Máte někdo zkušenosti s realitní kanceláří MM reality?

mijata
3. dub 2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s touto realitní kanceláří, samozřejmě přímo s realitním makléřem od nich. Moc se nám líbí rodinný dům, který nabízí právě tato realitní společnost a zajímalo by mě jak to tam u nich probíhá a jestli jste byli se službami spokojeni. Byli bychom rádi, kdyby nám byl schopný makléř ještě pomoci s prodejem stávajícího bydlení. Je to pro nás otázka zatím do budoucnosti, ale chtěla bych pozjišťovat nějaké informace už teď abych věděla do čeho jdu. Budu moc ráda za vaše názory a nějaké doporučení klidně. Pomůže mi to. Hezký den přeji a těším se na vaše na zprávy.

kopulkaa
18. pro 2019

Super, děkuji za zprávu. Byla pro mě přínosná. Po novém roce to začnu intenzivně řešit.

markuma
16. čer 2020

Pokud mám mluvit za mě, matku a přítele. Pak nedoporučuji. Byl na nás vyvíjen nátlak člověkem, který nasliboval co vše zaplatí. Když jsme obeznámili o tomto společnost M&M reality, ihned začalo vydírání a zastrašování. Chtějí pokutu za každou osobu 177 tisíc, protože na ně udělal člověk co nás vydíral podvod. Ani vyšetřování Policií ČR je nezastaví, natož hrozba vězení pro makléře společnosti, kteří se zapojili do vydírání. Při podpisu rezervační smlouvy makléř s kolegyní plánovali, jak má matka bude jim vařit, co bude dělat za buchty a ještě jak budou chodit na gril na zahradu, protože dům je ulici od jejich pobočky. Takže pokud mám něco říkat vše jiné mimo M&M Reality. Musíme se hájit právníkem i protože odmítnuli vydat smlouvu, dali ji jenom člověku co nás okradl o peníze a věci doma, který nasliboval, co vše zaplatí i u jiných realitních kanceláří, včetně prodejců aut. Dle jejich právního zástupce jim je vše u zadku a vymůžou peníze i kdyby měli tím někoho zabít, nebo ho dostali na ulici.
Tuto společnost nikomu nedoporučuji, alespoň ne v Brně.

kocka11
10. lis 2020

@markuma taky jsme nalitli . A už o nich nechci nikdy slyšet

janinasm
3. črc 2021

Přidávam se
@barunnka3 můžu se zeptat proč jste je zalovali?

orisek56
4. črc 2021

Oni celkově praktiky hlavně těch větších realitek jsou dost hrozne. Hledáme bydlení uu 2 roky a těch podrazu od jednotlivých společnosti co jsme zažili je strašně moc. Řekli jsme si že už nechceme s žádnou realitou mít nic společného, hledáme dům po lidech.

jane_1
12. črc 2021

Tak ono to bude asi dost člověk od člověka. My jsme třeba s m&m reality moc spokojeni. Prodávali nám byt. Veškerá administrativa, prezentace, schůzky a podobně makléř zařizoval sám a na jedničku. Takže já nemám co vytknout.

allaholubova
18. únor 2022

@chlebika Dobrý den,a víte proč.Protože když je víc zájemců tak dají dům do aukce.To není fér kvůli lidem který mají přesnou částku,nebo ne mohou vzít větči hypotéku sama jsem to zažila.Jde jim jenom o prachy.Nic proti Vám osobně.

maf2
6. zář 2022

Já mám nedávnou zkušenost - krátkou a špatnou. Makléř si sjednal schůzku za účelem prohlídky domu, který nabízíme, pro svého klienta. Na prohlídku dorazil s kolegou, vedoucím brněnské pobočky na Olomoucké, který nabízel zprostředkování prodeje. Když jsem se ptala na onoho zájemce o dům, vypadalo to, že asi ani žádný neexistuje. To, že jsem si zbytečně vyhradila čas a přijela na prohlídku ignorovali a prý, kdyby mně pravý účel schůzky řekli, nepozvala bych je. Možná nepozvala, každopádně na zprostředkování prodeje jsme se o den později domluvili s makléřem z jiné realitky, který důvod prohlídky netajil.

eereee
1. led 2024

Tato realitní kancelář zprostředkovává podnájem bytů v domě v ulici Vodňanská 677, Praha-Kyje. V domě bydlí 2 nepřizpůsobivé podnájemnice, tato skutečnost je zájemcům o podnájem zatajována. Nastěhujete se, zaplatíte nemalou provizi této RK (24 000 Kč), která ale Vaše stížnosti na problémové podnájemnice neřeší, totéž bohužel platí pro majitelku nemovitosti. Slušná rodina vydrží v domě max. rok, pak to raději vzdáte a odstěhujte se. Zahrada je těmito dvěmi zabrána a slouží pro venčení nezajištěných a nebezpečných psů, parkoviště je také v jejich rezervaci, nezaměstnaná podnájemnice Vám bude dělat naschvály, protože se vyspí, když Vy jste v práci. Absolutně nedoporučuji!