit okolo sebe, když ho přebaluju čumí na mě a i se usmívá :grinning:

tak zatím pá :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ojo jo už je lepší uvidím jestli už bude jíst vubec nechce
15. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensy, tak snad už něco sezobne :wink:

Leni, teda...samý zakázky na čepičky koukám :slight_smile: :slight_smile: ten klobouk je super :grinning: a holčičkám koníkovkám moooc sluší :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

já už vytvořila nový albumek :slight_smile:

Tomík už zachrápnul, tak jdu ještě taky hupsnout do pelechu a něco naspat :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
tak víkend nějak šíleně utekl,ale byl krásnej. Sice jsme nic zvláštního nedělali,ale byli jsme konečně v klidu jen tak doma. V So jsme si vyšli na výstavu stanů,kde jsme si jeden vyhlídli a v týdnu ho jdeme koupit :slight_smile: A v neděli jsme byli jen normálně nakupovat,aby jsme naplnili lednici a poflakovali se na balkoně na sluníčku a došli jsme sui na zahrádku na pivo, no paráda :slight_smile:

Miruš: držím palečky na kontrole a jsem zvědavá,co budeš vědět nového :dizzy_face:

Zuzko: to je super,že vyrážíte na výlety i s Tomáškem, musí to být paráda :dizzy_face:

Ivuš: držím palce,ať už jsou děti zdravé, je krásně,tak aby už jste mohli chodit taky pořádně ven a užívat si sluníčka :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzko: krásný fotky :slight_smile: Jojo,nějak se mi to rozjelo s čepičkama...nečekala jsem to,ale je to super! :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:
dneska noc super... dala sem mu kasi s banany a je tam psane ze kase na dobrou noc a klidnejsi
spani a asi jo:slight_smile: spal do rana do 4 do rana a pak do pul 8 bez vzbuzeni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nadhera :dizzy_face: :dizzy_face:

a jak se mate vy??

nensynko co Nelinka? a Lukasek???

ahoj Mirusko tak jak se dneska citis???

ahojky adelko,,, no za chvilku asi jo... dneska mu dam kasi s presnidavkou,,, vcera nechtel spenat tak snedl
asi 60 a zbytek mlika a byl precpany,,, sem zvedava na dnesek:slight_smile:
a zitra bude mit asi mrkvicku brambor a maso :dizzy_face: :dizzy_face: za 14 dni dam veprove :slight_smile: :slight_smile:

zas mi ale 3 den nekadi dneska mu nejspis pomuzu :rolling_eyes: :sweat_smile:

ahojky ojo jdu kouknout:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ojo: maly je fakt kraaasny takovy bobek malickaty :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
15. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda veprove dam tak za mesic:slight_smile: sem se spletla:slight_smile:
ahojky lenicko :dizzy_face:
nazdárek tak jsem tady taky nela už je uplně v pořádku už nemá žádnej kašel akorát trochu rýmu
15. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mě dneska celý den nešel koník.
Zuzy to víš, že si to ještě užívám pokud můžu :wink:
Leni to je bezva, že jste si víkend užili.
Ivi super, že Nelča bude v pořádku.
Andrejko teda to se Adámek bude mít jaké dobrůtky mu budeš dávat.
15. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adel jo to je super taky šla už na chvíli ven
15. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi bezva. U nás je dneska děsné vedro, že jsem teď odpoledne ani nebyla venku. Jen ráno jsem jela do nejblížšího obchodu s přítelem na rohlíky (jsou to 3 kilometry) a nazpátek jsem šla pěšky k nám a to byla moje dnešní procházka.
15. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tady je taky vedro ale je zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to jsi se taky hezky prošla
15. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek