• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte návod k šicímu stroji? Značka stroje je Veritas

23. května 2011 
Ahoj holky,

mám menší dotaz, či prosbu. Dostala jsem od našich stroj, protože bych ráda začala pro našeho malýho šít - povlečení, mantinel, kapsář. Prostě takové ty jednodušší věci bez složitých střihů :slight_smile:
Jenže samozřejmě nevím jak na to :slight_smile:

Stroj samo už nemá návod, internet je taky dost skoupý, nemáte nějaký návod třeba oskenovaný? Nebo nějaký návod přímo od vás, které šijete?

Jinak značka stroje je Veritas.

Díky :slight_smile:
25. únor 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikdo nic holky? :slight_smile:
26. únor 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vyučená dámská krejčová, ale co potřebuješ konkrétně vědět? :wink:
26. únor 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
markyt, myslim, ze se budou navody lisit, nemohla by ti zakladni ovladani stroje ukazat maminka? i kdyz si des koupit stroj do obcodu, tak ti ho predstavi a nechaji vyzkouset.
26. únor 2008 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zase pánská,ale "Stroje a zařízení" jsme měli jen v prváku. :sweat_smile: Jinak mám doma českou klasiku:
http://www.sici-centrum.cz/index.php?what=detail&sekce=90&type=0&id=2580
Na tom odkazu si můžeš naít i návod na svůj stroj. :wink:
26. únor 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, když už to tu je...vy šikovné, šily jste si něco na broučky, myslím přímo oblečky?? Pokud ano, kde jste brali střihy?? Díky :slight_smile:
26. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si ušila pár dupaček................střihy jsem měla od kamarádky ze staré BURDY.Ale moc jsme je neunosili(ty kupované na rozepínání v kroku jsou holt lepší :wink: ). :confounded:
Já se spíš chystám šít zim.kombinézy,kalhoty,bundy.................pokud to ovšem nebude výhodnější koupit a bude na to čas i chuť. :wink:
26. únor 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karotky, no myslím, že pokud nemáš doma schované látky na to, tak to vyjde levněji koupit. :sweat_smile: Jinak já šila kombinézy pro děti a bundy pro rodinu ještě ve škole...tak doufám, že jednu kombinézu nám pak dají, když už jsem se na ní tak nadřela :grinning:
26. únor 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty kobinézy se vyplatí ušít,ale třeba rifle,nebo našestráky ne.Pokud bych si na to kupovala matroš. :confounded:
26. únor 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně tak...dřív se to vyplatilo, ale dneska už ani moc ne :confounded:
26. únor 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to spíš o tom,že to člověka baví. :wink:
26. únor 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem teda koukala na ceny látek na povlečení ve Vesně a docela jsem šla do vrtule ... metr vychází na stovku, to je pak stejná cena si to ušít nebo koupit ... Tož babo raď kde mají levné látky :slight_smile:
26. únor 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem taky vyučená dámská i pánská krejčová,ale opravdu se neoplatí v dnešní době cokoli šít,já si teďka šiju těhu kalhoty,ale jen tak pro radost,abych zabila čas a taky se nenudila :sweat_smile: jinak oblečky pro prcka šít určitě nebudu,neoplatí se to,koupím to opravdu levněji,spíš jen nějaké povlečení atd.,ale ne kvůli financím,ale opravdu pro radost :wink:
26. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
rada bych se zeptala... z jake strany zuzit kalhoty v miste stehen. Z vnitrni ci vnejsi?
23. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka vnější :wink:
23. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macanet ... super, mockrat dekuji :wink:
23. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek