Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

spetra
5. únor 2010

ilci: druhým jménem h onecháme pokřtít... 😉 ale jinak dvě jména nechceme, si děláme srandu že máme doma už Tomáše Jiřího, tak teď budeme mít Jiřího Tomáše 😀

spetra
5. únor 2010

jajda: držímě palečky, ty budeš mít A... 😉

jajdaelda
autor
5. únor 2010

spetra...to je dobré s těmi dvěma jmény 😀
ne ne,za A to nebude,protože zkouší normálně finanční účetnictví,to co chce nemá s manažerským moc společnýho a fakt mě to nedere..nesmím se stresovat...akorát,že náhradní termín je 15.2. a to bych na to učení měla jen příští týden a to mám každý den něco 😒

lestep
5. únor 2010

jaja- držím pěstičky.

ilci
5. únor 2010

jajdi, držíme palce, ať to zmákneš 😉

radus78
5. únor 2010

jajdi, budu držet všechny palečky co mám 😉

jajdaelda
autor
5. únor 2010

holky díky, jste zlaté...jdu se vyspat,už mám v hlavě totál guláš

lestep
5. únor 2010

jaja- neboj, zítra to zmákneš.guláš se ti rozleží a druhý den bývá stejně nejlepší. 😉

spetra
6. únor 2010

jj lestep má pravdu... 😀 tak držíme palečky a těšíme se na info...

lestep
6. únor 2010

spetra- jo, jo. Tak jak je? teda letí to.19 tt nestačím ani koukat. 🙂

lestep
6. únor 2010

jaji-myslím na tebe, jestli už jsi na řadě.

jajdaelda
autor
6. únor 2010

ahoj holky!!! Tak to mám a za A 😕 😀 nevím,ale sama sobě bych A nedala,asi se dobře prof.vyspal 😅 fakt jsem čekala,podle toho,co včera vyprávěli,tak že mě po tom,co jsem mu tam předvedla,že si to zopáknu...no ale asi jsem zapůsobila,že jsem mu nechrlila definice,ale říkala jsem to vlastníma slovama 😀 ..anebo zapůsobilo mé fluidum 😎 😀 lesti v 9:10 už jsem to měla za sebou 🙂
super,tak jednu otázku ke státnicím tak nějak znám,teď ještě dalších 44 😖

tak co máte v plánu??? Já jít do postele,jsem nějaká rozmontovaná...bolí mě všechno, hlavně kříž ☹ a mám pocit,jakoby na mě lezla chřipajzna...

spetra
6. únor 2010

jajda. sem to říkala... 😀 blahopřeju.....
tak ať to vyležíš....

lestep
6. únor 2010

jaja- blahopřeju. jsi šikula. a kdy bys měla vlast¨ně státnice? Jak to s pupíkem pak zvládneš? tak se vylež, co nejdříve.

betina
6. únor 2010

teda Januli, ty šprtice jedna 😀 😀 moc gratuluju, si šikulka! a ted odpočívej a rychle jakoukoliv chřipaznu zažehnej!

jajdaelda
autor
6. únor 2010

holky,moc děkuju....ale myslím,že to bylo tak na C,ale to je teď fakt jedno,hlavně,že to mám za sebou..

lesti, státnice budou koncem června..jak to zvládnu,to fakt netuším,teď mě ale začne trápit bakalářka,protože tam fakt nevím,co psát,z jakých zdrojů a hlavně jsem se ještě neviděla s mým vedoucím práce a uvidím až v březnu...

jajdaelda
autor
7. únor 2010

krásnou neděli!

Verunkám vše nejlepší k svátku!!! 🙂

můžete mi říct,kdy tahle zima skončí?

ilci
7. únor 2010

Jani, super, gratulace

Verunkám všechno nej k svátku

zima skončí asi někdy v březnu a pak bude hned léto, jako vždycky 😝
já chci jaro !!!
teď tu bylo dva dny trochu nad nulou, měla jsem jarní náladu 😀 😀

lestep
7. únor 2010

🙂 ilci- u nás bylo včera krásně, ale odpoledne už zase bylo -7. v noci opět -9. tak zima bude asi pořád. 😀

verunkách vše nej. 😉

jajdaelda
autor
7. únor 2010

ilci děkuji 😉 teď ještě státnice a je to...už nechci školu ani vidět..

spetra
7. únor 2010

jajda: zvládneš... já taky dělala státnice takhle v těhotenství v červnu... 😉 akorát to máš o dost těžší v tom že už máš už jedno dítě...
taky vše nej Verunkám...
ilči doufám že tvá předpověď se nevyplní... ☹ ale máš pravdu poslední roky tomu tak fakt je... ☹

jajdaelda
autor
7. únor 2010

spetra...nemyslím,že to je těžší,asi to bude náročnější na čas,ale zase mě to uklidňuje v tom,že jsou prostě důležitější věci než škola 🙂
kdy jdeš na velký UTZ - za 3 týdny? nevím proč jsem si myslela,že pohlaví se řiká už v 16 nebo 20tt

ilci
7. únor 2010

jsem nedávno uvažovala, že neznám ve svém okolí nebo přímo na škole nikoho, kdo by studoval těhotný
ale já už mám taky po státnicích dost dlouho a je jiná doba

jajdaelda
autor
7. únor 2010

ilci..s tou zimou doufám nebudeš mít pravdu....i když jsem právě slyšela předpověď na následující týden a má mrznout pořádně i přes den, chjo..už mě to nebaví prcka pořád balit do těch vrstev...ze zimní bundy pomalu vyrůstá a z botiček taky 😖

jajdaelda
autor
7. únor 2010

ty voe holky,viděly jste ve zprávách ten kurz lítání pro kojence???? 😲 😲 Docela síla..tedy na můj vkus

radus78
7. únor 2010

Verunkám taky všechno nejlepší 😉 Málem bych to nestihla 😲

jajdi, to jsem neviděla, co tam bylo?

jajdaelda
autor
8. únor 2010

radu...má to být nějaká metoda zpevňování dítěte...drželi je za ruku a nohu a točili s nima, pak je různě nadhazovali a vyhazovali,no prostě děs,běs a nejmladšímu byly 3 týdny 😠 ... pediatři z toho nebyli zrovna odvázaní...

tanuki
8. únor 2010

jajdi, mox gratuluju ke zkoušce 😀 jsi hvězda! No já to taky vidím na těhotenství a státnice 😀 Ehm, velmi se mi mění názory! Nejdřív jsem chtěla mezi dětmi větší rozdíl, další podmínky rozhodně dodělat školu jen s jedním 😀 Teď: mít to odchozené klidně těhotná a státnice prostě zmáknu, když už mám tu nejtěžší.. a mám na to rok a půl 😉

spetra
8. únor 2010

jajda: dokonce někomu řeknou na NT už ve 12 tt pohlaví... záleží na ult a odvaze doktora... já jdu sem 24.2. a k apolináři 25.2. tak se to tam nebo tam dozvím... 😉 takže na jeden jdu ve 21 tt a na druhý ve 22 tt, ale často se chodí už ve 20 tt... je tam nějaké rozmezí a doktoři si to naplánují jak chtějí....
😲 kurz lítání pro kojence, to jsou věci...

tanuki
8. únor 2010

hehe, snad ti na obou řeknou stejné pohlaví 😉 ale trochu se divím, že jdeš na oba- většinou si to dr. ohlídají, páč pojišťovna oba dva neproplatí..