• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Materstvi neni verejna soutez/svoje dite miluju ale nejsem 'matka priroda'!!!!

17. ledna 2011 
autor
Veru se hlasi do sluzby. .... :grinning: jsem myslela ze me volas a ty jenom prikyvujes
@bubelko snazi se to nahodit co nejdrive aby co nejvice prodali ze? a jenom to sklidi z pultu uz vystavi kuratka a vajicka a tim nas budou terorizovat do leta...jak ja zboznuju leto ale to zase nahodi nafukovaci kravince a dovolene v Tunisku..i kdyz podle zprav tem je take konec :sweat_smile:
16. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacata37 my stromcek este mame :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacata37 to teda netusim, pretoze na mna taketo veci zaberaju az par dni pred sviatkami (jedno akymi) a vtedy uz tie pekne veci ani nemaju, takze aspon usetrim. :slight_smile:
@iwusca tak my sme dnes dali dole vianocne osvetlenie terasy. bolo mi trapne, ze v celej dedine svietime uz len my :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iwusca ja musela dat dolu uz se na nej prasilo na umelaka jednoho :slight_smile:

@bubelko vis co ja to samy ale tady jedou reklamy v telce at chces nebo ne se tomu nevyhnes. ale presne jako ty nez se proberu vse hezke a co by se mi hodilo je fuc :frowning2:
ale vanocni svetla jsem si nechala...je to kompromis mezi lampickou a tmou..lampa je moc silna a tma je strasidelna... :grinning:
17. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacata37 to s tymi svetlami je dobre :grinning: lukas si do svojej izby stahuje postupne veci zo spalne - najskor to bol moj vankus, ktory sa nam podarilo vymenit za novy, neskor radio s cd prehravacom a naposledy tam poputovala solna lampa, cakam, co pride ako dalsie :wink:
17. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bubelko no vidis budouci pan interierovy designer?? :grinning: :sunglasses:
17. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wacata37 zatial to vidim na ladara alebo poziarnika :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek