• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruační kalíšek

19. března 2017 
Fris: Takže tam mám anténku o poprvé nechat celou? :slight_smile:
24. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jizi..já ji na doporučení holek z beremka...z témy o kalíšku....zkrátila hnedka na půlku,a nechala ji potom už tak,líp se mi to vyndává,některé holky to ušmykly celé hnedka..to bych si netroufla.Fakt je to o tréninku,napoprvé jsem byla vzteklá jak pes :grinning: :grinning: :grinning: ,teď jsem ho měla potřetí a už su frajerka :wink: :wink: :wink:
24. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fri: Díky moc - tak ušmiknu půlku a uvidíme - snad nezůstanu ucpaná nadoživotí a podaří se mi to vyndat :grinning:
24. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dojedu na pomoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris: Tak teď jsem se zachlámala - ta představa nemá chybu :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tož su tady z Moravy aj s nářadím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co MK značky Yuuki? Česká výroba. Má někdo ozkoušené?
25. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jizi - neboj, tím si asi musí projít každá uživatelka, hlavně na začátku, že K někdy nejde ven :grinning: Já ho takhle jednou dolovala na několikrát snad dvě hodiny, já na něj totiž ani nedosáhla, jak vjel hluboko. :sweat_smile: A navíc se přicucnul podtlakem, takže zatínání svalů vůbec nepomáhalo, byla jsem úplně vykulená a už se viděla u doktora :grinning:
Erika2 - myslím, že půjde jenom o značku a rozdílnost v pevnosti materiálu, jinak účel splní asi stejně :wink: Ale někdo tady, tuším, tuhle značku už kupoval...
25. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poradte, sla bych do kalisku, ale uz za mene nez rok chceme otehotnet a tak nevim jestli mam kupovat ten mensi, nebo rovnou ten pro holky po porodu? je tu nekdo kdo poradi? dik
28. říj 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to vy chytáte pri výbere tú tyčinku či ako to pomenovať?
Lebo ja prst strčím za okraj kalíška,tak uvoľním podtlak a vytiahnem...inak ma to desne bolelo... :confused:
28. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sue, já taky na šťopku ani nesahám. Teda, teď už tam vůbec ani není, ale na začátku, kdy jsem ještě kousek nechala a zkoušela to za ní vytahovat, to prostě nešlo a bolelo... :unamused: Holt každá si musíme nacvičit tu svou techniku, to je jen o praxi. :wink:

Nevestinka - já bych šla rovnou do většího :wink:
28. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevestinka: z vlastních zkušeností radím menší:slight_smile:. Prý se zas po těhotenství ty svaly tak neuvolní, takže by měl držet. No, když jsem ho kupovala, myslela jsem taky, že budu co nejdřív těhotná, ale nějak to nevychází :unamused: , takže jsem ráda, že mám menší. I když samozřejmě přeju, abys takový starosti neměla :wink: .
29. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chcu se ece zeptat: Muzu pouzit k zavadeni LC silikonovy lubrikacni gel? V navodu psali jen na bazi vody a tak me zajima, jestli ho lubrikant na bazi oleje neposkodi..
Dik moc za odpoved:wink:
11. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik za odpoved :frowning2:
26. lis 2009 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi-mi sorry neviem to si treba zistit niekde u lekara oni budu najlepsie vediet...

idem poradit tym co kalich preteka.ja ho mam uz skoro rok a preteka,preteka...vzdy musim pouzit aj slipku a ked idem von tak tampon,ale tento cyklus som si povedala,ze si ho skusim zaviest hlboko asi takym sposobom ako tampon a poviem vam,ze nie je to uplne stopercentne ale minula som pocas MS len 4 slipky .. takze co som citala vysise ze kalich sa ma zavadzat iba na okraj,tak asi u tych co maju uvolnene panvove dno (co ja si myslim ze nemam ale ked preteka ta asi no cojaviem) je lepsie ho zavadzat hlbsie
26. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne sa nepaci ze mi preteka, nie vzdy ale za tych pat dni sa mi niekedy stane ze pretecie..nemyslim ze je to technikou ani velkostou...no a toto sa mi nepaci takze hlasim navrat k tamponom :confounded:
26. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne pretečie len keď je zle založený, keď mám malý podtlak alebo tak.. inak drží ako "priklincovaný" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mi-mi, s tým zrejme nikto nemá skúsenosti, ale ak zdôrazňujú lubrikant na vodnej báze, tak to má asi nejaký dôvod.
26. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm...a ako casto sa ti to teda stane?Jeden krat za cyklus, kazdy treti cyklus, raz do roka? Ide mi o to ze mne sa to stane tak raz za cyklus a vadi mi to aj ked je to len trosku lebo nemam tu bezstarostnost ako s tamponom...
26. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
0x, lebo to cítim tak do dvoch minút, že niečo nie je v poriadku :wink:
26. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dobre.. občas nejaká kvapka ukvapne.. povedzeme 1x za cyklus? :sweat_smile: :grinning: A v noci spávam v pohode bez spodného prádla a úplne bez nehody.
26. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mavam (mavala som, teraz nemavam, lebo este nemam :grinning: ) taku silnu ms, ze obcas (kazdy 3-4 cyklus) mi pretecie aj kalich - ale to clovek citi, ze to je nejake silnejsie a da si vacsi pozor
zato tampony mi pretekavali pri kazdej ms a to som pouzivala supervelke :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za 2 hodky boli totalne nasiaknute
26. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja cakam kramy kazdu chvilu a mam vyskusat 1 x kalich tak som zvedava :slight_smile:
26. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,ty si všade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby,mne nejde do hlavy,že vám pretečie,ja to mám silné a nikdy sa mi to nestalo,natrénovala som tú správnu polohu,tam je podstatné,aby sa vám pri zavádzaní nerozvinul skorej,než je na tom správnom mieste :confused:
26. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisbee ale mne pretecie cez tie dierky navrchu :grinning: proste mam taku silnu ms, ze sa rychlo naplni a pri vytahovani mam co robit, aby som nebola komplet zamazana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...ty brďo,ja mám silnú,ale prvé dva dni ho musím vyberať asi po 8.mich hodinách a ďaľšie dni už iba 2x za deň...mám ladycup,neviem,akú máte značku,kočky.
26. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prve 2 dni musim vylievat kazde 2-2,5h, inak pretecie... :unamused: aj tak vzdy lepsie ako s vlozkou, to som sa ani nemohla vzdialit z domu
26. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam mooncup, prve dni musim menit tak po 4-5 hodinach, niekedy aj skor
26. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt je možné,že to je začkou,ladycup drží ako sviňa,myslela som si,že mi ho budú vyberať operačne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ani kvapka nazmar :grinning:
26. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
začka je značka :grinning:
26. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisbee, ja mam ladycup, dalsie dni cyklu ani kvapka, cize v technike ani v znacke to asi nie je
26. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek