Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Adélko: já vím,že už jsi natěšená, já taky 🙂

Sakra,tady je zataženo a chladno ☹ ...mám doma práci,tak tu sedím a makám jako barevná 😝

mirka755
9. črc 2009

ahojík
nějak sem nestíhám přes den vůbec chodit ☹, tak se omlouvám. Malý je zlatíčko, už se srovnal - papá krásně. Uvidíme v úterý jak dopadne převážení, ale teď se mi třeba stává že levé prso se vůbec nenalejvá tak musím dávat jen pravé a pak dát ob krmení levé. Tak uvidíme
Jinak Anetka ho přijala suprově, sice se ze začátku sápala že chtěla na ruku ale už se srovnala. I si chce malého chovat, jukněte na webovky - dala jsem další fotečky. Mějte se krásně papapa

ojo
9. črc 2009

ahojda, nestíhám dočítat 😅

Miruš, malej je fak kouzelnej 😵 😵 😵

Leni, tak čekáš na MS??? a jak to bude dál?? 🙂 🙂

Míra dneska zbořil auto, čumák na odpis 😖 ale nic se mu nestalo, to je hlavní... 🙂

adellaide03
9. črc 2009

AHoj holky,
Leni pěkná nová fotečka.
Miruš to je super, že je malý hodný a že i Anetka ho tak skvěle přijala.
Zuzy hlavně, že se nic nestalo to je nejdůležitější.

mirka755
9. črc 2009

děkuji Zuzi i Vám všem 🙂
tak hlavně že se mu nic nestalo, to je hlavní-čert vem plech

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Miruš: no nááádhera,malej je fakt kouzelnej, ty miminka jsou prostě k sežrání 😵 😵 To je super,že ho Anetka tak dobře přijala 🙂

Zuzko: to je teda nářez s tím autem, to je pech ☹ ...ale jak říkáš,hlavně,že je manžel v pořádku!! Jasně,čekám na MS,pořád nic 😠 a tak jdu v Po na další kontrolu a nechat sí píchnout vyvolávačku. Sotva dorazí MS, tak hned 2.DC začnu píchat injekce-stimulovat a pak zhruba do 14 dnů bych měla jít na odběr vajíček a pak do 2 dnů na zavedení oplodněných emryek. Táhne se to nooo, už jsem mohla stimulovat,ale mám nějak nízkou sliznici, tak uvidíme v pondělí.

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Adélko, díky, jen mi tamta fotka řišla nějaká divná,nooo,ale já si přijdu divná na každý fotce 😀 😀

adellaide03
9. črc 2009

Leni já myslím, že to každý, norší je to ještě na videu. Ale tady Ti to opravdu moc sekne.

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

noooo o videu mi ani nemluv,to je hrůůůůůzaaaa 😀 😀 😀 ...jinak díky za pochvalu 😉 🙂

ojo
9. črc 2009

tak jsem tu ještě na chvíli...prce tradičně zabral kolem deváté 😀 ale spí jen lehce, budeme ještě v 22h papat 🙂

Leni, Po je za chvilku a a těch zhruba 14 dnů taky uteče jak voda 🙂 🙂 už se těším až budeš mít bříško 😀 😀 máš novou fotečku 🙂 že bys tam zase měla kratší vlasy 😕 😉 nech si narůst delší 😉

Miruš má taky novou fotku i s Ondráškem... 🙂 to bych asi taky mohla svoji změnit 😀 😀 😀

Adel, jak ti vůbec vyšel cukr?? nebo ti ho řeknou až v poradně? 🙂

zatím pááá a dobrou noc 🙂

adellaide03
9. črc 2009

Zuzy ona se mě ptala jestli chci na to tři hodiny čekat a já jí řekla, že ne, že ať to pošle mudrovi tak uvidím až v poradně ve středu.
Leni já už se taky těším až nám tady vyfotíš // a pak bříško jejda to bude super.

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Zuzko: jojoooo,mám je skoro na ježka 😀 Dřív jsem nosila jen dlouhý a tak nějak jsem si pak na ty krátký zvykla 😅

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

jeeejda,to si ještě počkáte na bříško 😅 dyť víte sami,že neroste hned 🙂

adellaide03
9. črc 2009

No jo, ale pokud tam budou dvě fazolky tak to roste rychleji 🙂

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

já ti dám 2 fazolky!!! 😀 ...ještě se na to upnu a pak budu zklamaná,že je jen jedna 😅 ...hlavně,ať se to povede na poprvé! 🙂

adellaide03
9. črc 2009

No jo já vím, že nejdůležitější je aby se to povedlo hned na poprvé, ale ty dvě fazolky Ti stejně moc přeju.

