• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

31. října 2013 
rehos, ty máš spáče teda :wink:

my se máme celkem fajn, konečně svítí sluníčko, tak snad sníh brzo sleze a bude konečně jaro :grinning:

jinak jsem se opět pobavila :
MM má za 14dní narozky, u nás v rodině se celkem dávají na kulatiny a půlkulatiny dorty, tak mamka chtěla jako dárek - překvapení dát udělat dort
dávají teď Mikšovi a dali i mě, tchýně se vždycky jen tvářila a komentovala (negativně) kvalitu - že je to moc sladký, že to určitě není z pravého marcipánu apod.
před tchýní jsem se o mamině záměru prokecla a ta se naštvala, že chce dát taky dort a proč ho budou dávat naši
přitom dort nebyl, ani když slavil MM 30, když slavila jeho sestra, tak byli na oslavě jen brambůrky :grinning:
tak mě to pobavilo, že se zase chce předhánět apod., no já jim to řešit nebudu
tak jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, tak nám pak napiš jak to dopadlo. Chudák TM bude nakonec bez dortu :grinning:
21. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak říkala mamka, prý jedou s tchýní napůl
tzn. že naši objednají a tchýňka půlku zaplatí, takže zas bude sladký dort :grinning:
páč u tchýně by to byla zdravá výživa :wink:
22. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám je s dědou ve čtvrtek dohromady 100 :grinning:
Já teď dávám do kupy domácnost, potřebuje to tu doladit
22. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak mi po týdnu jde internet tak jsem tu... :wink:
my dnes byli u zubaře.... T. dostal pochvalu, s rodičema už to bylo horší...
22. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki: no u nás třeba nepomáhalo nic, je pravda že jediné co jsme nezkoušeli je prostě si uprostřed noci udělat den a začít si hrát... prostě byli doby kdy probrečel půl noci, at jsmedělali co chtěli...
22. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tanu,tak to máte dobrý :wink:
ilci.. :grinning: ..mě tchýně dneska zase naprdla...koupili jsme jí k narozkám varnou konvici,protože tamta jí odešla. Koupili jsme jí Tefal asi za 1000,- což mě přijde normální cena...a ona mi dneska poslala 500,- (300 Kubíkovi a ten zbytek za konvici,že jsme neměli tak drahou kupovat :confounded: ) viděla ji v letáku Makro,kolik stojí...no jako to fakt nechápu...tak jsme jí mohli koupit konvici za tři kila a za pár měsíců by si kupovala další...ach jo,tak příště jí potřeseme rukou a bude...

u nás dneska den blbec...ráno jedu s Kubčou na Příbram, asi po 10km vidím,jak natahuje na zvracení. Tak jsem stihla zastavit, doběhnout k němu a většinu jsem chytla do ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..naštěstí jsem měla vlhčené ubrousky v autě...bohužel jsem mu dala ráno zase mlíko a to mu do auta nedělá dobře (což se tedy nedivím)...no a když jsem to uklidila,jdu za volant,tak jsem se natáhla na silnici,jaká to byla ledovka :angry: ..naštěstí mimo špinavé bundy snad nic,i když mě teď trochu pobolívá podbřišek.... no a pak jsem byla v práci a mamina mi volá,že má Kuba 38,4,tak mu dala čípek,na chvíli to srazila a já ho před chvílí měřila a 39 :frowning2: ,tak jen doufám,že to je od zoubků a někde něco nechytl....ach jo...
22. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: to je ale pech... :frowning2: tak snad jste všichni 3 v pořádku...
22. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted sem se rozepsala a příspěvek se mi neuložil, ach jo.

Jajdi, Verunka se mi v autě včera taky doblila, komplet všechno, ale byla přejezená. tak Kubíkovi přeji, aby to byly ty zubiny a aby už byly zítra lepší a hlavně, aby byl bez teplot Kubík.
22. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, tak snad je všechno OK
23. únor 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak takový obrat jsem ještě neviděla...ráno měl Kubík ještě 39horečku, tak jsem mu dala Nurofen, dopoledne se prospal,sice vstal levou zadní a najednou,jako když přepne,jí normálně a už řádí po obýváku jak divej...v tomhle jsou tedy ty děti fakt úžasný,jak se rychle zregenerujou,tak snad to byly opravdu ty zoubky...
23. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja- tk co malej, už je lépe? :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak Kubula měl včera večer zase 38,dneska ráno 37...tak jestli to do zítra nepřejde,tak jedeme k dr....
Jinak jsem byla u gyndaře v Praze,ale bohužel nemá utz,takže mimíska uvidím až za 14 dní :unamused: ...chtěli jsme to mojí mamině oznámit příští týden,tak budu věřit,že vše bude ok...
24. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak miminko tají své pohlaví a má 340 g.... zítra jdu ale ještě k tomu apolináři...
hroznou radot mi udělalo to odsouhladsení zvýšení mateřské ..
24. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spetra... :wink: nechce se prďolka ukázat?
Ty jo,Ty už jsi v půlce :confused: tak to je strašný,jak to letí..za 4 měsíce a něco máš mimčo u sebe....
hlavně,že je vše v pořádku...

jj,taky mám radost,každá kačka se hodí...
24. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, pokud měli vaši prckové horečky při zoubkách,jak dlouho jim trvaly?
24. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra- jé, tak se těšíme na výsledek. :slight_smile:
24. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás se mateřská netýká :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím zjistit, jak je to když si o ní zažádá taťka..
jajdi, my je neměly, ale Veru je nějaká protivnější, řekal bych, že taky rostou, po hmatu jich roste asi víc, chudák..
V neděli jsem se zapsala na službu do porodnice, jejeee.snad budou samé hezké a neodradí mě to :wink:
24. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: T. měl 2x vždycky 2 dny....
24. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím utz u apolináře dopadl výborně a z mimika bude kluk ... :wink:
25. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetro, gratulujeme k UTZ a taky ke klučíkovi, pokud mu to neupadne :grinning:
25. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych se nebála... :grinning:
25. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Peťo, to je úžasný. :slight_smile: gratuluju.jak píše Raduš, určitě neupadne.V koutku duše sis asi říkala, že to možná holčička bude, viď?
25. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky...
spetro....Ty jsi to tušila,viď? Ten maminkovskej cit :slight_smile: super, blahopřeji ke skvělému výsledku!!!

já byla na endokrinologii a mám v levém laloku útvar :unamused: ...mám ho tam tedy už delší dobu,ale po těhotenství a kojení se to zvětšilo a dle výsledků mě budou teď asi sledovat a po těhotenství s tím budou něco dělat...tak doufám, že to nebude mít na těhu vliv...
25. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky...nějak nám to tady skomírá :pensive:

já mám nějak náladu pod psa..nějak mě nic nebaví....doma je to s prckem na palici,protože je vidět,že se nudí,ven s ním moc nemůžu,dneska je tedy fakt hnusně a taky je mi pořád blivno....
tak nevím nevím,jak nám to dopadne s tou mateřskou ..

Peti, už máte jméno pro prcka?
26. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, a co tam máš za útvar? :fearful:

my šly dneska do obchodu v dešti. Kočárek by s pláštěnou asi neprošel, tak Anička držela deštník a já nesla na rukách ji :grinning: Ještě že to máme kousek. Já už chci jaro. Včera když jsme šly na prochajdu,tak sice už na chodníku není sníh, ale zase je to samé psí ho*no :-/
26. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babycorner.cz/fotosoutez.php?page=1&poradi=
Holky, mohla bych váprosit, zda byste mohli ondrášěkovi dát jedene hlas. Jde to pouze jeden hlas z každého počítače. Moc děkujeme.postoupily jsme do finále v časopisu Miminko. :slight_smile: Ondráška určitě poznáte. není to tam nijak označené.ale je to atéliérové foto, má u sebe ty vláčky a autíčka. Díky moc. :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, myslela jsem si že to bude kluk, ale v koutku duše jsem doufala že to bude holčička... ale určitě jsem nabyla zklamaná, když jsem se dozvěděla že to bude kluk...
jajda: nějaké výsledky, informace zda ten útvar může nějak ovlivnit těhotenství se se dozvíš kdy?
Jméno nemáme, ale snad zítra vymyslíme. Chceme už mu nějak říkat... :wink:
ty nevolnisti ti fakt nezávidím, držím palečky nech už je máš co nejdřív za sebou...
radus: T. nesnáší ani boudičku nad hlavou... :angry: jezdíme skoro pořád se sklopenou...
je sice prvada, že některé dny je dost ošklivo... a hovna na chodnících... ale pro mě je i to zlaté oproti tomu co bylo třeba před 14 dny....
27. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, jaký útvar?
já mám jen cystu na štítce, chodím na kontroly a v těhu jsem brala více prášků

spetra - gratulace k chlapečkovi :wink:

jak chodíme do plavča a Yamahy, tak mě docela překvapilo, kolik tam chodí těhulí se stejně starými dětmi
a prý že je baby boom na ústupu :grinning:

nějaké slušné jaro bych už taky brala, Mikeš se začíná v kočárku cukat, ale ta jeho chůze je ještě vratká, aby mi nespadl do psího h...
někde v trávě v parku by to bylo lepší, ale ještě je sníh a bláto ....
27. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja- drž s. a co je to za útvar? tak pdobnou náladu jsem měla v týsnu. nic mě nebavilo a byla jsme protivná i sama sob. teď už je snad líp.drž se a brzy ať tě nevolnosti přejdou. kdy jdeš na srdíčko?
27. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek