• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
no tak to máš taky teda vzrušo včera se takhle smál lukáš jsem myslela že mě trefí a co dneska budete dělat
19. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je tu už ted 28st.,ale pod mrakem takže asi brzo sprchne,takže asi začnu za chvíli šít,ale nák se mi do toho dnes nechce :frowning2:
19. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tady je taky teplo ale zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co budeš vařit já vubec nevím potřebuju nákou rychlovku jenom na dnešek zítra jedem pryč
19. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi udělám zase těstoviny se sýrovou omáčkou ale na neděli bude náký maso a knedlík asi udělám segedín
19. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám mega toho salátu těstovinovýho,ale budu dělat i hlívovej gulášek!
19. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky sem o něm přemýšlela se podívám jestli jí budou mít v globusu
19. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá,u nás leje jako z konve a kámoška mi volala že si veme holky k sobě a já můžu šít v klidu! :grinning:
19. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:

mirusko tak jak dneska???? dobre??? :grinning: :dizzy_face:

ahojky nensynko ja taky budu muset koupit mixer nejak mi dosluhuje:frowning2:
brecela az se pozvracela? chudak teda ta se pekne musi vztekat :confounded:
19. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš mě nela spí tak pujdu hodit sprchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj andrej :slight_smile: jo andrej právě že se hodně vzteká jsem tohle ještě neviděla ale dr říkala že jí to přejde
19. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já du nachystat holky a šít ať něco udělám když tu nebudou
tak zatím ahoj :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko no snad jo,,, kvuli cemu se tak vztekala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vitam te liviky a paaa :wink:
19. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím livi :slight_smile:
andrej ona se vzteká když má jít spát poslední dva dny to je fakt hustý snad jí to brzo přejde
19. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko tak ji zkus dat pozdeji:slight_smile: no me dela adam to same ale hlavne ze je ospaly :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady měla jsem tady segru a korát odešla
19. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík
tak jsem byla na ultz, odhad je 3400g a 49cm - malý je v některých měření akorát a některé je o něco větší-tak uvidíme kdy se mu bude chtít ven. Dr zkontrolovala vnitřnosti, vše má v pořádku - slyšela jsem i srdíčko :hearts: a bylo to nádhera :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirusko ahojky,,, no teda super:slight_smile: tak 4 kg mit nebude aspon se nebudes u porodu tak
trapit:slight_smile: :slight_smile: a kdy jdete znova?az za tyden? :sweat_smile:
19. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dens byla na přijímačkách v Olomouci a před asi dvěma hodinami jsem zjistila,že jsem písemné zkoušky zvládla tak musím jet zítra znova na ústní. :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej co myslíš? Do poradny jdu v pondělí, to budu mít i monitor srdíčka a další kontrola 29.6. (doufám, že už poslední - snad se pak prďolka vyklube) :wink:
19. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko ahojky a co tchyne?? uz si ji to rekla???
ty jdes dal do skoly?? i s prckem???:slight_smile:

Mirusko jojo to jsem myslela, poradnu a nataceni :dizzy_face: to fakt uteklo co??? :grinning:

holky dneska sem k.o pojim okoupu Adama a jdu spat:slight_smile:
19. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu na skok...jak bylo krááásně počasí, tak jsem si lebedila u našich na zahrádce :grinning:

taky jsem byla ve středu na gyndě a prý jsem ok, stehy krásně zahojené i děložní hrdlo zahojený - to se mi při porodu natrho a museli taky šít :confounded: a už můžu všechno...sexík i koupání a tak :sunglasses: :sunglasses: taky už mám danou HA, tak uvidíme, jak ji snesu...dala jsem si zatím jen na měsíc a málem mě kleplo, že jsem musela v lékárně vypláznout 200lkč :rolling_eyes:

Miruš, tak to bude akurátní mimčo :wink: :slight_smile: a jak se cítíš? máš nějaký známky, že by se to schylovalo k porodu??

Andrejko, tak ať máte dobrou noc :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Adel, ty ještě budeš studovat?? :confused: a jak dlouho ještě? :confused:

ani nestíham dočítat, zdravím ostatní :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko ještě jsem s ní nebyla. Přítel jí to řekl, ale já si s ní stejně promluvím, měli bysme se k ní stavovat zítra. No zkouším ještě další školu uvidím jestli mě vezmou a jak by to šlo s mimiškem. Chci studovat dokud to všechno mám v hlavě tak si myslím, že by to mohlo jít i s mimiškem, ale uvidíme.
Zuzi no jo jsem blázen co s tím studiem, ale tak nějak už mi asi otrnulo :slight_smile: bylo by to na tři roky u jedné školy a pokud bych se rozhodla pro jinou školu než je sociální práce (chtěla jsem speciální pedagogiku tak ta je na dva roky). No uvidíme.
19. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se cítím dobře, zatím to na porod vůbec nevypadá. Sice jsem měla včera poslíčky, skoro přes 3 hodiny ale jinak nic :rolling_eyes:
19. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak jsme včera byly na nákupech a dneska jedem taky jsme dojeli v 21hod
20. čer 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:

adelko tak pak pisni co rekla... :slight_smile:
Mirusko ahojky, ja to mela jak ty ale nikdy ne posliky tak dlouho... no ja jsem zvdava kdy porodis :grinning:

nensynko ahojky, ty jo tak pozde?? ja jdu dneska taky na nakupy... :sweat_smile:
20. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andrej jo přijeli jsme až tak dlouho byly jsme v ikee a v globusu
20. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je u váw tady je hnusně zataženo
20. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky zatím jdu pověsit prádlo a jedem
20. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě začali ve 14,30 hod když jsme šli s Aňulkou na zmrzku, pak přestali asi na 10 minut a znovu začali a v půl 7 vanou skončili úplně.
Já byla ráno v Penny, Libor dnes vaří - máme zapečené brambory s kotletou a šunk. salámem. Anetka čučí na Šípkovou Růženkou. Odpo se půjdeme projít do lesa, aspoň se protáhnu. Už asi 4 dny mi tu smrdí koš prádla, tak se na něj dnes večer nejspíš vrhnu :rolling_eyes:
20. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko tak dobre nakupte, ja jdu ted k nasim, budu delat tete melir :grinning:
a pak pro me pritel dojede a jedem do tesca... no moc se mi nechce... a pripada mi ze cim dyl spim tim vice
sem unavena :rolling_eyes: :sweat_smile:

Mirusko i tak poslicci dlouho, ja je mela nejvic snad v aute... ja mam nastesti udelany uklid... pak prijdu vecer
a zas padnu
20. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě jde večer film, tak mi to žehlení rychle uteče :slight_smile: . Libor jde za hodinu na zápas, tak jdeme s Anetkou ke kamarádce
20. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek