• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
nazdárek tak jsme doma byla jsem se podívat v porodnici na miminko holky to je malinkatý až jsem brečela no krásnoučkej a jak voněl to není možný že byla nela takhle malá
20. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš....jsi tady někde?Nebo jsi v porodce a rodíš????Přišla jsem se na Tebe podívat.Dívám se, že diskuze vázne :zipper_mouth:
21. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík
Ivi já jsem z miminek také vždycky paf, nějak nám ty děti rostou před očima viď? Já se občas nekouknout na fotky, kdy byla Anetka malá tak ani nemůžu uvěřit, že byla takový drobísek :slight_smile:
ahoj Jani, ne ne jsem celá. Zítra mě čeká kontrola a monitor, tak jsem zvědavá jestli to nějak postupuje. Ale nějak to fakt utíká, příští týden se přehoupne a já budu mít termín :confused: .
Dnes jedeme k našim, sejdeme se tam celá rodina. To zase bude rodeo :grinning: , tak se tu hezky mějte a večer se ukážu :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potom dáš určo vědět...,tak jo...no jsem zvědavice..,jak na tom budeš zítra.Tak papa. :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
já dnes nějak nestíhám. Včera jsme byli celý den pryč, dopoledny ty ústní přijímačky v Olomouci a pak jsme jeli do Bystřiče pod Hostýnem k Martinovým prarodičům kde jsme ztvrdli až do pěti do odpoledne. Jak dopadly přijímačky zatím nevím, pocit z toho sice mám dobrý, ale to nemusí nic znamenat. No uvidíme během týdne. Tady je teda zataženo a zima takže první letní den nic moc. No co se dá dělat.
21. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: zima jak blázen...máme tu 15 stupňů :confounded:

Miruška stále celá :grinning: :grinning: já už si ani nepamatuju, že bych byla těhu :sweat_smile:

Adel, tak to jsem zvědavá, jak ti dopali přijímačky :slight_smile:

my včera byli celý den u našich a dneska vegetíme doma...na procházku to moc nevypadalo, počasí jak v dubnu :angry: tak jsme si to taky zkrátili sexíkem a můžu říct, že pohoda, nic nebolelo :sunglasses: :grinning: včera jsem si trubka dala hrachovku a Tomíka ráno bolelo bříško :frowning2:

tak zatím pa, já si jdu konečně po dlouhý době vlízt do vany :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy to je bezva, že se cítíš OK, že už jde i sexík a vana. Bezva, si pamatuju jak si rodila a my čekaly na zprávičky a Ty už si to ani nepamatuješ to je bezva. :slight_smile: Taky jsem zvědavá jak dopadly přijímačky, uviídme. U nás je dnes taky jen kolem 15ti stupňu fakt kosa, ale tak co naděláme. Ani ještě nemáme letos daný bazén do kupy a to vždycky dáváme na konci května.
21. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak jsme dojeli domu víkend byl super každej den jsme někde byky a jezdíli domu až večer
21. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem dneska se mi nechtělo vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jdu jen pozdravit, za chvíli jedu na kontrolu do Strakonic :slight_smile: Už se těšim na mrňouska, až ho uvidim :grinning:

Miruško: Držim pallečky ať dopadne kontrola a monitor na jedničku a těšim se na zprávičku :slight_smile:

Adélko: Příjímačky jistě dopadli na jedničku, by byli bblý kdyby tě nevzali :wink: :grinning:

Tak já se du nějak dát do normálu, ať se mě tam doktorka nelekne :grinning: Zatim papa a kouknu až ve středu.
22. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj veru tak at ti to dopadne dobře
22. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno
Adél držím palečky :slight_smile:
Verčo děkuju :dizzy_face: , pak hned dám vědět co mi dr řekla
22. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Miruško, jak se cítíš? Už se těšíš, až budeš mít porod za sebou viď?Kdo ti bude hlídat Anetku?

Ivuško, jak se máš a co děti?

Veru, tak ať ti kontrola dobře dopadne. :slight_smile:

Adélko, moc ti přeji aby tě na tu školu vzali.
22. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruš tak at jsou dobré zprávy :slight_smile:
ahoj jani jo máme se dobře děti jsou zdravé
22. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivu tak to je dobře, že jsou děti zdravé. Péťa dnes nějak začal kašlat a má rýmu. Snad to brzo přejde. A jak je u vás tady je zateženo a vypadá to, že bude pršet.
22. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je taky zataženo ale zatím neprší
22. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Veru držím palečky na kontrole :slight_smile: jeďte opatrně :wink:

těhulky, kdepak máte fotky bříška??? :confused: :confused:
22. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzanko, to víš nějak není čas fotit bříško. :slight_smile: Ale teď o víkendu bych si ho chtěla vyfotit. Jak se máš? A jak Tomášek v noci spinká? Kojíš ho?

Ivu tady zatím taky neprší, ale vypadá to, že pršet bude. A dnes budeš mít k obědu?
22. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já jsem dneska vařila segedín
ahoj zuzko
22. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivu jé segedín jsem, už dlouho neměla ňam. Já dnes mám nudlovou polívku a sekanou s bramborama. :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak tu bych si taky dala
22. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes budu končit zatím se mějte moc hezky. pá
22. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se zatím měj jani já jdu vařit knedlíky
22. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tyntyn, no už jsi 28tt, tak koukej fotit...jinak se nedočkáme a budeš rodit :sweat_smile: :grinning:

my se máme velice dobře, Tomíka pořád kojím a v noci jen chrápe a budí se jen jednou na krmení :grinning: :sunglasses: je moc hodný, skoro vůbec nepláče, jen když se cítí sám...to když je vzhůru, tak musíme bejt poblíž :grinning: to je pak spokojený :slight_smile:

segedýn bych si taky dala...jen škoda, že je tam to zelí :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... jdu jen pozdravit dneska leje a leje:frowning2:
mela sem toho ted nejak moc:slight_smile:

jak se mate??

Ojo to je skvele ze Tomik tak kraaasne spinka a ze je hodnoucky... :dizzy_face:
ja delala segedin:slight_smile: :slight_smile:

a zas bezim, jdeme hrat s Honzikem pexeso dokud Adam spinka:slight_smile: zatim se mejte :wink:
22. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je zuzko moc hodnej že takhle krásně spí :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes jsem se byla juknout v práci a pokecat bylo to fajn tak jsem měla dobrou náladu. Odpoledne mi jí zkazili zprávou z netu když jsem se dozvěděla, že mě z kapacitních důvodů nevzali tak jsem smutná :frowning2: protože opravdu i podle kámošky mi to hodnocení přišlo trochu divné, dělat pstní zkoušky, no co se dá dělat. Zkusím se odpoval a uvidíme třeba se zadaří a když ne teď tak to za rok zkusím znovu no.
U nás je dnes celý den škaredě a mě tak nějak škrábe v krku tak nevím co z toho bude. Snad nic
22. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer
moc Vám všem děkuji, že na mě myslíte :slight_smile:. Malý se nechtěl moc hýbat, tak jsem musela na přetočení srdíčka do porodnice - naštěstí vše v pořádku - jen si prostě zdřímnul. Pak se hýbal až moc, musela jsem si hlídat ty poslechy, protože je furt vykopával :dizzy_face: - šikulka. Jinak to prý na porod nevypadá, čípek je pořád uzavřený (máme se prý snažit s manželem :wink:) - jestli malého nevystrnadíme). Další kontrolu mám v pondělí, to už se mnou pojede manžel - bude mít 14 dní dovču - JANI odpověď. Když to nepřijde tenhle týden, tak se o malou bude starat manžel a kdyby se to náhodou povedlo tenhle - tak jsou v pohotovosti obě babičky (že by si Aňulku vzala každá aspoň na 1 den)
22. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelko ahojky tak to je skoda... za rok ale treba vemou... :grinning: :wink:
a co tchyne?? nerype??:slight_smile:

ahojky nensynko :grinning:

Mirusko ahojky oni ti dali Monitor prcka?? me nikdy:frowning2:
tak to mas hezke zpravy:slight_smile: treba se mu ven chtit bude :dizzy_face: Kez by uz se na nej tesim,myslim na fotecky:slight_smile:
22. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dnes jsem začala a čeká mě příští pondělí a pak další týden, když teda budu přenášet. U Anetky jsem měla celkem 3x monitor srdíčka (je to tak na 20 minut). Oni ti ho fakt nedělali???
22. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek