Mikrojesle u zaměstnavatele. Mám je zařídit. Pomožte

papatoetoe
23. črc 2007

Milé maminky,

nemáte některá zkušenost s mikrojeslema? Chtěla bych něco takového "založit" u zaměstnavatele, který je ochotný do něčeho podobného investovat a já jsem to dostala na starosti /zařídit budovu i personál/...a nevím kudy kam 😉

musko
28. črc 2007

Hlavne, aby si mala vyškolený personál v dostatočnom množstve - detské sestričky. Záleží, aké veľké by to bolo, koľko cca detí - od toho sa odvíja veľkosť priestorov a množstvo personálu.
Koli sponzoringu by som oslovila firmy, čo vyrábajú pre deti - Hami, Hipp, Nestle - aspoň sa Vám postarajú o "stravu" pre miminká.... Neviem, čo by ma ešte napadlo. Rozhodne je to zaujímavá ponuka a odvážny - dobrý - zamestnávateľ. 🙂

papatoetoe
autor
1. srp 2007

Sponzoring zajistí zaměstnavatel /resp. bude platit zřejmě všechno sám 😉/, viděla bych to tak pro 4-6 dětí do tří let, ideální by bylo, kdyby se mi podařilo najít nějakou podnikavou maminku nebo maminky, které by se o ty dětičky staraly 🙂

madeleine
6. říj 2007

najvacsi problem podla nasho zamestnavatela je vybavenie... vsetko musi byt dostupne detom a teda su nutne i investicie do "malinkeho" vybavenia ako zachodiky a umyvadielka... zavisi to samozrejme od veku deti... no a netreba zabudnut na nejaky lekarsky personal, vyskolene sestry alebo profesionalne opatrovatelky... kolko ich musi byt na kolko deti, to bohuzial neviem... 😒

madeleine
6. říj 2007

a samozrejme, akonahlo sa uchytia jaslicky, bude casom nutne alebo potrebne, alebo vynikajuce, ak vzniknu i skolky... 😀

sylva81
10. lis 2009

Já v mikrojesličkách pracuji,tak pokud budete chtít poradit napište mi na email sylvacuchtova@seznam.cz

syraell
10. lis 2009

papatoetoe - pokud to neni tajne - tvuj zamestnavatel je nejaka vetsi organizace, nebo mala firma? S kamaradkou premyslime o zalozeni firemni skolky, ale osvicenych majitelu firem moc neni...