mirka755
9. črc 2009

Zuzi šup sem s ní 🙂, já jsem nechala už udělat i samolepku na Anetku, aby všichni viděli že vezeme velký náklad 😉. Máme tam už Anetku, tak aby tam byl i Ondrášek :o)
LENI: přeji Vám aby to vyšlo co nejdříve a už je jedno jestli dvě nebo jedno miminko, hlavně když se to povede a budete mít mimiňátko 🙂 😵
jdu do vany a spát, oba rárášci už chrundí. Dobrou noc Všem 😵

mirka755
9. črc 2009

jééé chtěla jsem napsat samolepku na Anetku s Ondráškem 😀 s nápisem "dej pozor, Ondra v autě !!! "

mirka755
9. črc 2009

no jsem fakt blbka, samolepku na auto - do třetice to konečně napíšu správně 😀

nensy
9. črc 2009

nazdárek tak jsme doma 🙂 leni a miruš máte pěkný fotečky 😀

lenkakubickova
autor
9. črc 2009

Miruš: pěkná fotečka 🙂 ...hlavně,že máte samolepky, my už si to domyslíme 😉 😀 😀

Zuzko: no jasně,koukej změnit svojí fotky, je už okoukaná 😀 😀

Ivuš: díky 🙂

Holky,mám toho dost,čumím tu do papíru,makám jak blb i doma a padají mi oči. Jdu chrnět, tak papa, dobrou všem 🙂

liviky
10. črc 2009

dobrý ranko všem 🙂

miri - pěkný fotečky 😉

,....já si včera s holkama zašla odpo na zmrzku,pak sme šly zkoušet s Viki její nové brusle a nakonec sme ještě šly s hafanem....ulehly sme kolem 20.30 a tata byl smutný,že s ním nechci být u telky,...no tak sem za ním na chvíli došla,....to je děs,já sem utahaná ještě ted ,ale hlavně že všichni ostatní sou spokojení 😅

nensy
10. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
tak jsme včera nakoupili jsem si koupila kalhoty next a tričko taky ,teplaky nike a tričko adidas a mikunu v kenvelu a kratasi v kenvelu .nele jsme koupili v daichmanu boty a lukášovi jsme koupili v kenvelu 2 tepláky a jedny kratasky a dvoje trička fakt moc pěkný a manža si koupil kratasi pumu a dvoje trička nike a mikiču taky v kenvelu a ještě jsem si koupila v daichmanu boty a manža taky 🙂 takže jsme si udělali radost

nensy
10. črc 2009

to jo livimi jsme taky včera měli 😀 jinak jsem šla spát až v pul 4 pač tady sousedi pod náma dělali bordel tak se nedalo spát 😝

liviky
10. črc 2009

hoj nensy...no to ste si teda vyhodili z kopejtka 😉 ...budete samý pruh a fajfka 😀
..a to dělali bordel ti co jí ten chlap mlátí ?...nebo to byli jiní sousedi?
....já se pomalu chystám s holkama ven!
..padla na mě náká depka ze stereotypu,chjooo doufám že jí brzo ze sebe setřepu! ☹

nensy
10. črc 2009

ahoj livi jo vyhodili ale jenom kuli tomu že tam byly slevy 😝
ten už tam nebydlí jak jsme na něj zavolali policajty ale tedkon tam má nového a to je taky mazec 😝
mi nikam nejdem až vašek dojde s práce domu tak jedem do říčan a přijedem až večer

andrea2210
10. črc 2009

ahojky holky,,,, Mirusko tak ho odsavej at se mlicko tvori 😉 ono se to snad srovna, ja mliko mela jenze mu
nestacilo☹ a mudr mi rekla ze ho mam slabe, chtela sem kojit co nejdyl kojila sem tak mesic☹ pak sem jen uz
odstrikavala,,,, ale ja bych se snazila je malickaty jeste 😉 🙂 snad se to rozjede 😀
MALY je fakt naaadherny!!!!! bobek jeden 😵 a jinak je asi hodny ze?🙂 🙂 jak casto papka? 😀

jinak zdravim vsecky holky 😵

andrea2210
10. črc 2009

adelko tak hlavne ze si ten test na cukr zvladla🙂 🙂 🙂

Ojo a vy stale jen kojite?🙂 a jak ti spinka pres noc??? nectu vse jen letmo 😀

nensynko na koho cajty:?

nensy
10. črc 2009

tady pod náma bydlel magor co mlátil tu svoji to se fakt nedalo

andrea2210
10. črc 2009

nensynko ty jo a kolik jste utratily majlant co??? me to ceka ted 😀 a mooc se tesim....

liv ja mela depku vcera, uz neni uffff 😖

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru