• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milování - jak se tomu říká u vás doma?

15. března 2014 
u nás krom klasickýho milování, souložení, šuk.ní a nebo se manža někdy ještě vyjádří, že jako kdy budem zase vymetat pavučinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se o tom nak nebavime, proste to delame :slight_smile:
ale kdyz je vesela nalada, tak jde MM vykropit hrobku a oblibena hlaska je taky "ja bych sukal az bych kukal" - to mu proste neodolam :grinning:
12. pro 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
taky znám já bych šukala až bych brečela...
12. pro 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to jsou super hlášky...No,u nás je to spíš - dělat mojamoja, nebo mojinkovat, nebo se pomačkat... :slight_smile:
12. pro 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, bych zasejc provětrala tohle téma, pač mi to přijde fakt ftipný, co si v některých rodinách říkáte a aspoň člověk domů přijde s novým názvem a ohromí parťáke, ne? :wink:
My říkáme šudlikat a nebo šudlínkovat
20. led 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja teda nechci nikoho urazit, ale kdyby mi chlap rekl, ze bychom mohli 'sudlinkovat', tak by se mi zarucene zhnusil, pac chlap me musi pritahovat svou muznosti, a ne sislavou detinskosti :rolling_eyes: (ale kazdemu co jeho jest).

K tematu se sice vyjadrit muzu, ale MP je cizinec a pro vyjadreni daneho problemu pouzivame anglicke vyrazy, tudiz to asi nikomu nic moc nerekne....
20. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojď se podívat na anduláka Péťu :grinning:
20. led 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě se manža ptá,jestli si jdem šuknout :slight_smile:
20. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré téma....my říkame mazlinky, poprcat a dělat "věci"...k tomu se přidává výraz "zavěcovat" :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas tata rika.-mamo pod ja te poignoruju.jinak pomazlinkovat soustat a pokourit :grinning:
20. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to "pojď se množit" nebo "pojď se ovečkovat" (zasvěcení ví :grinning: ) :grinning: jinak takový to běžný šoustat,milovat.....
20. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se rika "čukat".... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo "čukalinkovat".. Anebo me proste muz "vojede"... :grinning:
20. led 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já slýchávám: bych šukal až bych brečel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás probíhá výměna genetických informací :wink:
a nebo si jdeme narovnat záda vedle ( tj. do ložnice )
26. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to je dobry...
u nas kdyz sem hodne nervozni, tak mi muj rika: hele, ty by sis potrebovala poradne zasukat vid? :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kdyz je romantika, tak: pojd se ňuchňat :slight_smile:
27. led 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky ňuchňat :grinning: , šukyšuky a obcas slycham ze me poradne vojede :grinning:
27. led 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: sportovat :grinning: :grinning: , zasunout, zasouložit, pomazlit, sednout si ke mně na chvíli :grinning: :grinning: (to se mi minule vymstilo )
27. led 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
můj bývalý vždycky říkal: smočil bych tykadlo :slight_smile: s manžou je to: dáme sex? :slight_smile:
27. led 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak jsem se zase po čase pobavila znovu:slight_smile:
2. únor 2013 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulik dneska už tomu říkáme "pomojinkovat"... :slight_smile:
3. únor 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se ptá M, jestli chci pozlobit a pak po říká, že jsem ho zase pěkně znásilnila :grinning:
3. únor 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..tak to jsem se nasmála teď... :grinning:
U nás to většinou začíná obejmutím a slovy: Ooo ta tvoje prdelka..tý bych dal... :sweat_smile:
Nebo...Mám přeplněno..., Večer ti ukážu...nebo Bráška chce pokecat.. :grinning:
A pak takový ty běžný jako vymetání pavučin...mám na tebe chuť...dal bych si tě a ty běžný prasečinky jako š**t, m**t, atd.
12. únor 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás tomu říkáme zatuknout kolík, strčit hřebík, ocucat klobásku, vykropit hrobku, dem si zakouřit, nejdem na to hopsnout, mamo pod píchat!!!
15. bře 2014 v 17:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
15. bře 2014 v 17:23 • krava55
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
15. bře 2014 v 17:24 • krava55
Tvůj příspěvek