• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Měnila jsme zubaře. Za výdej karty chtěl 90 Kč. Proč?

7. ledna 2011 
ahoj, přešla jsem k jinemu zubaři a když jsem si šla k tomu prvnímu pro kartu, tak po mě chtěl 90kč, nevíte jestli na to měl narok ,nebo se nic neplatí? díkiy za odpovědi
5. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se na nejakou kartu vyprdla. a automaticky sla k novemu.
5. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj, tak přítel teď taky měnil zubaře. Jeho předchozí mu dal výpis z karty a žádné peníze za to nechtěl. O ten výpis lze zažádat i u zdravotní pojišťovny.
5. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že na to nárok měl, on je povinen ti výpis z karty udělat, ale může chtít uhradit náklady.
5. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem po stěhování měnila dost doktorů, vč.zubaře. Šla jsem k novému a ten si nechal sám kartu poslat, ke starému jsem ani nešla. Jen sem u všech platila 30 kč za prohlídku, když jsem šla poprvé. Ale jen na zě, za malého ne. A snad ze zákona se smí lékaři měnit každých pul roku...ne dříve.
5. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měnila taky zubaře a o kartu se nestarala. buď si jí nechá poslat nebo ti založí novou. a u dětskou dr jsem měnila nedávno a taky si to vyřídili sami
5. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já jsem měnila zubaře v prosinci a nebyl celkem problém, sice jsem platit nic nemusela, ale zase mi stará doktorka nechtěla dát výpis až po tom, co nová doktorka zavolala k té staré a řekla, že si ho opravdu přeje. Nechápala jsem proč, na co jiného bych asi ten výpis měla? A může jí být přece jedno, ke komu přecházím ne? :slight_smile:
7. led 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek