• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menší auto pro ženskou s kočárkem, potřebuji tipy

29. července 2013 
Potřebuji nějaké typy na auto. Mělo by být relativné malé, ale s dobře přístupným kufrem, kam se vejde běžný sporťák.
Oba s manželem nemáme ani 170cm, takže mě více zajímá velikost kufru a dobrá parkovatelnost :slight_smile: takže moc po dlouhánovi netoužím.
Pokud takové auto máte, mohly byste napsat i částku za běžný servis po x tis. km?

Můj původní typ byla Dacia Sandero, ale kufr mě zklamal.

Díky všem za typy!
17. črc 2013 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Auto bude sloužit především na dovoz staršího do školky, pojíždění po doktorech, nákupech a návštěvách. Rodinné auto, do kterého se zbalíme i na dovolenou, máme. Auto využívá manžel pracovně, takže potřebuji přes týden k dispozici druhé auto...
17. črc 2013 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@ev.ka
peugeot 206, i v krátký verzi se vejde normální kočár do kufru - sice teda jsme museli rozložit korbu a spodek,ale pohoda.....má ho mamka a je moc spokojená
17. črc 2013 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ev.ka mala som yarisa,kufor sa dal zvetsit posunutim sedadel. vesel se mi do nej sportak red castle,ktery je velky.. jenom do mesta byl skvely..servis som obvykle platila 3.500-5.000,zalezi na velikosti prohlidky.. mala spotreba a vsude zaparkujes..
17. črc 2013 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak já mám teda citroen C4 momentálně. Kočárek sice nemám, ale vleze se do něj v pohodě, vezla jsem několikrát kamarádky s kočárkem a nebyl problém. Mám teda diesel a jezdím za 4,2 litru. Po městě se všude vlezu a pro prcky je to ideální. Měřím 155cm a pedály má totiž daleko od podlahy jakoby vysunuté a tak je to jediné auto ve kterém nevypadám jak krtek a taky nemám kolena vražená u palubovky. A servis tak ten nevím, protože manžel je automechanik a dělá si to sám, ale není to moc drahé patří mezi ty levnější na opravy.
17. črc 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedám dopustit na nissan almera tino. Vůbec jsem to auto neznala, ale na sídlišti už tu stojí tři. Z těch rodinných aut je snad nejkratší, kufr má objem jak felicie kombík, ale je vyšší a kratší. Velmi dobře se ovládá. Spotřeba kol. 5l, servis v neautorizovaném servise cca 2-3 tis. vč. doplnění tekutin a oprava vstřikovačů.
18. črc 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a co takový peugeot 206 SW (combi)? mátě někdo? Vejde se do něj teutonie?
29. črc 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek