• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

31. října 2013 
Ahoj holky,téééééda po delší době nakouknu a co nevidím :confused: Beti veliká gratulace,to je něco dvojčátka :dizzy_face: opatruj se a držím palce ať je všechno ok :wink:
jinak my taky očkování bez reakce,v květnu nás čeká poslední a pak až v 5 letech :wink: aspoň dle tabulky povinného očkování
2. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, prý někde kde se to jmenuje Nádvoří u Bukáčků
2. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky...
ilci..u nás bylo očkování taky naštěstí bez reakce....
spetra..u nás to v případě holky bude asi tak,ale jak říkáš,co nadělám.....
2. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes pro jistotu testila, neb se jdeme ve čtvrtek asi opít (ochutnávka vína :sweat_smile:) no já když si dám 4dcl, tak budu asi mít dost..a nic teda :slight_smile: ale zároveň sjem se stále neobjednala k té zubařce ani na plicní, ani muž neodeslal žádný životopis, takže se k mimi vůbec neblížíme :angry:
2. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanu,ono,pokud by to bylo v počátku,tak by to ničemu nevadilo....už jsem to tady určitě psala,že jak jsem byla těhu s Kubou,tak jsem to nevěděla a byli jsme na soukromém koštu u vinaře a ochutnali všechny odrůdy bílého,co tam měl a že jich bylo :grinning: ...v šest jsme šli do sklípku a v osm už jsem o sobě nevěděla :grinning:
jinak já byla v po a út v práci a zjistila jsem,že už vím,proč jsem u Kuby o těhu ani nevěděla,ač mi možná bylo blivno...právě díky té práci,protože jsem myslela na něco jiného....
no a málem jsem se tam prokecla,protože tam byla kolegyně,co je v 5.měsíci a čeká dvojčata a tak jsme se bavily,co je lepší,jestli 2 najednou nebo po sobě a já na to,že takhle to bude mít alespoň za sebou,kdežto když je člověk těhu a k tomu prcek,tak je to určitě náročnější no a v tu chvíli jsem se musela zarazit :slight_smile:
O víkendu to řekneme mojí mamině,tak alespoň před ní už se nebudu muset hlídat....
3. bře 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, na kolik tam jdete?! my máme U Bukáčků v sobotu oběd na 12h (pokud si to servírka napsala)
jinak jsme tam měli taky svatbu :grinning:
3. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak to chceš po mě moc :grinning: Já vím kdy a kam se mám pokusit dojet. Zbytek jsem nechala na Terce :grinning: Zjistím a dám ti vědět, ju?
3. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, tak vy se uvidíte naživo? :slight_smile:
Holky, Veru začal zlobit :pensive: jsem z toho dost vyřízená..Byla zlato..
3. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, já jsem si jen říkala, že kdybyste tam měli být odpoledne, tak se tam můžem ev.potkat :grinning:
jako jen se vidět, každá máme vlastní program :wink:

jsme po očku, malej byl v přípravně nějakej akční, lozil po židli, rval žaluzie apod., ostatní děti spořádaně seděly :grinning:
3. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanu, a copak provádí???

ilči...tak ať je to bez reakce :wink:

tak jsem se právě zkusila obléct do riflí...no a sice je zapnu,ale je to natěsno :unamused: takže musím najít těhu gatě a doufat,že už nebude zima....
3. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdi, tak už?
já měla jen jednu těhu sukni, jinak jsem měla svoje věci, takové volnější, ke konci jsem to tapínala na sichrhajzku
3. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla jedny těhu kalhoty, které se ohrnovaly do 3/4 a taky jsem s tím vystačila :grinning:

ilci, tak máme tam plánovaný oběd, ale pokud tam bude plno, tak jsou v plánu i další varianty na restauraci. Takže se tam pravděpodobně mihnem kolem oběda, ale jestli to bude v 11 nebo později to nevím...
3. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespolupracuje, odmlouvá, zakazování nepomáhá - např třikrát po sobě vyndala ze skřínky mouku a začala jí rozhazovat po zemi. To už jsem nevydržela a plácla jí přes plínu.. No a když se na to chystala počtvrté, tak jsem zařvala NE a ona mi odpověděla "baci" :cry: :pensive:
3. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu: to bohužel znám... :frowning2:
3. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu k vám do klubu těhulek?
Tak vám hlásím návrat od Dr. z ultrazvuku. Jsem 7+3 a je tam jeden bobíšek, naštěstí. měla jsem strach, aby nebyly dva.Jako u beti. A krásně nám tluče srdíčko. :slight_smile: :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :wink: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak máme moc velkou radost.Za 3 týdny na krev a pro průkazku. :slight_smile:
Tak kdo se přidá? :wink:
3. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky vy to tu rozjíždíte,supér :slight_smile: lestep moc gratuluju,je to krásný :dizzy_face: :wink:
Tanuki Maru je občas na zabití,nemá problém když jí nevyhovím nebo něco zakážu hodit sebou o zem,já si jí samo nevšímám ale nejhorší to je když jdeme ven a potřebuju ji oblíknout,to je pak jak hadrová panenka která se prostě nepostaví a nepostaví,někdy už jsem zoufalá :angry: prostě někdy je zlatá a jindy grrrrr....
3. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak lesptep blahopřeju mooc k miminku se srdíčkem....
holky: manželovi v neděli zavolal šéf, že zítra není práce a v pondělí jim řekl, že možná už nikdy nebude... teď se snaží sehnat nějaké nové kšefty... a my máme vyčkávat... :angry:
3. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra to nejsou příznivé zprávy,držím palce aby se to obrátilo a práce byla :wink:
3. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky. Snad bude vše v pořádku :slight_smile:

spetra- teda, tak ať manža brzy najde nějakou jinou práci. je to dneska těžké.
3. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé Leni :wink: :wink: ...tak to moc blahopřeji!!!! I k srdíčku.... to budeme mít termín někdy u sebe :grinning:
no super,hezky se to rozjíždí...
tanu...tak to je asi normální...já mám pocit,že někdy Kuba dělá vše zakázané - žaluzie,krb, leze na okno nebo na židli nebo prostě prudí...všichni říkají, že je úžasnej,jak mu stačí říct něco jednou a podruhé už ví, o co jde,což souhlasím,ale ne v případě,že něco nesmí...to se můžu umluvit,občas ukřičet,ani plácnutí nepomůže...prostě to prckové zkouší,no....
Peti,tak to mě fakt mrzí,doba je teď hrozná,co se týká práce,žádná jistota...moc,moc držím pěsti,aby to bylo jen a jen lepší...
3. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, potřebuju poradit...sháním pro Kubu ještě golfky,nějaký bytelnější...zkoušela jsem Patron,protože jsem s ním spokojená,ale ty mají nosnost jen 15kg!! :astonished: :astonished: ,takže to bychom měli tak na 2 měsíce :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, já tak já tu o mimi mluvím a ostatní činí :slight_smile: lestep, ty tajnůstkářko :slight_smile: moc gratuluju! Takže je tu teď víc těhulí než netěhulí :grinning:
Spetro, to je hnus, teď, ale snad se brzo něco najde. My budeme vědět až tak koncem dubna nejdřív :pensive:
3. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja. díky. no no, tajaila jsem, raději. přece jen jsme měla strach, ale nutkání bylo tedy velké. :slight_smile: hm, tak s kočárkem jsem zvědavá, jak to dopadne u nás. necháme to zaím koňovi, te má větší hlavu, jak se říká. :wink:

tanu. tak jdete do toho? zbývá ti ještě hodně školy? nebo už končíš?
3. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, holky, vy to tu rozjíždíte !! :grinning:

lestep, gratulka k srdíčku
koukám, že na podzim další baby boom :wink:

spetro, to je mi s prací líto, snad to bude brzo lepší
4. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci- díky. :slight_smile: pojď se přidat. :wink:
4. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukněte na Vizitu, kdo včera neviděl. Je to fakticky úžasný, skvělý, co ti doktoři dokázaly. :slight_smile:
http://archiv.nova.cz/vizita/
4. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lestep, téééda to jsou věci, gratulujeme k srdíčku :wink:

spetro, snad TM něco najde. Dneska je na zaměstnání doba zlá :frowning2:

Tanu, u nás taky slovo ne nějak ztrácí význam. Úplně ho ignoruje. Dneska se mi pustila do šlupek od brambor. Stačí se jen otočit a to jsem jí minutu před tím říkala nenene to nesmíš.
4. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, no mě na té práci nejvíc děsí, že už si myslím že nesežene práci jako řidič, kde by byl každý den doma.... a co já tady nikoho na hlídání (jen jedna kamqarádka a ta je ve 31 tt a ještě druhé malé dítě má doma)... manžel celý týden pryč a já těhotná... porod... a tak....
to je super že je tu víc těhulek než netěhulek....už si to písněte do profilu, at se tady necítím tak sama... :wink:
4. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: kolik váží Kubík? někde jsem na koníku diskuzi na golfky pro těžší děti viděla, koukni po tom...
4. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
spetra. asi je to záhul tahat malýho jako těhule, že? kolik váží?
4. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek