Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

spetra
19. kvě 2010

oskarko: koukám, že vstáváte podobně ako my... ano máš pravdu je to děs... 😠

lestep
19. kvě 2010

Tak to nebudu raději provokovat. my vstáváme tak 7.45 😉

jaja- teda utíká to, že? taky už začínám cítit pohyby. je to nádherný 🙂

oskarka- to počasí už tedy vopruz je. potřebovala bych někam vypadnout. ach jo. 😒

ulci- držte se.

jajdaelda
autor
20. kvě 2010

tak my poslední 2 rána v 5:45 😖
lesti..gratulka k pohybům...jj, zatím to je nádherný..až začnou loupat pod žebra a do močáku,tak už to tak úžasný nebude 😅
tak jsem doufala v nádherný víkend a oni to zase změnili 😠 😢 🙄

tanuki
20. kvě 2010

Beti tak co u dr?
U nás se vstává pozdě, ale chodí spát taky pozdě.. dokud není venku tma, tak jí v posteli prostě neuspíme!
jajdi, dvakrát jsme teď ve škole probírali invaginace, tak na Vás vždycky myslím.. ptali jsme se, jak je možné, že to přestane bolet i když to tam je..a odpověď je, že se to neví 😒

jajdaelda
autor
20. kvě 2010

tanu...ono to přestane i bolet? Tak to jsem netušila 😒 ..ale u nás to byla stejně otázka času, díky tomu vředu ☹

tak má Kubča za sebou poslední hexu a doufám,že to bude taky bez reakce...

oskarka
20. kvě 2010

Kuk holky,
tak jsme byli dopoledne na ultrazvuku u Břešťáka, dneska hrozný skluz, ale pak ten skoro 20minutový ultrazvuk byl super. Miminko čiloučké, mávalo ručkama, kopalo nožkama, má se prý dobře, má vše co má mít a ve správném počtu, odpovídá 21.tt a odhad váhy 396g (u prvního těhotenství jsme byli na ultrazvuku o pár dní dříve a měli jsme odhad 390g).

Ondráška jsem uložila do postýlky, tak doufám, že si dá šlofíčka a já budu mít polední klídek. Zatím se tam pořád ševelí, za chvíli tam juknu.

jajdaelda
autor
20. kvě 2010

Oskaro, tak to je super 😉 ..my jdeme v pondělí a už se taky těším, až toho našeho prcíka uvidím...

lestep
20. kvě 2010

oskarko- moc hezká váha. to je fajn, že jsi mïminko viděla. 🙂 já se tak těším 🙂

tanuki
20. kvě 2010

Jé, my jsme taky byli u Břešťáka, je moc fajn 🙂 pěkné prostředí.. Gratulace k úspěšnému UZV.
jajdi, no taky ho to přestalo bolet, když pak v noci spal..je to právě zrádné..ale nic, nechci ti to připomínat 😔

My měli včera nepříjemný večer- Veru zakňourala, tak jsem se tam šla juknout a koukám, na prostěradle tmavá skvrna, byla to krev..tak jsem vzala Veru na světlo a měla zakrvácený nos, asi si to vevnitř škrábla. Ale měla ho pak ucpaný, nemohla jsem odsát, aby jí to zas nezačalo téci..

jajdaelda
autor
20. kvě 2010

Tanu..to je v poho....Kubču to bolet nepřestalo..on měl ty "stahy" i v noci
tak snad to bylo jen to škrábnutí a bude brzy v poho 😉

tanuki
20. kvě 2010

synechie na pipce a invaginace, dvě tabu 😠 😠 😠
Veru je teď u tety a já se učim. Už se na ní moc těšim 🙂

betina
20. kvě 2010

Tanu,jéjé, já bych začala hysterčit ☹

Oskarko, tak to moc gratuluju k výsledkům, to mám radost a Jadi, tobě držím pěsti a napiiiš.

já dneska byla v poradně, opravdu se dr.smála, když jsem lezla na křeslo jednou rukou s v druhé držela to svoje klíště (ona je ted po té nemoci ale úplně neuvěřitelnek mamánek). poradna naštěst dopadla dobře, miminkům se daří dobře...jeden je určo kluk, viděla jsem pindíka a druhý, který je podle NT na 70% kluk je anarchista a otočil se zase prdelkou, takže čekám na velký UTZ 8.6, aby teda ukázal toho druhýho pondíka nebi pipinu a pak budu nakupovat
ale to vyšetřování bylo fakt dobrý, já na křesle, Verunka na břichu a pak se teda dívala na sourizence na UTZ a byla hrooozně důležitá 😀

ilci
21. kvě 2010

holky, gratuluju k utz 🙂

beti, tak Verunka chodí taky kontrolovat sourozence, jo?
a říkala k tomu něco?

