Menzes. Proč nepřichází?

janeckovadenimarie
17. čer 2020

Dobrý den holky poraďte zda máte stejný problém vím a cítím že menzes dorazí ale pořád nic a těhotná nejsem test byl negativní mnela jsem to dostat v pondělí co si myslíte tehu fakt nejsem poslední menzes byla 20.5.2020-24.5.2020 ano mneli jsme nechráněný styk ale v mém případě to není možné otěhotnět když mám bolavá záda kříže

klokanka31
17. čer 2020

@janeckovadenimarie Jako že koho bolí záda tak nemůže otěhotnět? 😆

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
klokanka31
17. čer 2020

@janeckovadenimarie Ale taky na těhotenství. Mě bolelo hrozně v kříži tři týdny, bylo mi divný že ale ms nikde. A tak jsem udělala test a tam dvě čárky 😊 a pak u porodu mě šíleně bolelo v kříži

amazonkajanik
17. čer 2020

@janeckovadenimarie taky jsem měla skoro celé těhotenství křížové bolesti jako při ms. Jen u porodu byly jako při zaražených větrech,díky tomu jsme jeli na poslední chvíli,když mi doma praskla voda a při kontrakci to šlo do břicha

zelenaesmolda
17. čer 2020

@janeckovadenimarie a co si mame myslet?bud jsi nebo nejsi.Udelej si test.

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
17. čer 2020

@janeckovadenimarie me gyndarka rekla,ze kdyz jeden mesic ms vynecha tak se nic nedeje.Mas tri dny zpozdeni a uz silis?

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tasimia
17. čer 2020

@janeckovadenimarie nevím na co se ptáš, když sis udělala už sama závěr. Těhotná být nemůžeš, protože tě bolí v kříži a nic jiného to taky není, proto budeš čekat. Potom nechápu tvuj dotaz.

klokanka31
17. čer 2020

@zelenaesmolda Když tak čtu v diskuzích tvé příspěvky, proč jsi taková kousavá?

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
17. čer 2020

@janeckovadenimarie protoze nemam rada debilni dotazy

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
18. čer 2020

@janeckovadenimarie na blbe otazky nemuzes dostat normalni odpoved.

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
janeckovadenimarie
autor
18. čer 2020

Tak se do toho neser když tak protivná arogantní no ještě tě neznám stebou bych se potkat nechtěla

janeckovadenimarie
autor
18. čer 2020

@klokanka31 je kousavá protože si musí řešit problémy druhých a debilni otázka to není

pavlinar
18. čer 2020

Ahoj, podle me normalni.. i moje dr povazuje cyklus 28 - 35 dni za pravidelny. Proste nejaka odchylka je ok. Kdybych to nedostala 14 dni, resila bych s dr. I kdyz hodne tu ctu, ze i obcasne uplne vynechani je bezne. Nejaky 4 dmy zpozdeni to je nic.. akorat to cekani je otrava, me vzdy hodne boli bricho a modlim se at se to rozjede

mona91
18. čer 2020

@janeckovadenimarie z vlastní zkusenosti, cely život jsem měla nepravidelný cyklus. Když jsme začali řešit dítě chodili jsme do caru řekli mi ze jsem neplodna, to jsem slyšela 2,5 roku. V červnu 2018 mi řekli ze v září na ivf mezitím endokrinologie, cyklus už rok upraveny na utrogestanu, najednou v červenci MS nepřišla na testu miniaturní duch po 30 minutách tak jsem šla pro druhy ten byl jasné negativní. Tak jsem šla na gyndu pro injekci ze mám jít v srpnu na stimulaci, doktor udelal sono ze je vysoká sliznice ze to je před MS i v těhotenství a ze odebereme krev a mám počkat dva týdny, já se ho furt snažila přemluvit ze nemůžu byt těhotná ze jsem přece neplodna! No druhy dem volám na krev a z té neplodnosti mám víc jak rok starého syna... teď MS znovu nepřišla, ovulacni testy ukázali místo MS ovulaci tak říkám Ok počkám dva týdny stejně musím tenhle měsíc na pravidelnou kontrolu. Ani jsem nepocitala ze by to bylo nevo jiného a teď mám na testu dálnici a zítra uvidím jestli už bude nevi videt, podle MS 8tt ale tím ze vím ze ovulace byla pozdě tipuju reálné tak 6tt 🤷‍♀️ Nevím tvůj důvod ze těhotná byt nemůžeš, ale pro jistotu bych zkusila další testy s nějakým odstupem

janeckovadenimarie
autor
18. čer 2020

@mona91 děkuji počítám že menzes dorazí cítím ji jen se mi to nestalo a právě do Caru taky chodíme tak že kvůli tomu mám posunutou stimulaci protože jsem mnela tam být když má menzes a ne že tohle a testům už nevěřím buď to přijde nebo půjdu na krev a bude jasno navíc také navštěvují endokrinologii a beru letrox celoživotně

mona91
18. čer 2020

@janeckovadenimarie tak bych šla asi na krev oni i jako samoplatce to nestojí tolik ze by to člověka zničilo. Já prave byla i u syna i teď přesvědčena ze MS přijde, protože jsem cítila břicho a proste TEN pocit ze to přijde. No a ono to přišlo a asi přijde ale za par mesicu (doufejme) 🙏😂

zelenaesmolda
18. čer 2020

@janeckovadenimarie napodobne,nerada se setkavam s hlupaky 🙂

janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
janeckovadenimarie
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tasimia
18. čer 2020

@janeckovadenimarie hele nic proti, ale pokud si myslíš, že nemůžeš otěhotnět kvůli tomu, že tě bolí krize, tak jako co chceš na to slyšet?🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

janeckovadenimarie
autor
18. čer 2020

@zelenaesmolda já se nebudu hádat s hlupackou no jo ženská arogance

tasimia
18. čer 2020

@janeckovadenimarie ty hlavně nemazej komenty, člověk si to stihne přečíst a pak na to reaguje a i když to smazes, reakce tu zůstane.