• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Adélko: no to musel být skvělý pocit ta promoce :slight_smile: A je super,že vám řekli o té škole,na rok a půl to je fakt bomba! do toho bych taky šla bez váhání :dizzy_face: :dizzy_face:

Cukrik: no tak to gratuluju k bratrankovi :slight_smile: Kukám,že byl tak akorát, tak šup,ať si na nás co nejdřív uděláš čas :slight_smile: A co snaženíčko? Jak se daří? :slight_smile:

Miruš: koukám,že stále 2v1, tak to jsem zvědavá,kdy se Ondráškovi začne chtít na svět :slight_smile: :wink:

Jani: tyyyyjo,to tak letí,že už jsi 29tt, to je fakt mazec! :confused: Hlavně,že o malém víš,že je v pořádku :slight_smile: A jak se na sourozence těší malý Péťa? :slight_smile:

Livi: doufám,že se ty povodně už zastaví! A že budete mít vodu "jen" ve sklepě! Drřžím palce,ať se vám ta voda vyhne!!! :wink:

Těhulkyyyyy, vy vůbec nedáváte bříška :cry: :cry: a já se tak těšila,jak budu koukat,jak rostou miminka :frowning2:

Veru: doufám,že vám se zatím ta voda vyhnula, hlásí,že to hrozí i na Plzeňsku... brrr, je mi z tý vody na nic a pořád má jen pršet dál :frowning2:

Ivo: ty choroby jsou na nic :frowning2: ... já do teď ležela od Pá, chytla mě nějaká šílená viroza,včera jsem ani nemluvila, všechno na průduškách a dneska už je to lepší. Docela mě to vytočilo, protože teď potřebuju být před tím IVF absolutně zdravá!! Tak snad se to do týdne zlepší,jinak mám tenhle měsíc po IVF :frowning2:
28. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko ahojky, jo bylo to fajn a teď jsem se bavila sa kamarádkou o té škole, na netu moc informací není tak říkala, že tam zítra zavolá tak pak budu vědět víc a podle toho se rozhodnu. Já mám bříško vyfocené, ale ještě ho nemám v pc tak ho sem nemůžu dát víš.
Miruš ty budeš jak Ojo Zuzka ne? Taky přesně na termín.
28. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél tak to by bylo ještě super, kdyby to bylo v termínu. Ale bojím se že půjde až po termínu, na Anetku jsme čekali přes týden :frowning2: - už to byla fakt fuška
28. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky se prý vždycky šlechtí :slight_smile: I když u nás to bylo naopak. Brácha byl týden po termínu, já týden před termínem.
28. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jdu nakouknout na Mirušku :slight_smile: Koukam, že beze změny a stále tu :slight_smile:

Miruš i já jsem Dádu přenášela :slight_smile: A jak se cítíš? Máš nějaký tušení, že by to mohlo přijít dřív nebo na termín? Nebo v to ani nedoufáš?

Leni: Bříško vložim zítra :slight_smile: Teď jsem se nějak nefotila... Jinak u nás voda v pohodě, tady sme na kopci, tak k nám nic nedoteče :slight_smile: Ale lidi v okolních vesnicích jsou na tom hůř :frowning2: A držim palečky, aby si to pořádně vyležela a IVF se nemuselo odkládat :wink:
28. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ted sem seděla u kompu a slyšela sem za zády takový šum za oknem ....sem vykoukla a venku jen mrholilo a z města šel slyšet ten šum a najednou jak mávnutím proutku to od města doběhlo....brutál liják :confused: ...strašně divnej pocit fakt!
28. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
názadárek tak jsme doma teprve tedkon jsme dojeli.byly jsme ve scontu a u tchýně a pak na pizze .nele jsme koupili indiánkský stan tak je nadšená :slight_smile: jsem řídila a policajti chytali jak diví ale nechytli mě :grinning: jinak tady neprší ale je šílený dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo leni mě se to taky drží ale to je tím počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlůavně aby jsi byla zdravá než pujdete na to
28. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: To počasí už mi leze krkem, sice je teplo,ale pořád je tak divně,jako by mělo každou chvíli pršet. Je mi tak líto lidí,které potkala ta povodeň :cry: Už ať je sluníííííčkooo!!!!! Držte mi dnes palce, jdu na ten kontrolní utz,jestli nemám cysty a dostanu pigáro,aby do týdne dorazila MS a jdem na to!! :slight_smile: Jinak jsem celý víkend ležela a na konec to zřejmě byla nějaká chříipka s hlasivkama a nejspíš z klimatizace, protože už je mi dobře,jen hůř mluvím.

Adélko: tak to jsem na bříško moooc zvědavá :dizzy_face:

Miruš: mooooc držím palečky,ať se malý narodí do termínu,ať si tu ve středu přečteme,že už jdedeš rodit :wink: :grinning:

Livi: to je strašný ta povodeň :frowning2: ...to muselo být o nervy,když nevíš,jestli leje,nebo se valí vlna.... :cry: Držte se a hlavně,ať je voda už pryyyyč!!!!