chtěla jsem jít dneska aspoň do hudebky, ale díky výpadku teplárny se to dneska ruší
takže tento týden žádné společenské aktivity, plavčo jsem odvolala a stejně taky odpadlo 😀
venku opět leje

jajdaelda
autor
21. kvě 2010

beti 😀 😀

ilci..no my dneska jdeme plavčit,náhrada za nemoc,ale vůbec se mi tam nechce...leje a je tam pěkná mlha...a to mělo být polojasno 😠
máte aspoň doma si jak zatopit?

ilci
21. kvě 2010

jajdi, máme takový malý přímotop určený teda do koupelny, ale přitápíme tím všude 😉

jajdaelda
autor
21. kvě 2010

ilci...tak aspoň,že tak, když to nevytopí počasí z venku 😒 ..a jak dlouho nemá jít teplo?

radus78
21. kvě 2010

Ahoj holky, gratuluju k UTZ.

tanu, co je invaginace? Něco jsem nedočetla? 😕

holky my za chvíli razíme na Vysočinu na sraz se záříjátkama. To bude asi mazec. Hlavně jsem zvědavá jak Anička zvládne cestu autem jen se mnou.

ilci
21. kvě 2010

jajdi, snad v pondělí už by to mělo fungovat

raduš, taxi to užijte
kam razíte, na nějakou chatu?
ať tam nezmrznete 😉

radus78
21. kvě 2010

Ilci, razíme do nějakého hotelu. Snad to tam bude v pohodě.

oskarka
21. kvě 2010

Radus, tak si to tam užijte.
Myslím, že tam jede i moje kamarádka Hanka s Karolínkou.

ilci
21. kvě 2010

tak to snad jo 🙂

radus78
21. kvě 2010

oskarko, jo Hanča Vrana s Kájou jednou taky 😀

ilci
22. kvě 2010

hezké ráno, večer už spustili teplou vodu, super 😉

dnes se opět projevil Mikšův konzervatismus
k snídani mívá jogurt od Hollandie
dneska u jídla hysterický záchvat, nechtěl jíst, řval, kopal
po 10min jsme se dobrali k jádru pudla : ten jogurt totiž nebyl z lednice, ale ze stolu !!!
prostě čučel na pračku a neviděl, jak ho vyndávám
takže jsem dala jogurt do lednice, z lednice a jak s chutí zase jedl ! 😀 😀 😀 😀

lestep
22. kvě 2010

ilci- taky s eněkdy divím, jak ty děti dokážou projevit to co se jim nelíbí. máme to podobné. tak někdy namočím jakože jeho jídlo do mého a zase mu znovu chutná.

jajdaelda
autor
22. kvě 2010

ilci 😀 😀 😀 jj, to taky znám...mají oči a uši všude 🙂 a běda,když není po jejich..no, máme se ještě na co těšit..
super s tou vodou

betina
22. kvě 2010

Ilci, tak to si mě pobavila... 😀 jajdi, jak dopadla kontrola u dr?

jajdaelda
autor
23. kvě 2010

beti...byla jsem ve čt u praktické na cukr v krvi,kvůli tomu svědění, a mám to v pořádku...tak dr.už neví co by se mnou provedla, tak mi řekla,že všechno to oblečení,co mám na sobě,je s umělotinou,ať to nenosím a vyměním za 100% bavlnu. Tak jí ríkám, že těhu věci budou asi problém (důvod byl, že fakt nehodlám obměňovat šatník, když mám dost věcí, zvlášť při těch cenách), a ona mi na to odpověděla, že Vietnamci ve Zdicích mají pěkný věci, 😅 tak si můžu koupit větší velikost 😀 a nemám prát vůbec v prášku, jen ve vodě anebo si koupit hypoalergenní prášek...no, když mě svědí, resp.štípe tělo i po vykoupání v čisté vodě, tak nevím nevím..no,vyddržím to a snad to přejde...

jaký jste měli víkendík? U nás celkem pohoda....
zítra jdu na utz, tak už se těším na prďolku 😉

ilci
24. kvě 2010

jajdi, to svědění fakt nezávidím, snad ti to co nejdřív přestane

u nás víkend deštivý, v sobotu bouřka za bouřkou, doteď mi neuschly boty 😅
a teď prší zas
takže dětská hřiště samá voda, kolem Bečvy taky, tak chodíme na procházky na náměstí 😀
a konečně jsem sehnala gumáčky, bylo to u nás nedostatkové zboží v Mikšově velikosti

jajdaelda
autor
24. kvě 2010

Ilci...díky, už je to lepší..
tak u nás zatím jasno, jdeme dopolko plavčit a odpo na ten utz....
jé, gumáčky, to bych se taky mohla po nějakých podívat...jaké má Mikeš číslo?
Já musím pořídit nějaké tepláky, nějak mi z nich prcek vyrostl

spetra
24. kvě 2010

blahopřeji k úspěšným utz...
beti: to si nedovedu představit držet dítě při utz...
jajda: to svědění je fakt nepříjemné... je mi tě líto... snad to přejde, já musím zaklepat že mě to jak štak přešlo, svědění mám teď jen tak 2x týdně.... tak se aspon nekteré dny trochu vyspím...