Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

liviky
27. čer 2009

jooo a pokud si některá děláte nehtíky tak kuk sem.....trochu inspirace 😉
http://wellstigli.blog.cz/0803/kdyz-vam-dojde-i...

nensy
27. čer 2009

teda ivčo fakt vám to tam seklo moc ti to tam slušelo a honza vypadá dost dobře v tom oblečení a tý čepici 🙂

mirka755
27. čer 2009

Livi moc Vám to slušííííí 🙂 a za nehtíky já osobně moc děkuji 🙂. Hned jsem ti to dala do oblíbených a po porodu budu mít aspoň inspiraci až se k nehtíkám vrátím 😵 . Nechala jsem si je odrůst kvůli porodu

nensy
28. čer 2009

nazdárek dobré ránko všem tady je zataženo ale není zima

mirka755
28. čer 2009

dobré ráno
u nás je také všelijak, snad nebude pršet. My s Anetkou akorát snídáme a taťka bude jaksi mimo provoz-já nevím že ti chlapi jsou ze všeho hned mimo. Co máme říkat my ženský, my musíme stíhat bumbat a ještě se starat o děti druhý den 😅

maicky
28. čer 2009

Taky přeji všem dobré ránko 🙂 Tady je počasí taky všelijaký. Je tu mlha a myslim, že i dnešek proprší, ale zatim neprší... No uvidíme.

Miruš: Souhlasim 😀 ženský musí zvládat všechno 🙂 Se nedá nic dělat. Chlapi jsou v tomhle cíti 😀

nensy
28. čer 2009

ahoj veru tak jak se máš a co budete dneska dělat

mirka755
28. čer 2009

Verčo ty už máš pěkné bříško 🙂, to už máš také za pár-ty 3 měsíce utečou jako voda. Já furt říkala jak to neutíká a ejhle už to může být každým dnem, do termínu mi zbývají 4 dny 😕

tyntyna
28. čer 2009

Ahoj holky,

Leničko mrňousek kope hodně kolem půlnoci a i když jdu spát tak mě vzbudí tuhle kopal ve tři ráno. Tak doufám, že nebude tak čilej , až se narodí to by byl uplně stejný jako Péťa. V pondělí jdu do poradny a co budeme mít zatím nějak netuší.

Ivu tady je taky zataženo, to jsem zvědavá jestli bude pršet.

Miruško, tak koukám, že ještě nic. 🙂 Koukala jsem do alba máte vybraný pěkný kočárek.

Veru jak se máš? Taky budeš kupovat nový kočárek?

nensy
28. čer 2009

ahoj jani tady taky ale zatím neprší

tyntyna
28. čer 2009

Ivu co dnes budeš dělat? Já musí poklidit o víkendu jsem si šila těhu šaty na doma a pak jedny, až manžel bude oslavovat 30-té narozeniny teď v červenci. Bohužel se,už do ničeho nevejdu.

nensy
28. čer 2009

budu uklízet a mám tady hafo prádla na žehlení takl to dneska musím už konečně udělat 😝 a kdy vyfotíš bříško

tyntyna
28. čer 2009

Ivu no snad dnes se k tomu dostanu, abych ho vyfotila. Já budu dnes dávat prádlo prát tak budu žehlit v týdnu. A co budeš dobrého vařit k obědu?

nensy
28. čer 2009

vařím vločkovou polívmku a obalovanej květák

tyntyna
28. čer 2009

Jé ňam to bych si dala. Já dnes budu mít obalovaný sýr a hranolky a na pondělí udělám něco s kuřecím masem, ale ještě nevím co. A co děti jsou zdravé?

adellaide03
28. čer 2009

AHoj holky,
tak u nás mě ráno vzbudila bouřka a déěť a v noci jsem taky nemohla spát protože někde něco oslavovali,dělali táborák a hrozný rámus tak jsem musela zavřít okno a to mi zase bylo vedro. Jinak včerejší oběd super, doma jsme byla až kolem osmé 🙂

tyntyna
28. čer 2009

Ahoj Adélko, kdy budeš fotit bříško?

liviky
28. čer 2009

hoj holky 😉
....tak tu ráno pršelo no spííše lilo jak z konve cca hodinu a na dvorku nejdou vidět chodníky a sklepy v baráku máme už podvodou,fakt super! 😒
....jinak já bylas hlkama a hafanem venku a začalo zase mrholit,tak sme doma,holky sou otravné,já půjdu žehlit a následně vařit!.....chci dnes dělat lasagne 😝

nensy
28. čer 2009

jo jani děti jsou zdraví ale já chrmlám 😝
ahoj adel tak jakej byl oběd 😕 tak čtu že se vyvedl tak to je dobře že jste si to užili

tyntyna
28. čer 2009

liviky ňam lasagne bych si taky dala asi je uvařím na příští víkend.

Ivu tak aspoň, že děti jsou zdravé. Malý Péťa kašle, ale v tomhle počasí se není co divit. Už ,aby bylo sluníčko mám zelený rajčátka i jahůdky.

nensy
28. čer 2009

jo rajčátka mám taky už ale jahody už čerrvený 🙂

tyntyna
28. čer 2009

Já měla jen dvě červený jahody zbytek zelený.

tyntyna
28. čer 2009

Holky mějte se hezky jdu uklízet.

adellaide03
28. čer 2009

Jani nafocené už ho mám ještě ho musím dát do PC a pak je dám tady.
Jo Ivi oběd se vydařil

nensy
28. čer 2009

tak to je dobře adel a co jste měli dobrýho

adellaide03
28. čer 2009

Každý měl něco jiného. Já měla s mamkou kuřeci steak a hranolky, můj taťka měl veprový steak, přítel měl hermelín s něčím a ostatní měli nějaké speciality už ani nevím přesně jaké.

nensy
28. čer 2009

mnam adel tak všechno zní velice dobře 🙂

adellaide03
28. čer 2009

Jo a pak ke kávě jsme si dali nějaký domácí ananasový zákusek a byl teda opravdu úžasný něco tak dobrého v restauraci jsem dlouho neměla.

nensy
28. čer 2009

tak to ti adel věřím taky bych si dala

mirka755
28. čer 2009

Jani furt nic, dnes mi tchán říkal že vezl mamču po snězení melounu 😀 - tak mám před sebou třešně, jestli by nerozhýbají střeva a celkově vnitřek 😉. Už fakt zkouším všechno 😝 . Děkuji, kočárek po Anetce se nám po přestěhování nevešel do výtahu takže jsme teď museli kupovat nový a tenhle mi padl do oka, není nijak drahý a snad poslouží jak má 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru