• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

31. října 2013 
jajdi, Mikeš dnes vstával po 6h a zabral až po 13h, a to jsem myslela, že bude fakt v poledne tuhej
30. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci- tak to je dobrý, on fakticky žehlí, to je šikula. :slight_smile:
jaja a co je to předmět? držím pěstičky u zkoužky.
30. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilci...no takhle chodí spát teď Kuba - vstává 6-6:30 a chodí spát 12:30-13

lestep...manažerské účetnictví a kontroling...jako manažerské účto bych ještě tak nějak zvládla,ale rozvaha,výsledovka je pro mě španělská vesnice...nějak nevím,co si pod těma jednotlivýma položkama představit :sweat_smile:
30. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, jaja, tak to věčím, že ti to nic neříká. ale snad to nějak zvládneš.
30. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem věřím. omlouvám se za překlep. :astonished:
30. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neomlouvej se, překlepy jsou dovolený :wink:

tak jsem si vypsala přehled a ono to nebude zase tak těžký,jen najít na učení klid :confounded: ..asi půjde prcek v pondělí k babičce :dizzy_face:
tak u nás pro změnu zase chumelí :frowning2: :angry: :confounded: jako mám sníh ráda,ale co je moc,to je moc...

holky plánujete letos dovču?
30. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja-u nás pro změnu začíná pořídně mrznout. odpoledne byla nula a teď už je mínus 5.Určitě je fajn si to vypsat a bude ti to určitě jasnější. mě to vždycky pomáhalo.
30. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
účto jsem nesnášela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my plánujem letos v létě prý jižní Slovensko a druhá dovča někde u nás, říkal šéf :grinning:
v zimě nejezdíme nikam
30. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilci...já normální účto taky ne...tohle je mi přeci jen díky práci bližší,ale i tak, ale jak jsem nebyla ani na jedný přednášce a materiály nic moc,tak je to náročnější,ale co...nějak bylo,nějak bude...nějak to dopadne...kdyžtak si dám rande s profesorem ještě jednou, no :sweat_smile:
31. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti. my máme v bytě v zimě okolo oken taky plísně... :frowning2:
31. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajda: manažerské účetnictví je fakt divné... :frowning2: takové nelogické mi příjde...
já pojedu na dovolenou do porodnice... :grinning: a jestli teda něco zorganizujeme tak na jaro na výlet s váma... :wink:
31. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spetra..no vidíš,Ty máš termín vlastně hned začátkem viď?
no já si zřejmě protrpím celý horka :frowning2: pokud se tedy zadaří :slight_smile:
31. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona logika v účtu asi není...tam je potřeba pochopit princip a právě ty jednotlivé termíny a rozídly mezi nimi př. výnosy a příjmy :unamused:
31. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajdi, ty nám něco tajíš, že už sis dělala testík? mám takový tušení..... :grinning:
31. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se všichni dneska máte? jedeme na návštěvu, tak se těším. :slight_smile: Ondrášek ještě spinká.

jaja- tak to je pro mě španělská vesnice, to co píšeš.účetnictví atd. :wink:
31. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beti...jsem tady říkala,že v lednu otěhotním :grinning: ...a nechci spetru zklamat :slight_smile:
ne ne,ještě ne ...uvidíme příští týden, jestli dorazí mrcha :pensive:

já se učím a učím a učím...prcek je u babi,manža na hokeji,tak mám ideální podmínky,ale vůbec se mi nechce,když je venku tak hezky.
31. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,jsem zjistila, že už se neumím vůbec učit...nejde mi se soustředit,přeskakuju z tématu na téma...ach jo... :confounded:
31. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja- tak ať ti jde učení do hlavy. :slight_smile: a těšíme se na výsledek. :slight_smile:
31. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lesti..díky...výpisky už snad mám hotový,tak jdu vytřít a na učení se vrhnu zítra.

