• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
nazdárek dobré ránko :slight_smile: tak tady je zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi máme dneska nakládaný maso a rýži
9. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak manža už jel a vzal si malou sebou tam mám klídek :slight_smile: čekám že bude každou chvíli pršet
9. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahooooj holky :slight_smile: To ja zase počasí :frowning2: ...ještě,že jsme měli aspoň o tom víkendu pěkně. Teď jedeme ke tchánovcům a plánujeme v sobotu výlet, tak snad nám to počasí nějak vyjde. V práci teď moc nestíhám, jsem tu sama,ještě celý příští týden, tak už abych měla volno!!! :dizzy_face:

Luci: snad už je ti líp a bacili ti dali pokoj, ať jsi fit na dovču! :slight_smile:

Miruško: Ondrášek je fakt náááádhernej prďolka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: A co Anetka,jak bere Ondráška? A že by už jsi musela najet na příkrm na noc?? :confused:

Ivuš: teeeeda ty zase vyvařuješ dobrůtky :wink: :dizzy_face:

Adélko: koukám,že jsi si užívala u Dr. tak hlavně,že jsi zvládla vypít tu sladkou hrůzu :wink: :slight_smile: A co s mamkou,utráceli jste za něco na miminko nebo na sebe? :slight_smile:

Veru: kdy vy razíte na tu dovču? Koncem července, nebo se pletu? :sweat_smile: ...snad se vám do té doby umoudří počasí! :slight_smile: A co malý Tomášek? Kdy jdete na kontrolu?
9. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj leni tak jak je a co jak jsi na tom s ms :confused: už se něco hnulo :confused:
no jo znáš mě já furt něco dělám :grinning:
9. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
brý rano
..jak nakládáš to maso?
..teda ty se máš,takovj veget,H. už taky dávno odjel do práce a podle všeho asi přijede zase až kolem půl 8 večer :frowning2: .....no já už mám po sprše,du usušit vlasy a pouvažovat jak se oblečem....je tu zataženo,sem tam se zvedne docela větší vítr a my jdem dneska docela daleko,tak se musím připravit na všechny alternativy.... :sweat_smile:
9. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
na švej -žužu.jo to se mám ale jenom na chvíli nevím kdy dojedou jel se podívat jestli mu dovezli matroš aby mohl dělat ale pokud bude pršet tak nevím jela bych zase na houby :slight_smile: jo a kam jdete po uřádech
9. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ale deme do banky,pak H. do spořitelny a pak do alberta - pro plyny atd....
9. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to jo a co maj v albertu za akci za plíny
9. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
sleep and play....za 179,- a radox sprchové gely za 39,90 ......
9. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo a klasický pemprs nemaj v akci nevíš
9. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to nevím,kouknu se....mají v akci ty heřmánkové :wink:
9. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to jo tak se mi podívej když tak bych tam poslala vaška
9. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivuš: MS stále nikde, takže zatím nic nového...jen čekám a čekám...
9. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a už jsi byla na tý vyvolávačce
9. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jj dobrá
..no já mám vlasy vysušené,venku je furt nák pod mrakem.....tak du chystat tašku atd....

a ahojda Leni :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Livi: ahoj :slight_smile:

Ivuš: ne,nebyla, 29.června jsem byla na utz a měla jsem moc nízkou sliznici,takže bylo na vyvolávačku brzo,teď čekám,jestli to do Po nedostanu a jinak jdu teď v po na vyvolávačku.
9. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak tu už pomalu leze sluníčko......tak holky zatím ahoooj :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo tak hlavně aby jsi to už dostala a mohli jste začít :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
No jo bylo to sladké, ale dalo se to zvládnout. Pro mimi co bychom neudělaly že?
Teda Leni Ty s tou mrškou máš ale trable a tak nějak myslíš, že už ovulka byla?
Tady je chvíli zataženo, chvíli svítí sluníčko, no léto to rozhodně není. Ale mě to až zas tak nevadí i když mě štve, že ještě nemáme bazén a že jsem se ještě letos ani jednou nekoupala. Tak bych si s mimim zaplavala. Asi půjdu na krytý bazén a bude :grinning:
9. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj adel tak to je super :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivuš: to mi povídej...to čekání je neskutečný :(

Adélko Ahoj :slight_smile: ...jojo,je to těžký s mrškou :frowning2: ...ovulka? Nevím, protože ani podle teplot vůbec nic nepoznám,takže je to fakt záhadný... Dr. mi říkala v Po 29.6. ať se o víkendu snažíme,že by měla podle utz být ovulka 3-5.7. Tak jsme se snažili a uvidíme...
Jen si jdi zaplavat, já bych šla hned!!! :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to ti věřím tak snad už to brzo dostaneš a budete moc začít
9. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni to by byla sradna kdyby se to teď povedlo samo že? :grinning:
9. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já už to nějak neřeším, je to otrava,ale kdo si počká,ten se dočká, jen škoda,že nevím,jak si plánovat dovču :frowning2:
jooo, to by byla prča,kdyby už bylo zaděláno :grinning: :grinning: tak to hold poznáme,jak se bude dařit po vyvolávačce :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo já vím Leni, že kdo si počká se dočká, ale já už bych Ti to tak moc přála ani nevíš jak.
9. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Adélko: za chviličku vám tu oznámím, že mám //,neboooj :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tomu věřím leni že to oznámíš :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
My už se Leni moc těšíme. Jinak s mamkou jsme na mimi nenakupovaly protože u nás je docela málo obchodů kde jsou věci na mimi a když už jsou tak drahé. Raději si zajedeme do Zlína nebo Ostravy tam je toho spousta a větší výběr. Mamka si ale něco koupila. Já chtěla taky že bych si něco koupila, ale nic mě nezaujalo.
9. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak já se pro dnešek loučím jedem na chodov na hadříky a na oběd do pizerie
9. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky hoj....tak už sme doma a hned sem dala holčeny spát,už krásně chrupkaj,tak mám chvíli klidu :slight_smile: .....koupila sem Vikče brusle - řadovky,tak sem zvědavá jestli jí to půjde :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek