Mezi nebem a zemí, pokec pro všechny s otevřenou myslí

tannawe
9. dub 2009

Januško, for you, for me, for everybody!!

😵

Jsou věci mezi nebem a zemí a mezi nimi pak stojí dveře...někdy vcházíme vědomě, jindy náhodně, každopádně tohle téma je tady pro všechny, kteří mají pocit, že ty dveře tam prostě jsou 🙂

A jinak o běžných radostech a strastech s našimi dětičkami, které nás pěkně školí 😵

androna
5. čer 2009

Jak sa chranit pred negativnymi energiami v nasom okoli

Vymyslete si kolem své Bytosti světelné zrcadlo, které svou vůlí a touhou - svým přáním naplňte harmonií - Láskou ze svého srdce (které je světelnými vlákny přes čakry propojené s Duchovním srdcem Univerza). Čili naplňte jej harmonickými - Láskyplnými frekvencemi Duchovního PraSvětla.
Pak do tohoto světelného, energetického štítu zadejte následující informace: od nyní a již na POŘÁD tento štít setrvává kolem celé mé fyzické i energetické podstaty mého Bytí a přeměňuje VEŠKERÉ přijaté disharmonické energie v harmonické - Láskyplné, které následně vždy mnohonásobně zesílí a zase je odesílá - vrací zpět k původnímu zdroji - k odesilatelům, které je vyslali. (Disharmonické bytosti totiž nesnáší harmonické frekvence - Lásku a tak Vás brzo přestanou obtěžovat, neboť pro ně je takovéto harmonické pohlazení velice nepříjemné).
Přesvědčte sami sebe, že tento štít (který nepropouští ŽÁDNÉ disharmonické frekvence do Vaší podstaty Bytí), již máte. VŠE čemu DOOPRAVDY - v hloubi své duše skutečně věříte MUSÍ manifestovat - musí se stát Vaší skutečností - pravdou, jelikož projekce touhy a vůle je pravou podstatou veškerého tvoření a existence v celém Univerzu, čili i v projevu do tzv. hmoty a událostí v ní probíhajících!

tannawe
autor
5. čer 2009

😉 andy super. Já jdu testovat tvarohový nepečený dort s jahodami na Zakyho narozeninky za 14 dní 😵 😵 Určitě to bude dobrota 🙂 tak to je jednoznačně positive vibration! 😀 😉 Pěkný víkend!
!!!

androna
5. čer 2009

kdy ma zaky narozky?je to uz racik nebo blizenec?

j.a.n.u.s.
5. čer 2009

Tan...ty kouzelnice jedna!
Myslenky mi funguji taky uplne ciste na Montyho 😉
O mamce nemluvim 😀

Andri...diky za svetelne zrcadlo, bo ja posledi dobou OPET nejak pritahuju na sebe negace, pohledy-a pak jsem nafoukla, a je mi nevolno....jak se otru tim co mam na sobe-okamzite to prechazi! Urknuti, fuj!
Musim si to do dupy vstipit(tedy ne jako do dupy, ale do pameti 😀 ), a nevychazet bez toho....

Nevim, jestli jsem potom psala, ze Bobo vycistil pokoj kapkami(po tom uprku El z loznice)....to se El mooooc libilo...a ted to vyzaduje vzdycky pred spanim 😀

pozn.kapky dane Jardou z Trince! Moc ucinne.

Jsem takova nijaka....jakoby nezakotvena. Prilis mnoho energie se mele vsude kolem.....a bacha na 14.06.!!!! Bo fotony budou zarit!!!

tannawe
autor
5. čer 2009

Andy Zaky je blíženec jako dělo 😀 a má ascendent v Býku,takže fakt zajímavá kombinace! 😲 😅

Jan...jsem si na tebe vzpomněla s těmi fotony právě jak spadlo to letadlo 🤐 😕 hnus fialovej.
O nijakosti mi nemluv 😀
Jsem zvědavá co z tohohle vyleze 😀

j.a.n.u.s.
5. čer 2009

to si pis, ze to bude ficaaaak!
Nechci, tak na verejnosti-bo by me meli uz fakt za magora 😀 😀 😀

Ale, reknu ti, ze se to pomalu schyluje, "Uz brzo!"-to mi bylo vcera "receno".... 😵

Ja nevim, myslim, ze to kazdy do dupy musi citit!!!! Kolem sebe, tu hustotu....ne kazdy vi odkud to jde, a prirazuje to blbemu pocasi, nevyspani, antibiotikum, atd.

Cte nasi diskuzi myslim dost holek, nektere se pridaji, jine "jen" ctou...a proto se ptam:
"Nepozorujete na sobe nejake zmeny?"

Pozorovanie zmien v obdobi april-maj

Rad by som sa sa Vami v tomto obdobi podelil o svoje pozorovania okoliteho sveta na Slovensku.

Vsimol som si, ze od obdobia temna sa nam zacali zvlastne menit spravania ludi.

Pocas obdobia temna som zaznamenal zvyseny pocet roznych nehod a nestasti, a to v sirokom kruhu znamych ako aj znamych mojich znamych 🙂 Zaujimave spankove vykyvy pocas novu mesiaca sa tu podla mojich pozorovani vyskytuju zriedka, a to aj u senzitivnych ludi.

Tiez sa zacalo menit spravanie psov. Su velmi nervozne pokial nie su v blizkosti svojich panov, resp. ludi, ktori im venuju svoju lasku.

Citit z nich mozno strach z odlucenia, akoby citili nieco, co prichadza?

Z reakcii na slnko som zachytil hlavne informacie v ramci akehosi skodliveho posobenia slnka. Staci 10-20 minut pobytu na slnku a ludia su vycerpani miesto toho, aby boli nabiti, stastni.

Mozno aj spomenute slnko sa pricinilo k znegativneniu spravania sa ludi.

Zacinaju byt sebecki, vlastnicky, ziarlivi a podrazdeni.

K tomuto vsetkemu sa pridavaju pady a rozne spomalenia starsich typov stolovych pocitacov. Tazko povedat, ci sa jedna o virusy, no skor mi to pripada ako odchadzajuci starsi hardware.

Snad vam tieto informacie zo "susedstva" v urcitych medziach pomozu pri sledovani situacie na svete.

Prajem pokoj v dusi a radost v zivote!

S pozdravom,

Martin

Ted nevim, jestli vyse napsane mam smazat....ale co? Necham to tu
😉 ...at si kazdy vybere to sve.

tannawe
autor
5. čer 2009

Je to každopádně zajímavé.
U naší Chayenky každopádně pozorujeme zvýšenou maximální "přísavnost" a to samé u Zakouška!! Poslední dobou je opravdu neustále u mně a je takový hodně citlivý. Těžko říct... 😕

j.a.n.u.s.
5. čer 2009

andri-diky za trefy!!! Vserikajici, dobre odkazy...na to clovek musi mit fakticky cas a "rozpolozeni"....procteno a ulozeno! 😉

j.a.n.u.s.
5. čer 2009

I El je "jina"....po obdobi vzdoru(u nas v mire mensi nez male), je zlata, tuliva(nikdy nic moc tuleni), otevrena...cela zari...prdelka moje!

tannawe
autor
5. čer 2009

Trefy dobré 😉 🙂
Malej mi teď usnul, Ellinka je u našich, pes spinká, dopékám maso na šábes,tak si asi ještě udělám čaj. 😀
Tak dort zcela neduchovně tuhne v lednici 😀 a udělala jsem na něj i karamelovou mřížku, to mě bavilo nejvíc 😵 vypadá to fakt moc dobře, jsem zvědavá na výslednou chuť. Možná se půjdu natáhnout k mýmu hošánkovi...
My období vzdoru máme docela zajímavé,ale neřeším to, přijde,odejde. Důležité je být tady,když nás přísavky potřebujou.
Jinak Ellinka je taky teď hodně taková citovější, tak si to moc užívám. Akorát jsem si dneska rozřízla prst 🤐 a zajímavé na tom je, že jsem šla krájet Zakovi kousek buřtíčku a říkám si držíš to jak prase kost a nůž je špičatej až běda to je o říznutí a ani ne sekundu po téhle myšlence šmik - a bylo dílo dokonáno 😝 tož co si z toho jako mám vzít 😀 😉
Pročítám taky ta spirit. cvičení pro děti a už mám pár vybráno,tak se těším až se na to v neděli vrhneme.
Jo a Jan s tím dokopáním se - no máš pravdu - ale nakonec jsem se fakt dokopala 😀 😎 😉

j.a.n.u.s.
5. čer 2009

Tan...tahle kniha na me vykoukla na veletrhu....mam nemam....? Doporuc a dej nejake moudro z toho... 🙂

j.a.n.u.s.
5. čer 2009

Jo, jeste predevcirem jsem mela vecer uplny "naval" energie....jako z ceho???? 😀 Cely den jedes na stodvacet procent...pak prisla vecerni unava...a paaaaak ta energie 😉
Ani neslo usnout....

verusv
5. čer 2009

Všechny vás moc zdravím!

Já jsem ta co nakukuje, ale nepřispívá 🙂, ale ohledně těch změn...
Bona (naše čubina) je poslední dobou ještě větší závislačka než obvykle (máme jí z útulku, takže je na nás neskutečně fixovaná), ale řekla bych že tak nějak hezky. Od té doby co máme Aničku mi přijde, že ví, že "spadla ze zlaté lopaty", ač se snažíme sebevíc. Ale teď mi přijde že už není posmutnělá, ale daleko víc v nás věřící. Já to píšu jak hotentót, ale zkrátka bych řekla, že tu naší lásku cítí, i když jí zrovna neprojevujeme drbáním, mazlením, hraním, atd. Což dřív nebylo.
A já Aničku miluju víc a víc, i když si pokaždý myslím, že už to snad víc nejde. Ale to přikládám mateřství jako takovému. 😉
No a jinak manžel se v pondělí přiřítil z práce s počítačem v podpaží, že mu na něm něco shořelo a že nutně potřebuje cosi dodělat a doma má náhradní díly.

j.a.n.u.s.
5. čer 2009

verus...co na to rict?
Uz jsi prispela...a diky za to!

Dr. MASARU EMOTO, Japonsko

Voda je zrcadlem kvalitativní informace. Voda tvoří až 70% lidského těla.

Znate? (http://www.veletrhesoterika.cz/main.php?pageid=...)

Kazdopadne jsem doma delala maly experiment.....

Na lahve dobre vody jsem nalepila etikety s namalovanymi slovy jako....laska, harmonie, touha, smich, stesti, atd.(no, same pozitiva, ne?)
Kdyz jsem je malovala, uplne jsem si to uzila...do hloubky....
A od te doby....El jako vymenena....to me ted napadlo, jak jsem vyse psala s tim, ze se mi zmenila El v andilka.

Muze, nemusi to byt pravda. Neverte mi, vyzkousejte to

😉

tannawe
autor
5. čer 2009

Januško, tenhle pokus jsem kdysi doporučovala i holkám na AP diskuzi...někdo do toho šel,někdo ne...ale když to člověk zkusí tak za to nic nedá -jen vypsanou fixu - a světe div se...jooo funguje to...jako všechno mám chuť říct.
No, jdu valit...cítím, že mě manžel dneska tak nějak vyžaduje... 😉

androna
5. čer 2009

Janusko ty vedmo jedna 😀 😀
ano ano dite i pes su velmi pritulny.
a ten pokus s vodou ucinen,ale praktikovala som to na kyticky.skusim na vodu co pijeme.holky co myslite bude to fungovat ked to napisem rovno na kryt od studny 😀 😀

tannawe
autor
6. čer 2009

Andy 😀 když tomu budeš věřit tak jo 😉 🙂

j.a.n.u.s.
6. čer 2009

Vcera se Monty porval s jinym hafanem, kvuli čubičky...bo se harala...

Kulha-vete rikal, ze bude dobry, ze je to jenom nejaky sok z bitvy...

Jak spite babusky?

Ja bych ty slova psala vsude!!! Ono to fakt fungujeeeee!
Zadny vzdor, ani plac.... 😉

tannawe
autor
6. čer 2009

Januš,pěkný večer...my jsme měli dneska půl dne jen pro sebe, protože děti byly s dědouškem v Človíčkově tak to bylo moc fajn. Dali jsme si procházku a 😉 kársa,člověk zjistí jak ho to opravdu uzemňuje.
Spím blbě 😖 tedy spím tak tvrdě,že si nepamatuji skoro žádné sny a na to nejsem zvyklá a taky k nám ráno pořád migruje do postele malej a i Chayenka! 😅 takže to je trochu náročné.
Teď koukají na Mumii /again... 😀 /.
Ať je Monty brzy fit!! Chayu nechápu, pořád za mnou chodí! Fakt si říkám co s ní je...jestli není nervózní z nás,že by třeba cítila, že my jsme nervózní aniž bychom my věděli, že nervní jsme 😕 prostě zvláštní.
A hlavně už mi moc chybí teplo a sluníčko. Potřebuji se připravit na zimu, nasát do sebe teplo a energii a zatím pomalu chodím v zimní bundě!

Verus...ahoj a zajímavý příběh! 🙂

androna
6. čer 2009

krasny vecer zienky domace. 😵 😵
dnes sme mali den deti odlozeny od minula kvoli dazdi,a samozrejme prsalo i dnes.ale dopoledne sme stihli na zahrade postavit a upevnit obluk na ruzicky a presadit ruze.no mam z toho tak dobry pocit. 😵 😵 je to krasne.
v noci spim velmi tvrdo,a noci su plne snov ale su to sny dost neprijemne. 😝
zajtra je uplnek tak meditujte

tannawe
autor
8. čer 2009

Dobré ráno do nového týdne.
Úplněk probíhal víceméně tradičně.
Nejroztomilejší bylo večer před usnutím, když jsem si tahala karty,tak přišel manžel a najednou si taky začal míchat /dělal to snad jednou...předtím...už je to dávno/a vytahovat kartu 😕 Byla jsem překvapená.
Ptal se na naše třetí miminko - a vytáhl si kartu na které je velká mužská ruka a v ni malinkatá dětská ručička 😵 😀 takže co dodat? Byl trochu v transu 😀 ,ale mě to pobavilo...
Včera jsme taky byli v Úněticích na procházce a lezli jsme na kopec a sbírali kameny no byla to paráda a ani jsme nezmokli...tak jsem nasávala energii z přírody a už se tak moc těším až opustíme Prahu a vydáme se vstříc našemu dobrodružství na venkově 😵
Pak od tebe Andy budu nasávat rozumy jak na zahradu!! 😉
Koukala jsem, že dnes je vhodný den na boj s celulitidou 😀 ,že bych si taky konečně zacvičila? 😅 😉

tannawe
autor
8. čer 2009

Recepty magických vykuřovadel:
Vykuřovadlo očisty
2 díly benzoe
1 díl šalvěje
1/2 dílu rozmarýny
1 díl borové pryskyřice
několik kapek levandulového oleje
několik kapek rozmarýnového oleje
1 díl olibana
Smíchejte a zapalte na dřevěném uhlí

Vykuřovadlo k vyčištění aury
4 díly olibana
1 díl šalvěje
1/2 dílu rozmarýny
1/2 dílu kořene anděliky
1/2 dílu bukvice
1/2 dílu jasmínových květů
několik kapek rozmarýnového oleje
Smíchejte a zapalte na dřevěném uhlí.

Vykuřovadlo jasnozřivosti
3 díly olibana
několik kapek bergamotového oleje
1/2 dílu anděliky
1/2 dílu vavřínu
1/2 dílu pelyňku
1/2 dílu pastaly
Smíchejte a zapalte na dřevěném uhlí

Vykuřovadlo věštby
2 díly bílého santalového dřeva
1 díl akácie
1/2 dílu květů měsíčku lékařského
1 díl lískového dřeva
1/2 dílu vavřínu
1/2 dílu šalvěje špetka muškátového oříšku
Smíchejte a zapalte na dřevěném uhlí.

😎

tannawe
autor
8. čer 2009

🙂

Použití a načasování

Každá rostlina, stejně jako každý krystal nebo kámen, má své vibrace. Některé pomohou vytvořit správnou atmosféru pro meditaci, jiné pro věštění a předpovídání budoucnosti, další mohou vibracím zabránit. Některé rostliny byly zasvěceny určitému bohu nebo bohyni a pomáhaly s nimi navázat kontakt na správné „vlnové délce“. Základní vykuřovadla se při rituálech používala k invokacím. Jinak mají vykuřovadla celou řadu různých účelů. Důležité je použít správné vykuřovadlo ve správný čas. Nepodaří-li se to, bude výsledek v nejlepším případě nejistý a v nejhorším případě dosáhneme opačného účinku, než jsme chtěli.

Jako vykuřovadlo se používá kůra, pryskyřice, listy, květy a také oleje, které se zapálí, aby vydávaly vůni a dým. Když připravujeme vykuřovadlo z rostlin, chceme ve skutečnosti spíš využít jejich vibrující životní sílu než jejich léčivé vlastnosti, nebo jejich vůni.

Kněží v egyptských chrámech míchali v různém poměru aromatické složky vykuřovadel, jako je cedrové dřevo, olibanum a kmín, které pak pálili při obřadech. Jednou z nejproslulejších směsí bylo kyphi, vykuřovadlo ze tří aromatických látek, jehož vůně vdechovali při meditaci kněží a faraoni.
Plutarchos o něm píše: „ Vůně této látky pronikne nosem do vašeho těla. Způsobí, že budete mít pocit pohody a uvolnění a že se vaše myšlenky budou volně vznášet, a nakonec vás ukolébá do tak blaženého pocitu, jako byste naslouchali líbezné hudbě.“

Vykuřovadla se používala od pradávna a používají se dodnes po celém světě. Jsou součástí bohoslužeb mnoha církví. Vykuřovadlo má při náboženských obřadech své zvláštní uplatnění a pro magii je prakticky nepostradatelné.

tannawe
autor
8. čer 2009

😉

Doba pro míchání směsí

Vykuřovadla pro rituální použití by se měla míchat ve správném období. Vykuřovadla očisty a zahánění při ubývajícím měsíci, vykuřovadla ochrany při přibývajícím měsíci. Vykuřovadla úplňku se samozřejmě připravují za úplňku a vykuřovadla pro jednotlivé svátky v čase, na který připadají.
Každý den ovládá určitá planeta, která ovlivňuje určité účely:
Pondělí (Měsíc) – zemědělství, duševní schopnost, domov a lékařství
Úterý (Mars) – konflikt, konkurence, spory, odvaha a žádostivost
Středa (Merkur) – studium, výuka, věštba a dorozumění
Čtvrtek (Jupiter) – hmotné záležitosti, peníze, majetek a štěstí
Pátek (Venuše) – láska, umění, hudba
Sobota (Saturn) – starší osoby, smrt, reinkarnace, vůle, zkáza a konec
Neděle (Slunce) – zaměstnavatele, přátelství, léčba, práce

androna
8. čer 2009

super odkazy tann diky 😵 😵
jeden rad poradi ohledne zahradky. 😵 😵
tak ja som si posledne vecery vyhrala a trosku vytvorila alba na netu.tak sa mozte inspirovat nasou zahradou.
http://ranovotny.rajce.idnes.cz/nas_domcek_a_za...

my sme si vcerajsok uzili v zoo.

j.a.n.u.s.
8. čer 2009

tan...zajimave o vykurovadlech, akorat nemam paru, kde vzit inkredience, bo my tady na Morave jsme jaksi odstrihnuti od celeho sveta 😕

andri...to je k nezaplaceni, mit kousek zeme blizko u sebe, vid?Moc krasne....

uplnek, taky tradicne...napeti u nas doma....

androna
8. čer 2009

janusko jj a tie vykurovadla rastu u nas na zahrade.takze pridte a mozme vypalovat 😵 😀 😎

tannawe
autor
8. čer 2009

Andy...téda! Jeden závidí! 😕 😉 Včera jsem na tebe myslela, když jsem jela do Billy a lilo a lilo a lilo,tak jsem si říkala kde se asi schováváte v zoo 🙂 😉

Januško koukni se sem...myslím, že tady je poměrně dost "ingrediencí" takže můžeš vesele "bánit"
http://www.prodejbylin.cz/pol_bosapr_kadidlo_pr...
😉