Milování - jak se tomu říká u vás doma?

bambulik
10. pro 2007

Takové malé odlehčené téma...
Jak se o tom bavíte doma? Vím že toto slovo používají lidé různě...
Já říkám, táto, pojdˇse pomilovat nebo můj Janík někdy říká, je středa jebat mi třeba...
nebo taky říkáme že bysme se rádi pošmajchlovali a tak... dáváme si takový signály, že prostě jeden o druhým víme že tam ta chu%t je a že něco bude...
jak to máte vy doma?

anatanka
10. pro 2007

Mr... taky absolutne nepouzivame, u nas se vetsinou "popichujem" nebo delame "pichy pichy"

dendisa
10. pro 2007

šuky - šuk - orál.
Vysvětlím 😎 .
Byl před mnoha a mnoha lety 😀 dokument na jedničce a tam u děcek zjišťovali, jestli znají kondom, jaká je mezi nimi osvěta. No, jeden asi desetiletý kluk řekl, jó, to znám, to je šuky šuk orál. Tak nám to zůstalo.

pepibubu
10. pro 2007

Ahojky 🙂

Tak my se většinou tulíme 🙂 nic originálního, ale když jezdíme jednou ročně s bandou na hory (většinou sestava 6 - 8 dospělých a 10 - 12 dětí ve věku 0 - 13 let,) tak samozřejmě čas od času přijde touha na všechny. No a aby si rodiče mohli beztrestně užít, začalo se říkat, že se jde "uklízet," aby bylo zaručeno, že v tu chvíli budou děti od rodičů co nejdál 😀

aniska
10. pro 2007

my tomu nevravime nijak, proste ked na to pride ide sa na to a hotovo 😝 😀

vercidlo
10. pro 2007

My se sneckujeme 😵

pe3cka
11. pro 2007

Když jsme byly s kamarádkou malé,tak jsme si to zašifrovali do "tentopatento" 😀

danullinnka
11. pro 2007

my se miliskujeme 😅

pe3cka
11. pro 2007

danullinnka: to je hezké...🙂

lilib
11. pro 2007

mazlit se 😉 ..středa, je ho tam třeba 😀

andrysek2
11. pro 2007

ahojik mamci tak u nas se nejprve treba skadlime a pak na to hopsneme jak se rika jinak zadny konkretni nazev nemame 😀 😀

mobina
11. pro 2007

Ještě jsem si vzpomněla, že dost často říkáme "pojď keksíkovat" 🙂

konoupek
11. pro 2007

tak u nás se trtká,neboli jdem trtkat a když tatin moc žadoní,tak říká,že potřebuje připustit 😵

andilek
11. pro 2007

tak mi trtkáme, trtkáme jak veverky, souložíme, milujeme se, šukáme a vlastně vůbec... už skoro rok máme pauzu, takže vlastně ani nevím jak už jsme tomu říkali 😝 😅

nikka.vo
11. pro 2007

my tomu asi taky nijak neříkáme - když už jako chceme naznačit, tak řekneme rovnou: Chci tě! 😅
fakt si nic nevybavuju 😕

gedren
11. pro 2007

Ted jsem si uvedomila, ze obcas taky rikam manzelovi, jestli by me nechtel zas nekdy vojet 🙂

nikka.vo
11. pro 2007

jinak o tom mluvíme jako o píchání 😲 😀 🤐

andilek
11. pro 2007

kurňa samozřejmě MY!!! už fakt píšu jak debil 😝

andilek
11. pro 2007

jó a taky jsme tomu říkali, že mě manža znásilní 😝

tlapicka
11. pro 2007

My jsme celkem cunata 😕 pouzivame vyrazy jako vopichat, vosoustat, vojet, i to znasilneni nekdy padne 😅 . a kdyz mame rmatickou naladu, tak to je provetrani jeskynky apod 😕 😀

lenycka
11. pro 2007

Holky, to je téma 😀 Některý názvy jsou fakt DOOOST DOBRÝ 😀 😀 😀

terezkaaa
11. pro 2007

mně se líbí provětrání jeskyňky 😀

bielanevesta
11. pro 2007

Tak u nás je to "znásilnenie" a "šukanie" pred porodom to bolo vyháňanie mimíska von 😀

natalien
11. pro 2007

my se znásilňjem, pícháme, ňuňáme, mazlíme ... a už mě zatím nic nenapadá..., jo a taky neříkáme nic 😵

nikka.vo
11. pro 2007

bielanevesta 😀 - to vyhnání je taky orignál 😀

bielanevesta
11. pro 2007

Nikka to ale fakt tak bolo 😀

natalien
11. pro 2007

My jsme píchali Nellinku do hlavy a zasejvali vlásky 😀

mobina
11. pro 2007

Jo my vlastně taky občas vymetáme pavučinky 😕

bielanevesta
11. pro 2007

Kájo 😀 tak to u nás platí teraz 😀

r123
12. pro 2007

tak to s těma miminkama mi připomíná že když sem nedávno zmínila že už jsme dlouho neměly orální sex tak mi manža říká když já mám strach aby mě malá nekopla do čela! 😀

bambulik
autor
12. pro 2007

někdy si říkáme že kdy se zase pojebem