Máte kamarádku, u které nevíte, jestli se stýkat aktivně?

kathule
13. pro 2012

máte "kamarádku" u které si nejste jistá jestli je zrovna vhodný adept stýkat se s ní trošku aktivněji?
Něco vám na ni vadí ale na druhou stranu si říkáte že není tak špatná....

"dilema"

kathule
autor
13. pro 2012

mám kamarádku která není špatná... na druhou stranu není úplně super... což asi jako nikdo.. ale vadí mi že je na své děti poměrně sprostá a když její dcera (4roky) je sprostá na někoho (po vzoru maminky) tak ji ani nenapadne ji říct, "neříkej to" ale ona se tomu ještě směje jak ji napodobuje. .... jinak je poměrně fajn ale tohle je kámen úrazu, bohužel 😒

eva518
13. pro 2012

@kathule No, záleží na tom, jak moc ti její "chyby" vadí. Kamarádství i partnerství je vždycky o toleranci. Vidím, že máš dvě děti, tak záleží, jestli chceš, aby přebíraly její vzory chování (a chování dcery) a pak jim vysvětlovat, proč to tak ty nechceš a nebo s ní zajít sama občas na kafe bez dětí a neřešit to a nebo se s ní nepotkávat vůbec.. Těžké radit, myslím, že sama bys měla vycítit, jestli je vaše kamarádství dobře nebo ne

kathule
autor
13. pro 2012

@eva518 děkuji za názor, dcera už je velká, ví jak se má vyjadřovat navíc ona se s nima téměř nevidí. Mě celkem irituje že ona ty sprostý slova bere jako hroznou srandu 😝

eva518
13. pro 2012

@kathule já nemám obhroublou společnost ráda. Neřžíkám, že si občas nezanadávám, když mě něco, někdo naštve, ale nepotřebuju to mít v běžném slovníku a vadí mi to i u druhých lidí. Proto jsem s některýma přestala chodit na kafe apod., styděla jsem se za ně...

kathule
autor
13. pro 2012

@eva518 no práááááávě.. ona jako není špatná, je ochotná atak, ráda pomůže když může. včera mi povídala dokonce že instruktor autoškoly s ní nechtěl jezdit protože to už nemohl poslouchat..... to je na zamyšlení že... 😝

zamilovanadonej
13. pro 2012

Otázkou třeba je, jak moc ty slova jsou sprostá. Taky mluvím jak mi zobák narostl, ale před dětmi ne. Nebo alespoň ne tolik. A je asi lepší mít přisprostlou fajn kamarádku než slušňačku, co tě za rohem pomluví nebo na ní není spoleh. A těch je většina. 😉