Milenec. Já ho mám a jsem spokojená

skurinka
25. črc 2009

Ahoj zeny..

mame tady tema jen -Milenka.Tak jsem zalozila tohle....

Jak jste na tom...ja se zde dobrovolne priznam..ano mam milence a jsem spokojena.

jabjunka
25. črc 2009

😀 😀 😀
Taky sem kolikrát říkala,že Esmeralda byla proti nám prdlajs. 😝

kaczka
25. črc 2009

Jabjunka...no ujmout se toho nějaký dobrý scénrista řežisér..tak kam se hrabou Stellová a Pilcherová 😀 😀 😀 (či jak se ty dvě píšou) 😀 😀

jabjunka
25. črc 2009

kaczka:Jo a ještě by se dost pobavil u toho,co předcházelo tomu mému rozhodnutí......ale to už je na jiné téma. 😀

kaczka
25. črc 2009

Jabjunka....klidně s erozepiš....ylsím,že to sem patří..pokud teda chceš 😉

jabjunka
25. črc 2009

kaczka:No,ono to bylo dost zamotané."Kamarád" měl ještě s jinými s.r.o a proběh tam nejaký průser.No všichni tři společníci byli vzatí do vazby,Pro mě to tenkrát byl šok,vlastně jsem se to dozvěděla od jeho otce,který mě kontaktoval.Než se posbíraly důkazy a proběhl soud,uběhlo šílených 15 měsíců vazby.Celou dobu jsme si psali(teď je docela sranda ty dopisy po 14 letech číst),manžel to věděl,ale asi to bral jako úlet,dvakrát jsem za ním byla na návštěvě(hrozná zkušenost,když vás bachařka prohlíží a ochmatává),která proběhla pouze přez plesknisklo s židlí metr od něj.No a když se blížil den soudu,tak už sem byla pevně rozhodnutá a manžel to věděl.11.února 96 soud proběhl,všichni byli propuštěni z vazby a 20.března se "kamarád"stěhoval ke mě.Uf,je to děsný takhle to popsat pár slovy,ale snad to má havu a patu. 😎

aponchie
25. črc 2009

teda ja nechapu jak muj chlap i kdyz dela jak sroub mrace nad hlavu a jest ema chut na sex 😀 ja uplne nenavidim kdyz se najime nejake dobre vecere dame si dezert totalne se prezereme naducame a funime na sedacce a on loudi sex no to je des clovek nazranej nafouklej a on v palici jen sex 😀

jabjunka
25. črc 2009

aponchie :"totalne se prezereme naducame a funime na sedacce a on loudi sex no to je des clovek nazranej nafouklej a on v palici jen sex"
😀 😀 😀 😀 😀

Jo,pravda,jsou chvíle,kdy je potřeba malinko klidu. 😕

aponchie
25. črc 2009

jako oba jsme kuchari a tak nechapu jak muzeme to jidlo prasit sexem 😀 ja nevim,ale ja se nemuzu ani pohnout a on loudi 😀 nakonec se nekam dohodneme,ale milence bych nezvladla ani nahodou leda ,ze by me to chytlo nejak rafinovane pac clovek nemuze vedet co udela kdy zejo ,ale zatim nepredpokladam,ze nekoho klofnu 😀

skurinka
autor
25. črc 2009

holky dekuju za podporu 🙂
vite holky ja zatim teda zadne vycitky nemam....zatim

emamamamu
25. črc 2009

apo to seame je ten muj, silene se najime, ja mam jeste k tomu v brise mimino a on zacne pochtivat..ja mam pocit, ze mit v sobe jeste centimetr neceho a prasknu..no a co myslis?:D stejne zasune😀

aponchie
25. črc 2009

no jako kdyz s enechas 😀 ja utikam vedle kdyz to zvladnu anebo mu reknu,ze na mrtvolu leda..tudiz si lehnu a ani se nehnu a dej se vule bozi 😀

aponchie
25. črc 2009

me to po tom jidle prijde jako vyvrcholeni vseho dobreho 😀

jituska
25. črc 2009

Skurinka, proč by jsi měla mít výčitky? Něco Ti doma chybí, tak to hledáš jinde. Já Ti fandím a užívej si, protože si stejně myslím, že každej chlap jednou zahne, tak lepší je, když máš teď nevěru za sebou, než pak v padesáti - to se hůře hledá.
A žijem jen jednou
😀

emamamamu
25. črc 2009

apo my mame garzonku, ja nemam kam utect😀
ale taky po me nemuze chtit zazraky..premyslim, co musime jeste koupit, co uvarim zitra a tak....😀

aponchie
25. črc 2009

me by zajimalo na co mysli oni..jako jestli na nejake jine zenske a tak 😀

emamamamu
25. črc 2009

ja nevim, ale bojim se, ze jestli me to po porodu neprejde, tak budu brecet v tematu MILENKA...😀

aponchie
25. črc 2009

😀 😀 😀

kubaka
25. črc 2009

Teda, to je úžasný - žiju s mužem 20 let a jiného jsem nikdy neměla. V poslední době si říkám, jaké by to bylo s jiným. Chuť by mu nechyběla -nechápu, jak nějaký mladý chlap může na sex rezignovat, 😕 ale ten ostatní zájem o mne je téměř nulový. Taky nevím, co by s mou ženskou podstatou udělal nějaký kavalír, který by mi nadbíhla, byl schopen mě nosit na rukou a chovat se ke mě jako k Venuši - aspoň chvíli 😀 😀

vercaberca
25. črc 2009

skuri, ty jsi fakt šikula! my jsme s mužem taky šíleně dlouho a strýček stereotýpek je i u nás. ale já jsem za ty 2 roky, co jsem doma, úplně zapomněla flirtovat. tuhle jsem byla na večeři se zákazníkem a on na mě měl "návrhy". já to vůbec nepochopila (kdo by taky chtěl piglovat ztloustlou matku, že 😀 ) a zeptala jsem se doma mého muže, aby mi poradil. taková jsem ZOUFALKA 😝 😝 😀 . takže já případného milence nemám šanci ani mít... 🙄 😀

anta
26. črc 2009

Teda holky, jak to tady čtu, tak mám sto chutí si taky nějakýho milence pořídit 😀 😀 Taky už jsem z toho flirtování nějak vyšla, jé kde jsou ty doby, kdy jsem se nestyděla si povídat s chlapama o čemkoli, teď se obávám, že by se řeč točila akorát okolo toho mýho pokladu malýho, což nikoho asi moc dlouho poslouchat nebaví, kurňa a jak se tedy mám dostat do kondice??? 🙂

anta
26. črc 2009

Teda, když si vzpomenu, jak já uháněla chlapy a chlapi uháněli mě, teda, to byl docela živej život, teď se bojím se někomu pomalu podívat do očí, abych se mu náhodou nelíbila, asi se ze mě stala domácí flanelová fretka, achjoooooooooooooo 😉

skurinka
autor
26. črc 2009

ahooj holkydekuju vam za podporu.

ja jsem taky zapomela flirtovat,a taky si rikala kdo by chtel matku,neatraktivni. pak se to nejak vse zlomila zhubla jsem a opetne jsem zacala malovat upravovat vlasy,a pak to slo raz na raz.a po dlouhe dobe se citim opravdu mooc dobre.ze ma o me nekdo zajem.a ne porad co bude na jidlo ats atd....a ted slysim od Charaf(jmeno)ty jsi sexy zena atd....a to si potrebujeme vsechny slyset a kdyz ten muj nouma doma to neumi rict a polichotit...je me to lito

s mym muzem jsem 8let a za tu dobu jsem se ani jednou nejak nepodivala na jinyhi chlapa a nedej boze neco si zacit....ale ted sakra mam litka v ohni 😀 😀

jituska
26. črc 2009

Holky, nečtěte to tady 😀 😀 to Vás úplně zlomí a napadá Vás, co kde podniknete 😀
Příští víkend vyrážím do tratě 😀 😀 😀 😀 , jinak žiju jak jeptiška 😀

skurinka
autor
26. črc 2009

jituska.-ja jsem od 6 do 15 srpna v cesku ale to jedeme na chatu rodina cela a se znamyma.
ale dalsi tyden jsem u meho taty teda vsychni a to jsem meho muze pripravila ze mam uz naplanovane akce s holkama....uz se tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm 😀 😀

vercaberca-piglovat..dost dobry 😀 😀 😀

arvetka
26. črc 2009

hele tema "milenka" melo behem dne snad 150 stranek a tady to nejak vazne 😀
no tak aby skurince nebylo smutno, tak ja se pridavam 😅
u me uz je teda afera ukoncena, kazdopadne ja jsem byla hodne zamilovana, chtela se rozvadet a nakonec nic, no 😝

skurinka
autor
26. črc 2009

arvetka-jak dlouho to trvalo?

krembonzur
26. črc 2009

ja jsem se po skoro 10 letech videla v praze se svou "zivotni" laskou a kupodivu jsem nepodlehla-jsem se nepoznavala... 😀 a to jsem byla skoro po 2 letech sama v praze, takze sance to bylo jako hrom, doma to taky neklape, jak by melo, ale holt to nejak neslo...(jsem fakt tele 😀 )

anta
26. črc 2009

Jituska - neboj, nepodnítí, jedno téma rozhodně ne, to už člověk v hlavě mít musí předtím 😀 😀 😀

arvetka
26. črc 2009

rok a pul skuri.

vip.martin022
26. črc 2009

skurinka: ahoj jsem sice chlap.ale mám k tomuto tématu taky něco.co se týče toho milence schvaluju podle toho co jsem čet se ti ani nedivim a toho tvého nechápu.já to mám doma podobné ale obráceně manželství je skvělé a po sexuální stránce to už delší dobu neklape má po porodu ňaký blok.ale nevim jestli bych si dokázal najít milenku.už jsem z toho vyšel.snažim se odreagovat jinak sport atd ale nevim jak dlouho to eště vydržim ale na druhou stranu bych nechtěl ženě ublížit.