koukala jsem,že smardik má klučíka Honzíka ...ten je rozkošnej :sunglasses:

spetro...možná jsi to už psala,ale necháte si říct pohlaví?
31. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, o plísni vím své, vyrůstala jsem v tom od malička. V bytě u našich byl nějaký špatný panel, který prostě intenzivně plesnivěl. Na správě na to vždycky dali akorát savo, ale to pomohlo na chvíli a pak to bylo zpátky :confounded: Podle odborníka by prý pomohlo jen vyměnit panel nebo obložit zvenku, ale ani na jedno nebyly prachy, že? Bylo to v dětském pokoji, tak naši vyměnili pokoj s obyvákem, ať v tom aspoň nespíme. Nakonec to vyřešili pánové ze správy tak, že to obložili ze vnitř a pod tím obložením si ta plíseň asi vesele žije dál :frowning2:. Kolem oken to plesnivělo teda i v ostatních místnostech. Teď už teda mají naši zateplený barák, ale co je pod tím obložením fakt nikdo neví.
31. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak účetnictví jsem taky nemusela ve škole. Hlavně, že jsem se tím pak živila a asi ještě živit budu :grinning:
31. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, u nás taky plísně, teď to máme rok zateplené a v pokojíku je zase pár flíčků v rohu pokoje

bohužel v ložnici sousedíme se schodištěm, tam se chodí přes balkon, takže když se nezavřou dveře, je tam zima jak venku a zateplené to není, naopak je tam ještě tenší panel, takže na prd
1. únor 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, necháme si říct pohlaví.... :wink: už jsem zvědavá... no budu si muset ještě skoro měsíc počkat...
1. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
těch veder se fakt bojím, poslední dobou bývá největší vedro v červnu a prázdniny jsou už klidnější... v minulém těhotenství jsem ty vedra fakt špatně nesla... :frowning2:
1. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky!!! :astonished: :astonished: co ta docházka??? :grinning: :grinning:

spetra...a máš tip? uvidíš,třeba budou pařáky až v srpnu a zvládneš to bez problémů...anebo pařáky nebudou vůbec a bude :slight_smile:

tak jsem měla dneska prcka u babi,učila jsem se,ale nějak mi to do hlavy nelezlo :confounded: a hlavně mi dneska ráno poslal profesor nový materiály,jako v globálu se neliší,ale jsou tam i cvičení a to jsem absolutně mimo,takže jestli dá do písemné části příklad,tak jsem nahraná....no,alespoň budeme mít snad hezký víkend na Moravě...přemýšlím,že nechám prcka u maminy...moc se mi s ním v tom hrozným počasí nechce cestovat a hlavně by s ním ani manža nemohl ven a na hotelu se unudí :unamused:
1. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrozné počasí?
nám celý den svítilo sluníčko :slight_smile:

byli jsme na plavču, pak jsem si byla vyjednat výměnu baterie v kuchyni, doprovodili jsme mamku na autobus domů a počkali na MM, když jel z Prahy
takže jsme v poledne vypadli a došli domů po 18h
1. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, jak se máte? Ilči, jak jde noční oddudlíkování a odsunarování???

Já mám asi ovulaci, tak ěm to zas nutí přemýšlet o mimi a propočítávat..jako čistě sobecky bych klidně jela v létě k moři a v zimě na hory a takhle prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas kvůli Verunce, aby k sobě byli co nejblíž..
1. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanu- a co jsi nakonec vydedukovala? dáš přednost horám nebo miminku?
jak se všichni máte?
u nás svítilo sluníčko.
Byly jsme na nákupech. malýmu konečně sedačku, taky bačkůrky, kaše zase na měsíc a nákup v hyperalbertu.
1. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilci...máme jet v pátek a předpověď není nic moc ..

Tanu :wink: :wink: že by??? Na hory a k moři se ještě najezdíte :wink: ...my taky plánujeme dovču k moři...se mi konečně podařilo přemluvit manžu k moři,tak toho musím využít :slight_smile:

tak tchýně zítra hlídat nemůže,tak se budu učit s Kubčou...
1. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já můžu kvůli škole nejdřív v květnu těhotnět:wink: Taky chci letět za kamarádkou do Lisabonu :sweat_smile: ale to bych si asi lajsla i trochu těhotná... Martin asi bude mít v létě tak 3týdny volna než začne pracovat a pak samozřejmě ani prd... No, držte nám palce, začíná shánět práci :sweat_smile:
Jj, holky musíme pocestovat, dokud lítají prcci zadarmo!

Lestep, taky jsme byli v hyperalbertu, mají tam fajn hokaidó za 39/kg, Veru z ní polévky šmakují, ostatně to celé naší rodině :grinning:

Se z toho picnu-minule bomboniéra Lindt, teď jsme se opět rzhodla hubnout, neb jsem před státnicí ztloustla a na konci měsíce máme ples..a dostaneme obří belgickou čokoládu.
1. únor 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek