• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
jooo a pokud si některá děláte nehtíky tak kuk sem.....trochu inspirace :wink:
http://wellstigli.blog.cz/0803/kdyz-vam-dojde-inspirace-jak-si-lakovat-nehty
27. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ivčo fakt vám to tam seklo moc ti to tam slušelo a honza vypadá dost dobře v tom oblečení a tý čepici :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livi moc Vám to slušííííí :slight_smile: a za nehtíky já osobně moc děkuji :slight_smile:. Hned jsem ti to dala do oblíbených a po porodu budu mít aspoň inspiraci až se k nehtíkám vrátím :dizzy_face: . Nechala jsem si je odrůst kvůli porodu
27. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko všem tady je zataženo ale není zima
28. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
u nás je také všelijak, snad nebude pršet. My s Anetkou akorát snídáme a taťka bude jaksi mimo provoz-já nevím že ti chlapi jsou ze všeho hned mimo. Co máme říkat my ženský, my musíme stíhat bumbat a ještě se starat o děti druhý den :sweat_smile:
28. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji všem dobré ránko :slight_smile: Tady je počasí taky všelijaký. Je tu mlha a myslim, že i dnešek proprší, ale zatim neprší... No uvidíme.

Miruš: Souhlasim :grinning: ženský musí zvládat všechno :slight_smile: Se nedá nic dělat. Chlapi jsou v tomhle cíti :grinning:
28. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj veru tak jak se máš a co budete dneska dělat
28. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo ty už máš pěkné bříško :slight_smile:, to už máš také za pár-ty 3 měsíce utečou jako voda. Já furt říkala jak to neutíká a ejhle už to může být každým dnem, do termínu mi zbývají 4 dny :confused:
28. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leničko mrňousek kope hodně kolem půlnoci a i když jdu spát tak mě vzbudí tuhle kopal ve tři ráno. Tak doufám, že nebude tak čilej , až se narodí to by byl uplně stejný jako Péťa. V pondělí jdu do poradny a co budeme mít zatím nějak netuší.

Ivu tady je taky zataženo, to jsem zvědavá jestli bude pršet.

Miruško, tak koukám, že ještě nic. :slight_smile: Koukala jsem do alba máte vybraný pěkný kočárek.

Veru jak se máš? Taky budeš kupovat nový kočárek?
28. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jani tady taky ale zatím neprší
28. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivu co dnes budeš dělat? Já musí poklidit o víkendu jsem si šila těhu šaty na doma a pak jedny, až manžel bude oslavovat 30-té narozeniny teď v červenci. Bohužel se,už do ničeho nevejdu.
28. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu uklízet a mám tady hafo prádla na žehlení takl to dneska musím už konečně udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdy vyfotíš bříško
28. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivu no snad dnes se k tomu dostanu, abych ho vyfotila. Já budu dnes dávat prádlo prát tak budu žehlit v týdnu. A co budeš dobrého vařit k obědu?
28. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vařím vločkovou polívmku a obalovanej květák
28. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ňam to bych si dala. Já dnes budu mít obalovaný sýr a hranolky a na pondělí udělám něco s kuřecím masem, ale ještě nevím co. A co děti jsou zdravé?
28. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
tak u nás mě ráno vzbudila bouřka a déěť a v noci jsem taky nemohla spát protože někde něco oslavovali,dělali táborák a hrozný rámus tak jsem musela zavřít okno a to mi zase bylo vedro. Jinak včerejší oběd super, doma jsme byla až kolem osmé :slight_smile:
28. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adélko, kdy budeš fotit bříško?
28. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky :wink:
....tak tu ráno pršelo no spííše lilo jak z konve cca hodinu a na dvorku nejdou vidět chodníky a sklepy v baráku máme už podvodou,fakt super! :unamused:
....jinak já bylas hlkama a hafanem venku a začalo zase mrholit,tak sme doma,holky sou otravné,já půjdu žehlit a následně vařit!.....chci dnes dělat lasagne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jani děti jsou zdraví ale já chrmlám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj adel tak jakej byl oběd :confused: tak čtu že se vyvedl tak to je dobře že jste si to užili
28. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky ňam lasagne bych si taky dala asi je uvařím na příští víkend.

Ivu tak aspoň, že děti jsou zdravé. Malý Péťa kašle, ale v tomhle počasí se není co divit. Už ,aby bylo sluníčko mám zelený rajčátka i jahůdky.
28. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo rajčátka mám taky už ale jahody už čerrvený :slight_smile:
28. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla jen dvě červený jahody zbytek zelený.
28. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se hezky jdu uklízet.
28. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nafocené už ho mám ještě ho musím dát do PC a pak je dám tady.
Jo Ivi oběd se vydařil
28. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře adel a co jste měli dobrýho
28. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý měl něco jiného. Já měla s mamkou kuřeci steak a hranolky, můj taťka měl veprový steak, přítel měl hermelín s něčím a ostatní měli nějaké speciality už ani nevím přesně jaké.
28. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam adel tak všechno zní velice dobře :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pak ke kávě jsme si dali nějaký domácí ananasový zákusek a byl teda opravdu úžasný něco tak dobrého v restauraci jsem dlouho neměla.
28. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti adel věřím taky bych si dala
28. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani furt nic, dnes mi tchán říkal že vezl mamču po snězení melounu :grinning: - tak mám před sebou třešně, jestli by nerozhýbají střeva a celkově vnitřek :wink:. Už fakt zkouším všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Děkuji, kočárek po Anetce se nám po přestěhování nevešel do výtahu takže jsme teď museli kupovat nový a tenhle mi padl do oka, není nijak drahý a snad poslouží jak má :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek