Máte kojeneckou váhu Soehnle? Jak ji přepnout na kg?

mmatys
25. pro 2010

Maminky moc prosím o radu. Mám půjčenou kojeneckou váhu Soehnle na které se dá přepínat vážení v lb/kg. Váží mě v librách a potřebovala bych to přepnout na vážení v kg, ale nevím jak. Má pouze 2 tlačítka-on/off a tara.
Máte jí maminky některá a poradíte mi jak to přepnout?
Jsem z toho zoufalá.
Strašně moc všem předem děkuji a přeji krásné vánoční svátky.Michaela Klouparová

kikimaruska
25. pro 2010

Nevím zda si to pamatuji ještě správně. Měla jsem tuto váhu na malého. Myslím že to tara...drž to trochu déle a mělo by to přeskočit na kg. Já s tím taky bojovala, většinou naskočily libry a kg jsem musela přepínat. Chce to vyzkoušet, i u kuchyňské váhy přepínám kg a libry jedním tlačítkem-dlouhým stiskem. Snad se povede 😉

blueapple
25. pro 2010

Míšo, tu váhu máme a také jsem s ní bojovala, než jsem se to naučila. kupovala jsem jí "z druhé ruky" na aukru, takže bez návodu...bylo to metodou pokus - omyl 😀, přepínání kg a lb je jednoduché, je to tím tlačítkem on/off, normálně na něj mačkej několikrát po sobě a při tom koukej na displej, tam Ti naskakují ikonky, lb nebo kg, pokud budeš chtít kg tak přestaň mačkat, až se Ti tam příslušná ikonka objeví sama, objevují se postupně samostatně a pak dohromady. Doufám, že jsem to popsala srozumitelně... kdyby něco napiš do IP 🙂

jitkajakubocova
30. lis 2020

...přikládám foto z návodu...jinak blueapple má pravdu🙂