Veru: ty máš krásný pupíček,moc ti to slluší v těch šatičkách a už jsem zvědavá,jak bude teď pupíček větší :dizzy_face: :dizzy_face: To je dobře,že jste v kopci, je to fakt pech ta voda :(

Tak já jdu makat,protože jdu k tomu dr. na 11:00, což je blbá hodina a budu tu poletovat. Papa :dizzy_face:
29. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky dobrý ránko všem! :wink:
.....tak tady zatím neprší,ale sluníčko zatím nikde,ale dusno už je ted!
29. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile:
leni určitě všechno bude v pořádku a ty to po injekci dostaneš a mužete začít :slight_smile:
ahij ivčo tak jak je honzu máš v práci mi jsme si dneska přispali :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co miruš ještě jsi celá
29. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak už jsem vložila fotečku pupíku :slight_smile: Nepříde mi na fotce, že by nějak moc povyrostl, ale ve skutečnosti se cítim jak bachyně :grinning:

Leni: Jo jo je to děsný ta voda :frowning2: Už aby začlo bejt hezky. Člověku to na náladě fakt nepřidá a je děs, když musíme neustále sedět doma na zadku :angry: A děkuju za pochvalu :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj,..tak už sme doma z nákupu :slight_smile:
....H. mám nensy doma,je tu děs počasí :frowning2: .....půjdu holkám ohřát polívku a asi pak půjdu zalehnout s nima.....dostala sem dnes mrchu a je mi slabo,ale ode dneška začínám brát antikoncepci(po 5 letech) :sweat_smile:
29. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holkyjen nakukuju, sem k.o nejak....
mela sem pres vikend teplotu:frowning2: a mam uz jen rymu nastesti....
je neco noveho?:slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Andrejko :slight_smile: Tak ty taky marodíš? To je pech, ale neni se čemu divit v tomhle počasí :frowning2: A co malej? Ještě zlobí v noci?
29. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mai :dizzy_face: uz ne uz jen ryma a v sobotu sem mela pomalu 38 horecku :frowning2:
dalsi den zvysena a uz jen ryma, jojo to pocasi je humus! porad leje a zaplavy atd .-(
adamek spi od 21:00 do 5-6 rana :dizzy_face: a dneska jeste pokracoval do pul 8 no jsem rada :dizzy_face: :grinning:
pekny kolotoc mas :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu krmit :grinning:
29. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Děkujem :slight_smile: Tak to je zlatej, když ti takhle krásně spinká :slight_smile: Je dobře, že tě teploty i rýma rychle přešli :slight_smile: Hlavně, aby se to nevrátilo.
29. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mai: ryma jeste je a moc necitim chut,,, :frowning2: ale boli me i svaly jakoby:frowning2:
ale je mi dobre uklizet a varit muzu, horsi s tou chuti:frowning2: no adamovi nesolim tak je to v pohode horsi
Honzik a pritel :sweat_smile:
uz jsme pojedly tak jdu nakoupit moc se mi teda nechce :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni držím pěsti ať ultrazvuk dopadne na jedničku.
Veru krásné bříško taky brzy dodám své.
Andrejko to je teda Adámek šikulka.
Já dnes byla ve Vsetíně u jednoho doktora s mamkou a teď jsme dorazily a začíná hřmít takže asi brzy bude bouřka ach jo :unamused:
29. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek zdravím všechny :slight_smile:
malá ještě spí a já jsem konečně vyžehlila těch 6 várek prádla splavená jsem až na prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tedkon se jdu najíst mám ledovej salát s francozkou zálivkou a kuřecím masem
29. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél: Děkuju :slight_smile: Už se těšim u tebe na fotečku :slight_smile: Jistě už se krásně kulatíš :wink:
29. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru už máš pěkný bříško
29. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi: Děkuju :slight_smile: Už se těšim, až ho mít nebudu :grinning: Ale vim, že pak se mi po něm bude zase stejskat :grinning:
29. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale co už se tšíš na mimčo jsem koukala jak ti to taky rychle uteklo
29. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Vikča už je vzhůru a baští angrešt,by ste měly vidět její ksichtík :grinning: ....já se du chystat na odchod,du dnes na nehtíky :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi: Jo jo těšim se a moc :slight_smile: A utíká to jako voda.. Děs.

Liviky: Uží si to na nehtíkách, to bude relax, viď :grinning:
29. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to užij chvíli bez holek kdo ti je bude hlídat
to jo teda veru to to letí
29. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru to víš, že bříško taky roste, ale ještě to není tak hrozné.
Tak se tady opět přehnala bouřka a už se to zase vybírá. To je fakt počasí děs.
29. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky
tak mám po kontrole, jsem otevřená na 1 prst a dr mi udělala Hamiltona (aniž bych jí o něj řekla :slight_smile:), hned mi přitom odešel zátkový hlen. Celý den mi tvrdne břicho, stále odchází krvavý hlen a píchá v podbřišku. Máme prý hodně sexovat a zaručeně se to rozjede - manžel se už děsí z toho jak bude šílet v noci aby mě honem odvezl :grinning: . Tak snad se to rozběhne v nejbližších dnech :dizzy_face:
29. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek