Menstruační kalíšek po porodu

andza
22. črc 2018

Zdravím. Po porodu už zkouším 3 kalisek a stále mi první dva dny protéká... nechci se ho vzdát, když vím, jaká to byla předtím pohoda. Beru jakýkoliv poznatek, typ, radu, jak vybrat, abych nemusela pokoupit všechny typy. Před porodem jsem měla Ladycup S. Díky

ela90
22. črc 2018

Tak predpokladam, ze sis urcite poridila vetsi. Me prvnich par mesicu ty prvni silnejsi dny protekal, pak se to srovnalo. Doporucuji cvicit svaly panevniho dna. "Dole" se to zpevni a nebude potreba mega velka velikost kalisku. Podle me to neni o znacce...

andza
autor
22. črc 2018

@ela90 ano, poridila jsem Ladcup S, jenze je moc dlouhy, a pak Me Luna XL shorty, jenze ten je zas takovy tuhy. ´... a s tim cvicenim, mozna debilni dotaz, ale to bych mela cvicit uz do konce zivota?
Nebo se to pak spravi a dobry.Nejsem moc typ, co u neceho dlouho vydrzi...

andza
autor
22. črc 2018

*Ladycup L

ela90
23. črc 2018

tak ono to cvičení není zase tak náročné. Nejsem odborník, já jsem dostala po porodu rady od fyzioterapeutky a ty dodržuji. No zrovna na stránkách kalíšku je o tom psané http://www.kalisek.cz/svaly_panevniho_dna.php

andelka
23. črc 2018

A ten S už ti není? Já používám obě velikosti. Jinak to cvičení je super.

andza
autor
23. črc 2018

Jojo, ja vim ze není, ale ja prostě na toto ani nevzdechnu. Jsem na tyhle veci flink. Ano ten puvodni jsem zkousela, ten byl uplne maličký... 😞

zelenaesmolda
3. lis 2019

@andza
jak jsi dopadla s kaliskem?prisla jsi na to nebo jsi koupila jiny?

andza
autor
4. lis 2019

Vhodný jsem nenašla, všechny ki protekaly nebo tlačily a pak jsem.byla znovu těhotná. Brzy mě čeka toto znovu, tk jsem ještě přemýšlela.o menstruacni hoube. A nebo jsou ty kalhotky Snuggs. Zkusím asi vsechno jen abych nemusela mít zas vložky(po porodu stacilo bohatě)

zelenaesmolda
4. lis 2019

@andza
houba pry neni spatna ale ma mensi kapacitu nez kalisek a neumim si moc predstavit jeji vymenu nekde na verejnosti.
kalhotky jsou pry jenom na slabsi ms a hrozne dlouho schnou

verunka_korunka
4. lis 2019

Me po prvnim porodu ten S-kovy taky trochu protekal, ale tak za 2 ms se to zpravilo. Ale ja mela "nestandartni" porod, ve 26tt, miminko jen 755g a ja byla otevrena tak na 5cm. Dalsi porody byly sekci, takze vic neporadim... ale cvicila bych, posilovala spodek a myslim, ze se to zase spravi ;) cvicit muzes i kdyz treba varis, nebo cekas na autobus ;)