Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
2. črc 2010

holky, tak ať jste brzo fit

já ještě pořád nemluvím, jen sípu, užívám Duomox 1000, to je taky na bázi penicilinu

jajdaelda
autor
2. črc 2010

lesti...bere Klacid...teploty už naštěstí nemá, to nejhorší si odbyl asi v úterý a středu...akorát že prostě teď v těch vedrech nemůžeme nikam ani na terasu k bazénu...naštěstí se celkem doma zabaví...

spetra
2. črc 2010

ok: přiímám sázky na termín porodu.... 😀
to jo, je mi vás líto, tyhle vedra snášet ještě kdovíjak dlouho.... ☹

tanuki
2. črc 2010

teda vy jste se tu rozstonali ☹

my jsme byli na 10dní v Řecku, děti hrozně poštípané od komárů, manžel ztratil ve vlnách snubák, jinak paráda...

tak já tipuju 12.8.

ilci
2. črc 2010

já 9.8.

@tanuki Řecko, tam bych jela zas, naposled jsem tam byla před 13lety a MM se tam nechce 😢 😢

ilci
2. črc 2010

jejda, samozřejmě 9.7., ne 8. 😀 😀

radus78
3. črc 2010

ahojda, tak ať je všem marůdkům brzo dobře. Mudra mě taky na ty angíny upozorňovala, že hrozně řádí.

Můj tip je 7.7. 😉

jajdaelda
autor
3. črc 2010

koukám,že se to tady zvrhlo v sázkařskou kancelář 😀
tak jsem zvědavá,ko to tipne nejlíp 😉

tanu...ty jo, Řecko jste si užívali...a s prckama dobrý?

ilci...tak pojedeme spolu 😉 jsem na tom s manžou podobně 😒

tanuki
3. črc 2010

No, sestava byla trochu náročná - 2matky s dětma a můj manžel v jednom pokoji 😉 ale dobrý..spíš byl problém, aby se holky vzájemně v noci nebudily. Užili jsme si to moc, letadlo bylo úplně v pohodě, až na to, že jsme letěli brzo ráno..takže vstávačky nic moc.
Co jim na Řecku vadí? 🙂 měli jsme na 4dny půjčené auto, procestovali ostrov a byla tam i možnost výšlapu na nejvyšší horu..a ještě tam mají super točené pívo Mythos 😀
Stále se nesnažíme, ale mám z toho fakt prdču, neb kdykoliv se vidím s tchýní tak zavede řeč na Veru školka-já práce 😀

ilci
3. črc 2010

tak MM neví, co by prý u moře dělal 😀 😀

@jajdaelda jasně, jedem spolu, kdy vyrážíme? 😉

jajdaelda
autor
3. črc 2010

ilci..tak já manžu chlácholím tím,že bychom nebyli jen u moře...pravda je,že on je fototyp 1,takže by fakt trpěl

no, teď vzhledem k těm vedrům nikam nemusíme a s břuchem se vyvalovat nebudu 😀 ale příští rok??

tanuki
3. črc 2010

no vidíte a já měla trochu depku, že jsme byli ve výsledku u moře celkem málo 😀 jak jsme turistili atd

ilci
3. črc 2010

@tanuki tak my bychom taky turistili, i kvůli tomu mě Řecko opět láká 😉

@jajdaelda jani, je mi to celkem jasný 😀 tak uvidíme, jestli ty chlapy příští rok "nezlomíme" a kdyžtak se dohodnem 😉 😀

tanuki
3. črc 2010

jenže ilči ty budeš mít příští léto několikatýdenní mimi 😉

ilci
4. črc 2010

@tanuki 😀 😀

lestep
4. črc 2010

já tipuju 7.7. 🙂

radus78
4. črc 2010

@ilci je něco co jsem nezaregistrovala? 😀 😀 😀

spetra
4. črc 2010

takže budu rodit někdy mezi 5.7. a 12.7. dle vás, největší pravděpodobnost 7.7. 😀 tak jsem zvědavá... 😉

ilci
4. črc 2010

@radus78 kdepak, nic nového 😉 a v tomhle směru v dohledné době určitě ne

jajdaelda
autor
4. črc 2010

ilci...no také jsem se chtěla zrovna zeptat 😀
no ale radu tuším psala, že až budou Aníkovi 2 roky,tak začnou a to se kvapem blíží 😉 my tady odrodíme a budeme se radovat z dalších těhulek

spetra
4. črc 2010

no já myslela že i ilci, pomalu po 2 letech Mikuláše začnou pracovat na dalším... 😉 tak třeba to nebude několikatýdenní miminko, ale těhotenství by to už příští léto chtělo... 😉
nebo se fakt plánuješ vrátit po 3 letech Mikše do práce?

jajdaelda
autor
4. črc 2010

spetra...pořád nic??? 😀 Jak se cítíš? jako ty vedra nejsou nic pro těhule a ani pro prcky...jak jsme tady sousedy 3 těhotný,tak se vidíme akorát po večerech na terase,jinak nevylézáme 😀

spetra
4. črc 2010

jj, to chápu, já vylezám zase hlavně po ránu, jak T. vstává v 5, tak už od 6:30 lítáme po venku.... 😉
i když panelák není moc velká záchrana, v zimě je to supr, že člověk t=meř netopí ale v těhle vedrech.... 😠 no naštěstí tu svítí "jen" dopoledne...
tak T. už je taky nachlazený... je pěkně protivný, chodí a brečí a ukazuje že ho bolí krk... ☹
copak angíny, už jsou aspoň trochu na ústupu?

jajdaelda
autor
4. črc 2010

no, my jsme na tom se vstáváním podobně..Kuba se u maminy naučil vstávat kolem té páté a zatím ho to nechce pustit 😖 doufám,že se brzo přeorientuje,protože když odpolko zalehne (sice tak na 2,5-3 hod.),tak zalehnu s ním,ale když vstával normálně,tak jsem alespoň něco udělala,když spal....

bohužel,alespoň tady u nás anginy neustupují...dr.říkala,jak to pěkně řádí....koukala jsem na předpověď a pozítří má být propad skoro o 10st. a od pátku zase tropy...to těm prckům moc nepřidá.....
tak ať je Tomášek brzo fit...je blbý,že jsou svátky,abyste zašli k dr.,aby mu to chudáčkovi nepřerostlo v hnisavou nebo něco podobnýho ☹

tak já dneska měřila Kubču a za poslední 2 měsíce se zase vytáhl o 4 cm 😒 ..no,trika už musím kupovat 104...a tuhle jsem na aukru prohrála jednu soupravu o vel. 92,tak jsem se domáhala u paní,jestli ji ještě nemá,ale neměla,tak jsem objednala 98 a vršek mu bude tak akorát a tepláčky trochu delší 😅 ,takže na podzim můžu objednat tu 104...ty jo a za chvíli se vrátím mezi ty 56 a 62 😀

spetra
4. črc 2010

@jajdaelda no já doufám, že to porstě chytl ode mě a angína to není....
Kubča je fakt kus chlapa! počkej až budeš žehlit 56 nastřídačku s 98 velikostí, to budeš koukat jaký je to rozdíl... 😀

spetra
4. črc 2010

já teda chodím spávat, nebo si aspon na chvilku lehnout po obědě celé těhotenství... jinak bych to asi nedala...

jajdaelda
autor
4. črc 2010

@spetra po pravdě doufám,že moc žehlit nebudu...to je jediná domácí aktivita (mimo mytí záchodů 😀 ),která mě fakt nebaví a přijde mi to jako ztracený čas...takže už pokukuju po sušičce a doufám,že ji doma budeme mít,než se prcek narodí...už takhle je to s Kubou tak 2-3 pračky týdně jen jeho věcí a 2 děti? To si ani nepředstavuji 😅

jajdaelda
autor
4. črc 2010

tak to já bohužel ne,protože jsem měla pořád co dělat,tedy hlavně školu a fakt to byla jediná chvilka,kdy jsem něco zvládla,protože večer jsem už vyšťavená...

betina
4. črc 2010

ahoj holky,
co pak to tady píšete? samá angína, to mě moc mrzí, budte brzo v pořádku...Jajdi, to je blbý s tou angínou, ale aspon nemusíš ven...nedá se tam fakt vydržet, padám na hubu....břicho mám hrozný, jsme ted u babičky a všichni na mě zírali, co mi to za 14 dní vyristlo, musím dát fotečku.
spetri, já myslím, že na konci tohoto týdne to bude.
jinak teda holky, já to těhu moc nezvládám, je mi permanentně blbě od žaludku, do toho ty průjmy, špatně se m i dýchá a chodí, představa, že mám vydržet dalších minimálně 10 týdnů...mě asi jebne.
Tanu, to Řecko závidím, no my moře vidíme tak za 3 roky.

spetra
5. črc 2010

@jajdaelda no já moc nežehlím, jen dětské věci, T. do roku.... ale když jsem žehlila pro mimčo tak se tam obšas nějaký kousek T., který byl opravdu potřeba vyžehlit připletl, tak jsem koukala...
já peru každý den... jsme fakt prasata.... o sušičce začínám taky vážně uvažovat.... ale spíš zatím do budoucnosti....

@betina to je mi líto, musí to být fakt hrozné!!! kdyby jsi aspon neměla na krku celé dny Verunku ☹