Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
19. čer 2009

no tak to máš taky teda vzrušo včera se takhle smál lukáš jsem myslela že mě trefí a co dneska budete dělat

liviky
19. čer 2009

no je tu už ted 28st.,ale pod mrakem takže asi brzo sprchne,takže asi začnu za chvíli šít,ale nák se mi do toho dnes nechce ☹

nensy
19. čer 2009

no tak tady je taky teplo ale zataženo 😝 a co budeš vařit já vubec nevím potřebuju nákou rychlovku jenom na dnešek zítra jedem pryč

nensy
19. čer 2009

asi udělám zase těstoviny se sýrovou omáčkou ale na neděli bude náký maso a knedlík asi udělám segedín

liviky
19. čer 2009

já mám mega toho salátu těstovinovýho,ale budu dělat i hlívovej gulášek!

nensy
19. čer 2009

jo taky sem o něm přemýšlela se podívám jestli jí budou mít v globusu

liviky
19. čer 2009

hurá,u nás leje jako z konve a kámoška mi volala že si veme holky k sobě a já můžu šít v klidu! 😀

andrea2210
19. čer 2009

ahojky holky🙂

mirusko tak jak dneska???? dobre??? 😀 😵

ahojky nensynko ja taky budu muset koupit mixer nejak mi dosluhuje☹
brecela az se pozvracela? chudak teda ta se pekne musi vztekat 😖

nensy
19. čer 2009

no vidíš mě nela spí tak pujdu hodit sprchu 😝

ahoj andrej 🙂 jo andrej právě že se hodně vzteká jsem tohle ještě neviděla ale dr říkala že jí to přejde

liviky
19. čer 2009

no tak já du nachystat holky a šít ať něco udělám když tu nebudou
tak zatím ahoj 🙂

andrea2210
19. čer 2009

nensynko no snad jo,,, kvuli cemu se tak vztekala 😝

vitam te liviky a paaa 😉

nensy
19. čer 2009

zatím livi 🙂
andrej ona se vzteká když má jít spát poslední dva dny to je fakt hustý snad jí to brzo přejde

andrea2210
19. čer 2009

nensynko tak ji zkus dat pozdeji🙂 no me dela adam to same ale hlavne ze je ospaly 🙄

nensy
19. čer 2009

tak jsem tady měla jsem tady segru a korát odešla

mirka755
19. čer 2009

ahojík
tak jsem byla na ultz, odhad je 3400g a 49cm - malý je v některých měření akorát a některé je o něco větší-tak uvidíme kdy se mu bude chtít ven. Dr zkontrolovala vnitřnosti, vše má v pořádku - slyšela jsem i srdíčko ♥ a bylo to nádhera 😵

andrea2210
19. čer 2009

Mirusko ahojky,,, no teda super🙂 tak 4 kg mit nebude aspon se nebudes u porodu tak
trapit🙂 🙂 a kdy jdete znova?az za tyden? 😅

adellaide03
19. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem dens byla na přijímačkách v Olomouci a před asi dvěma hodinami jsem zjistila,že jsem písemné zkoušky zvládla tak musím jet zítra znova na ústní. 🙂

mirka755
19. čer 2009

Andrej co myslíš? Do poradny jdu v pondělí, to budu mít i monitor srdíčka a další kontrola 29.6. (doufám, že už poslední - snad se pak prďolka vyklube) 😉

andrea2210
19. čer 2009

adelko ahojky a co tchyne?? uz si ji to rekla???
ty jdes dal do skoly?? i s prckem???🙂

Mirusko jojo to jsem myslela, poradnu a nataceni 😵 to fakt uteklo co??? 😀

holky dneska sem k.o pojim okoupu Adama a jdu spat🙂

ojo
19. čer 2009

ahoj holky, jsem tu na skok...jak bylo krááásně počasí, tak jsem si lebedila u našich na zahrádce 😀

taky jsem byla ve středu na gyndě a prý jsem ok, stehy krásně zahojené i děložní hrdlo zahojený - to se mi při porodu natrho a museli taky šít 😖 a už můžu všechno...sexík i koupání a tak 😎 😎 taky už mám danou HA, tak uvidíme, jak ji snesu...dala jsem si zatím jen na měsíc a málem mě kleplo, že jsem musela v lékárně vypláznout 200lkč 🙄

Miruš, tak to bude akurátní mimčo 😉 🙂 a jak se cítíš? máš nějaký známky, že by se to schylovalo k porodu??

Andrejko, tak ať máte dobrou noc 😉 🙂 🙂

Adel, ty ještě budeš studovat?? 😕 a jak dlouho ještě? 😕

ani nestíham dočítat, zdravím ostatní 🙂

adellaide03
19. čer 2009

Andrejko ještě jsem s ní nebyla. Přítel jí to řekl, ale já si s ní stejně promluvím, měli bysme se k ní stavovat zítra. No zkouším ještě další školu uvidím jestli mě vezmou a jak by to šlo s mimiškem. Chci studovat dokud to všechno mám v hlavě tak si myslím, že by to mohlo jít i s mimiškem, ale uvidíme.
Zuzi no jo jsem blázen co s tím studiem, ale tak nějak už mi asi otrnulo 🙂 bylo by to na tři roky u jedné školy a pokud bych se rozhodla pro jinou školu než je sociální práce (chtěla jsem speciální pedagogiku tak ta je na dva roky). No uvidíme.

mirka755
19. čer 2009

já se cítím dobře, zatím to na porod vůbec nevypadá. Sice jsem měla včera poslíčky, skoro přes 3 hodiny ale jinak nic 🙄

nensy
20. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak jsme včera byly na nákupech a dneska jedem taky jsme dojeli v 21hod

andrea2210
20. čer 2009

ahojky holky🙂

adelko tak pak pisni co rekla... 🙂
Mirusko ahojky, ja to mela jak ty ale nikdy ne posliky tak dlouho... no ja jsem zvdava kdy porodis 😀

nensynko ahojky, ty jo tak pozde?? ja jdu dneska taky na nakupy... 😅

nensy
20. čer 2009

ahoj andrej jo přijeli jsme až tak dlouho byly jsme v ikee a v globusu

nensy
20. čer 2009

jak je u váw tady je hnusně zataženo

nensy
20. čer 2009

tak holky zatím jdu pověsit prádlo a jedem

mirka755
20. čer 2009

mě začali ve 14,30 hod když jsme šli s Aňulkou na zmrzku, pak přestali asi na 10 minut a znovu začali a v půl 7 vanou skončili úplně.
Já byla ráno v Penny, Libor dnes vaří - máme zapečené brambory s kotletou a šunk. salámem. Anetka čučí na Šípkovou Růženkou. Odpo se půjdeme projít do lesa, aspoň se protáhnu. Už asi 4 dny mi tu smrdí koš prádla, tak se na něj dnes večer nejspíš vrhnu 🙄

andrea2210
20. čer 2009

nensynko tak dobre nakupte, ja jdu ted k nasim, budu delat tete melir 😀
a pak pro me pritel dojede a jedem do tesca... no moc se mi nechce... a pripada mi ze cim dyl spim tim vice
sem unavena 🙄 😅

Mirusko i tak poslicci dlouho, ja je mela nejvic snad v aute... ja mam nastesti udelany uklid... pak prijdu vecer
a zas padnu

mirka755
20. čer 2009

mě jde večer film, tak mi to žehlení rychle uteče 🙂 . Libor jde za hodinu na zápas, tak jdeme s Anetkou ke kamarádce

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru