• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

4. března 2013 
autor
Adélko: já vím,že už jsi natěšená, já taky :slight_smile:

Sakra,tady je zataženo a chladno :frowning2: ...mám doma práci,tak tu sedím a makám jako barevná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík
nějak sem nestíhám přes den vůbec chodit :frowning2:, tak se omlouvám. Malý je zlatíčko, už se srovnal - papá krásně. Uvidíme v úterý jak dopadne převážení, ale teď se mi třeba stává že levé prso se vůbec nenalejvá tak musím dávat jen pravé a pak dát ob krmení levé. Tak uvidíme
Jinak Anetka ho přijala suprově, sice se ze začátku sápala že chtěla na ruku ale už se srovnala. I si chce malého chovat, jukněte na webovky - dala jsem další fotečky. Mějte se krásně papapa
9. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, nestíhám dočítat :sweat_smile:

Miruš, malej je fak kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni, tak čekáš na MS??? a jak to bude dál?? :slight_smile: :slight_smile:

Míra dneska zbořil auto, čumák na odpis :confounded: ale nic se mu nestalo, to je hlavní... :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
Leni pěkná nová fotečka.
Miruš to je super, že je malý hodný a že i Anetka ho tak skvěle přijala.
Zuzy hlavně, že se nic nestalo to je nejdůležitější.
9. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji Zuzi i Vám všem :slight_smile:
tak hlavně že se mu nic nestalo, to je hlavní-čert vem plech
9. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miruš: no nááádhera,malej je fakt kouzelnej, ty miminka jsou prostě k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: To je super,že ho Anetka tak dobře přijala :slight_smile:

Zuzko: to je teda nářez s tím autem, to je pech :frowning2: ...ale jak říkáš,hlavně,že je manžel v pořádku!! Jasně,čekám na MS,pořád nic :angry: a tak jdu v Po na další kontrolu a nechat sí píchnout vyvolávačku. Sotva dorazí MS, tak hned 2.DC začnu píchat injekce-stimulovat a pak zhruba do 14 dnů bych měla jít na odběr vajíček a pak do 2 dnů na zavedení oplodněných emryek. Táhne se to nooo, už jsem mohla stimulovat,ale mám nějak nízkou sliznici, tak uvidíme v pondělí.
9. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adélko, díky, jen mi tamta fotka řišla nějaká divná,nooo,ale já si přijdu divná na každý fotce :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já myslím, že to každý, norší je to ještě na videu. Ale tady Ti to opravdu moc sekne.
9. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
noooo o videu mi ani nemluv,to je hrůůůůůzaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ...jinak díky za pochvalu :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu ještě na chvíli...prce tradičně zabral kolem deváté :grinning: ale spí jen lehce, budeme ještě v 22h papat :slight_smile:

Leni, Po je za chvilku a a těch zhruba 14 dnů taky uteče jak voda :slight_smile: :slight_smile: už se těším až budeš mít bříško :grinning: :grinning: máš novou fotečku :slight_smile: že bys tam zase měla kratší vlasy :confused: :wink: nech si narůst delší :wink:

Miruš má taky novou fotku i s Ondráškem... :slight_smile: to bych asi taky mohla svoji změnit :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, jak ti vůbec vyšel cukr?? nebo ti ho řeknou až v poradně? :slight_smile:

zatím pááá a dobrou noc :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy ona se mě ptala jestli chci na to tři hodiny čekat a já jí řekla, že ne, že ať to pošle mudrovi tak uvidím až v poradně ve středu.
Leni já už se taky těším až nám tady vyfotíš // a pak bříško jejda to bude super.
9. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzko: jojoooo,mám je skoro na ježka :grinning: Dřív jsem nosila jen dlouhý a tak nějak jsem si pak na ty krátký zvykla :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeejda,to si ještě počkáte na bříško :sweat_smile: dyť víte sami,že neroste hned :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale pokud tam budou dvě fazolky tak to roste rychleji :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ti dám 2 fazolky!!! :grinning: ...ještě se na to upnu a pak budu zklamaná,že je jen jedna :sweat_smile: ...hlavně,ať se to povede na poprvé! :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo já vím, že nejdůležitější je aby se to povedlo hned na poprvé, ale ty dvě fazolky Ti stejně moc přeju.
9. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi šup sem s ní :slight_smile:, já jsem nechala už udělat i samolepku na Anetku, aby všichni viděli že vezeme velký náklad :wink:. Máme tam už Anetku, tak aby tam byl i Ondrášek :o)
LENI: přeji Vám aby to vyšlo co nejdříve a už je jedno jestli dvě nebo jedno miminko, hlavně když se to povede a budete mít mimiňátko :slight_smile: :dizzy_face:
jdu do vany a spát, oba rárášci už chrundí. Dobrou noc Všem :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé chtěla jsem napsat samolepku na Anetku s Ondráškem :grinning: s nápisem "dej pozor, Ondra v autě !!! "
9. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem fakt blbka, samolepku na auto - do třetice to konečně napíšu správně :grinning:
9. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek tak jsme doma :slight_smile: leni a miruš máte pěkný fotečky :grinning:
9. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miruš: pěkná fotečka :slight_smile: ...hlavně,že máte samolepky, my už si to domyslíme :wink: :grinning: :grinning:

Zuzko: no jasně,koukej změnit svojí fotky, je už okoukaná :grinning: :grinning:

Ivuš: díky :slight_smile:

Holky,mám toho dost,čumím tu do papíru,makám jak blb i doma a padají mi oči. Jdu chrnět, tak papa, dobrou všem :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ranko všem :slight_smile:

miri - pěkný fotečky :wink:

,....já si včera s holkama zašla odpo na zmrzku,pak sme šly zkoušet s Viki její nové brusle a nakonec sme ještě šly s hafanem....ulehly sme kolem 20.30 a tata byl smutný,že s ním nechci být u telky,...no tak sem za ním na chvíli došla,....to je děs,já sem utahaná ještě ted ,ale hlavně že všichni ostatní sou spokojení :sweat_smile:
10. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek dobré ránko :slight_smile:
tak jsme včera nakoupili jsem si koupila kalhoty next a tričko taky ,teplaky nike a tričko adidas a mikunu v kenvelu a kratasi v kenvelu .nele jsme koupili v daichmanu boty a lukášovi jsme koupili v kenvelu 2 tepláky a jedny kratasky a dvoje trička fakt moc pěkný a manža si koupil kratasi pumu a dvoje trička nike a mikiču taky v kenvelu a ještě jsem si koupila v daichmanu boty a manža taky :slight_smile: takže jsme si udělali radost
10. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo livimi jsme taky včera měli :grinning: jinak jsem šla spát až v pul 4 pač tady sousedi pod náma dělali bordel tak se nedalo spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj nensy...no to ste si teda vyhodili z kopejtka :wink: ...budete samý pruh a fajfka :grinning:
..a to dělali bordel ti co jí ten chlap mlátí ?...nebo to byli jiní sousedi?
....já se pomalu chystám s holkama ven!
..padla na mě náká depka ze stereotypu,chjooo doufám že jí brzo ze sebe setřepu! :frowning2:
10. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj livi jo vyhodili ale jenom kuli tomu že tam byly slevy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten už tam nebydlí jak jsme na něj zavolali policajty ale tedkon tam má nového a to je taky mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mi nikam nejdem až vašek dojde s práce domu tak jedem do říčan a přijedem až večer
10. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,,,, Mirusko tak ho odsavej at se mlicko tvori :wink: ono se to snad srovna, ja mliko mela jenze mu
nestacilo:frowning2: a mudr mi rekla ze ho mam slabe, chtela sem kojit co nejdyl kojila sem tak mesic:frowning2: pak sem jen uz
odstrikavala,,,, ale ja bych se snazila je malickaty jeste :wink: :slight_smile: snad se to rozjede :grinning:
MALY je fakt naaadherny!!!!! bobek jeden :dizzy_face: a jinak je asi hodny ze?:slight_smile: :slight_smile: jak casto papka? :grinning:

jinak zdravim vsecky holky :dizzy_face:
10. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko tak hlavne ze si ten test na cukr zvladla:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ojo a vy stale jen kojite?:slight_smile: a jak ti spinka pres noc??? nectu vse jen letmo :grinning:

nensynko na koho cajty:?
10. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady pod náma bydlel magor co mlátil tu svoji to se fakt nedalo
10. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko ty jo a kolik jste utratily majlant co??? me to ceka ted :grinning: a mooc se tesim....

liv ja mela depku vcera, uz neni uffff :confounded:
10. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek