• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte svůj oblíbený citát nebo motto, kterým se řídíte?

27. září 2011 
nobody samozrejme mystery
11. říj 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:

To be or not to be, that is the question.
Plus ten zbytek.
12. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jednej návšteve u chirurga som si prečítala nasledovný citát:"Psychiatri nevedia nič a nič nerobia,chirurgovia nič nevedia a všetko robia,internistivšetko vedia a nič nerobia.Patológovia všetko vedia a všetko robia-bohužiaľ pozde :rolling_eyes:
15. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se musí uznat, láska je veliký mistr - učí nás být tím,čím jsme nikdy nebyli. (Moliére)

Veliká láska, láska bez výhrad, láska celého člověka k celému člověku, nemůže pominout léty ani smrtí (Tomáš Garrigue Masaryk )

Dítě je zviditelněná láska (Novalis)

I neštasná láska je krásná, je-li oboustranná (Olga Scheinpflugová)

Láska je líbezný květ, ale je třeba odvahy, abychom si jej šli utrhnout na kraj strašné propasti (Stendhal)

Lépe je být smutný s láskou než být veselý bez ní (Johan Wolfgang von Goethe)
30. led 2009 v 10:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom tehdy milujeme skutečně, pokud milujeme bez příčiny (Anatole France)

Jdi s tím, kdo Tě miluje (Victor Hugo)

Učíme se zejména od toho, koho milujeme (Johan Wolfgang von Goethe )

Jestliže člověk ví, proč miluje, tak vlastně nemiluje (Janko Jesenský)

Je tolik tolik nádherných citátů, seděla bych tu nejraději do večera a všechno to sem dala....
Je v tom strašně moc pravdy---šíleně moc.
30. led 2009 v 10:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked je žena matkou,nikdy nie je vo svojich myšlienkach celkom sama.Matka musí myslieť dvakrát,raz za seba a raz za dieťa. /Sophia Loren/
30. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kto má peniaze a nemá deti,nie je naozaj bohatý.Kto má deti a nemá peniaze,nie je naozaj chudobný. /Čínske príslovie/
30. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženino tušenie je oveľa presnejšie ako mužova istota. /R.Kipling/

Ak ťa tvoja dcéra niekedy nemala plné zuby ,potom si nikdy nebola matkou. /B.Davis/
30. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Mám na to svoj názor,ale nesúhlasím s ním." /Milan Lasica/ toto je môj oblubeny :wink:
30. led 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto je môj obľúbený výrok o výchove: "Styděla jsem se Indiánkám přiznat, že tam, odkud přicházím, si ženy netroufnou vychovávat své děti, dokud si nepřečtou chytrou knihu, kterou napsal cizí muž."
Jean Liedloffová

A tento už neviem, kde som vzala: "Avoir un enfant, c'est accepter que votre coeur se sépare de votre corps, et marche à vos côtés à jamais."
Mať dieťa znamená akceptovať, že vaše srdce sa oddelí od tela a bude kráčať navždy po vašom boku.
30. led 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan toto je nádherný
Mať dieťa znamená akceptovať, že vaše srdce sa oddelí od tela a bude kráčať navždy po vašom boku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2009 ve 14:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan,ja som to našla takto "Ked sa rozhoduješ mať dieťa,je to vážna vec.Týmto rozhodnutím tvoje srdce navždy opustí tvoje telo a bude kráčať vedľa teba." / Elizabeth Stone/, zrejme je to to isté,podstata je rovnaká..je to pekné :slight_smile:
30. led 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa páči aj toto " Sveter je oblečenie,ktoré musí nosiť dieťa,ked je jeho matke zima." myslím,že pravdivé :dizzy_face:
30. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přispěji svojí troškou do mlýna... moje oblíbené je (viz. také můj koníkovský pas :sunglasses: ):

"Lepší mířit ke hvězdám a minout, než na kopu hnoje a trefit se." :dizzy_face:
30. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Keď chce žena odísť, vždy si zadný východ nájde. A keď ho nenájde, tak si ho vybúra." (M. E. Matkin - Mexická vlna) ... tento autor má ešte veľa iných dobrých citátov ... niekedy šokujúce, ale väčinou odrážajú tvrdú realitu
30. led 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanocka,to čo máš v pase je bohovské :grinning:
30. led 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dospelí nikdy nič nechápu a deti sú otravené z toho,že im musia vždy všetko vysvetľovať. /A.S.Exupéry
30. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Existuje jediný spôsob ako mať šťastné manželstvo a hneď ako naň prídem, ožením sa znova.
Clint Eastwood
Ženy potrebujú na sex dôvod. Muži miesto.
Billy Crystal

Láska je všetkých vášní najsilnejšia, lebo zároveň útočí na hlavu, srdce i telo.
Voltaire

Peniaze sú lepšie ako chudoba. Ak pre nič iné, tak aspoň z finančných dôvodov.
Woody Allen :grinning:

Ženy môžu predstierať orgazmus, ale muži dokážu predstierať celý vzťah.
Sharon Stone
30. led 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Světu jsi možná jen jedinou osobou, ale jedné osobě můžeš být celým světem."
30. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejkrásnější citát mám zde ve svém pasu: "Odstraňujme slzy dětí; květy nesnášívají dlouhé deště".
30. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Život máme len požičaný ,nie darovaný ."
Syrus .
31. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcem žit poctivo .Len čo si nakradnem .
31. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ťažko je utajiť tri veci: chýbajúcu nohu ,prázdnu hlavu a trčiaci penis . :grinning:
31. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevypínej kvůli svým milovaným zvuky na mobilu. Ochuzuješ se o zvláštní pocity.

autor neznámý
1. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spaní ve skříni je jako otevření se světu. Spaní na skříni je snaha o létání. Spaní pod skříní je již zasloužený odpočinek.

zase neznámý :grinning:
autor zřejmě myslel otevřenou skříň
1. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody jsi neuvěřitelnej :grinning: :slight_smile:
1. únor 2009 v 09:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Život je věčný boj krásy a smutku. Přesto na konci bytí tvrdíme, že byl život jen krásný.

neznámý autor
1. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný :slight_smile:
1. únor 2009 v 10:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
adulikka...... to poslední je těžký :grinning:
suki ........... jj, jsou to zvláštní citáty
1. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prává láska je to jen tehdy, když je nám jedno, co bude s námi a záleží nám jen tom, co bude s tím koho milujeme...
1. únor 2009 v 10:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek