• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruace po 14 dnech, po stresové situaci. Poraďte

9. června 2015 
Mlada pani, je to možné :unamused:
Jinak já měla minulý cyklus 21 dní, shodou okolností ho od začátku do konce sledovali v CARu, takže všecky hormony vzorné, folikuly vzorně vyrostly i praskly, hladina progesteronu vzorná, luteální fáze dostatečná... Takže závěr je - pokud všecko funguje, jak má, i cyklus 21 dní je v pořádku :unamused: Akorát je to dost otravné :angry:
12. dub 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky, len. Já vím, že cykly mají docela dlouhé možnosti rozpětí, jen je mi divné, že po mnoha letech pravidelných cyklů si prostě jeden vaječník vzpomene, že bude vyplavovat dřív...
12. dub 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je vážně divné :unamused: A zkusila to řešit s doktorem? Třeba holt jeden vaječník začíná stávkovat... Já mám extra krátké všechny cykly, ale stejně mě překvapilo, že všichni s takovým klidem tvrdí, že 21 dní je OK - asi to nezažili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to mám takhle rozhozený až po té stresovce na zač. roku, takže naposledy jsem u G byla pro provokačku... Jestli to bude znovu takhle stejně i přespříští měsíc, zajdu si s ním podebatovat. Děkuju
12. dub 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala minule menst.po 18stich dnoch,tiez som mala vacsiu stresovu zataz..
24. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koncom minuleho roka mi haprovali cykly. 20 dni sa mi striedalo s 24-26, potom zrazu bum, jeden cyklus iba 16 dni, ale podla vsetkeho iba zo stresu kvoli skole. Potom sa mi to nejak ustalilo a ja som teraz na 26-27.
A mam aj skusenost, ze ak si zelam, aby nejaka MS prisla, tak ako najed sa mi vtedy cyklus predlzi o niekolko dni. No a parkrat sa stalo,ze som si veelmi zelala, nech je MS co najskor za mnou a cca o 1 den sa mi vtedy skratilo krvacanie :grinning:
Psychika je teda velky pan :wink:
26. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemusi to byt asi stresova situace, ja jsem v kvetnu po letech usla za dva dny 60 km, a taky byl menzes po 14 dnech, kamoska co sla se mnou rikala, že se to stava a ze ma vlozky v povinne vybave.
26. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den chtěla sem se zeptat dostala sem menstruaci 1.5.2013 nak tak ale zase sem ji dostala 16.5.2013 je to normálni děkuji
16. kvě 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa95 Ahojky, já to mám stejné. Mě začala první MS 16.5., trvala jen 2 dny + špinění den před a den po. A pak mi začala zas za 14 dní - 30.5. a trvá do dneška. Jsem objednaná k mudr. protože mě pobolívá břicho a nevim jestli je to normální mít menses po 14 dnech..??? :unamused:
3. čer 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poradi nekdo? V lednu 2013 jsem prestala brat antikoncepci a snazime se o miminko s pritelem ale nedari se. Posledni dva mesice mam menzes po 14 dnech.. pred tim jsem brala antikoncepci 2 roky,myslite ze to je tim. Mam 43 let ...dekuni za odpoved
1. srp 2013 ve 22:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poradi nekdo? V lednu 2013 jsem prestala brat antikoncepci a snazime se o miminko s pritelem ale nedari se. Posledni dva mesice mam menzes po 14 dnech.. pred tim jsem brala antikoncepci 2 roky,myslite ze to je tim. Mam 43 let ...dekuni za odpoved
1. srp 2013 ve 23:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mam podobny problem...uz 4x za sebou sem mela mensez vzdycky po 15ti dnech....je mi 15....pretdtim sem mela pravidelny MS po 28-31 dnech....na gyndu se bojim (nevim co me ceka :D)
9. čer 2015 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek