Mladé maminky 🙂

karol4
3. čer 2016

Ahojky jsou tu nějaké mladé maminky?
Je mi 21 let a ráda bych si popovídala s nějakou vrstevnicí. Co ještě studuje jako já, nebo pracuje 🙂

andreaandrejka
3. čer 2016

Je tady skupinka Mladé maminky do 25 let, zkus mrknout tam. Jinak mě je 28, už mám 10 let odmakáno, nestuduju ale pořád si přijdu mladá 😀 😀

karol4
autor
3. čer 2016

@andreaandrejka tak si je najdu. Díky, však 28 je taky pěkné a stará rozhodně nejsi, možná zkušenější 😉 díky za info

konekokira
4. čer 2016

Juu, ahoj, mne je 19 a ted jsem dostudovala SS a jfu na vs 🙂

karol4
autor
4. čer 2016

@konekokira super já už myslela že se žádná neozve 🙂 já studuji na Karlovce pedak 😉 a kam jdeš na VŠ?

shaktinka
4. čer 2016

@karol4 ahoj me je taky 21, v srpnu 22, ale uz nestuduju, pracuju 🙂

micaella23
4. čer 2016

Dite ve 22, nyni mi je 23, jen nestuduju ale uz od matury jsem pracovala 🙂 ale ted jak mam cas a jsem desne akcni a v praci jsem byla zvykla mit frmol tak diky kamaradum i beham ruzne po pracich, pomaham kamarum abych se vyradila (dite je se mnou, nebo hlida milerad pritel, a ty 4-6dni v mesici neni hruza) a napadla me i skola, neco se ve me zlomilo a chtela bych byt neco jako zdravotni sestra v nemocnici, pomocny personal, jen nevim jak bych to zmakla prace se jeste ucit to uz mi prijde jako velky orisek...

karol4
autor
4. čer 2016

@shaktinka tak to je paráda 🙂 jsem rada ze nás ne víc. 😉 a odkud si?)

@micaella23 takže vlastně život se ti změnil ale když se chce zvládne se vše. Jak mamca na plnej úvazek tak i holka co vidí kamarády a tak. Tak to si mi zvedla náladu. Já se všeho bojim.. Navíc nevím jak u vas holky, ale my to plánované nemeli...nakonec jsme rádi, přítel velice a já s tím strachem co a jak zvladnu tak taky 🙂

adrianne1108
5. čer 2016

Ahoj holky, ja pred par dny odstatnicovala a rekla si ze bych si jeste rada neco odpracovala no a pred par dny uz ms nedosla a objevila jsem //.
Je mi 22 🙂

blondterezka
5. čer 2016

Ahoj holky , já sem studovala pak sem přerušila studium a šla sem do práce s tím ze se pak vrátím do školy ,ale z toho sešlo 🙂 je mi 20 🙂

shaktinka
5. čer 2016

@karol4 z vysociny, pacov u pelhrimova 🙂 ty z prahy ze? 🙂

karol4
autor
5. čer 2016

@adrianne1108 gratuluji ke statnicim 🙂 a kde jdeš na gyndu? Nebo už to mas potvrzené ?😉
@blondterezka a jak se tesis na mimco? 🙂

shaktinka
5. čer 2016

@karol4 jee tak uz ctu ze jsi z Brna, tak pardoon, ja si te spletla asi s jinou uzivatelkou 🙂

karol4
autor
5. čer 2016

@shaktinka ted bydlim v Brně ale jinak se do Prahy budu stěhovat mám ta rodinu a jsem moc daleko. Jak na to vůbec reagovali rodiče?🙂

shaktinka
5. čer 2016

@karol4 jo v pohode, ja s nima uz pres pul roku nebydlim.a s pritelem jsem pres 5 let takze dobry 🙂 co u tebe?

karol4
autor
5. čer 2016

@shaktinka no tak to mas fajn. U me je to tak, ze se bojím. Mamce jsem to řekla hned, ale na začátku jsem si myslela že to dame pryč.takže se bojím co řekne teď. Jsem s přítelem 11měsíců a podařilo se nám to i přes antikoncepci. Mám vývojovou vadu zdvojenou dělohu. Bojím se snad všeho co ma přijít. Jsou dny kdy jsem připravena a tesim se ale pak jsou chvilky kdy si rikam , ze už nebudu sama a jak těžké to vše bude...

adrianne1108
5. čer 2016

@karol4 dekuji 🙂 no chci volat zitra ale jak sem tak cetla tak se vyplati pockat at uz jde videt na utz trochu vic. Kdy jsi sla ty poprve? Podle vypoctu bych mela byt 4+6tt dneska.

prostejina
5. čer 2016

Je mi 23... Jsem mlada, nebo už nezapadam? :D

adrianne1108
5. čer 2016

Holky jaka byla reakce vasich rodicu? A jak ste jim to rekli? Mamka mi pred rokem rekla ze bych si zkazila zivot ze mam jeste tak 10 let pockat. No je mi 22, v srpnu 23. Vysokou m hotovou a s pritelem spolu zijeme uz pres 2 roky.

prostejina
5. čer 2016

Naší byli nadšený. Taky mám hotovou vysokou, vrozenou vadu a i pres ni jsem otěhotněla velmi brzy :D jinak...az se nám prdolove narodí, myslím, ze se přístup odmitavych rodičů změní..

adrianne1108
5. čer 2016

@prostejina ty se mas 🙂 ja se docela reakce bojim, pritelovi rodice by byli radi ale moji nevim... ale urcite to nejak potom rozchodi :D

blondterezka
5. čer 2016

@karol4 nemůžu se dočkat 🙂 a strašně to pomalu utikaa budu mít teprve 2 kontrolu a čekám na bijici se srdecko 🙂 a copaa ty 🙂?

konekokira
5. čer 2016

@karol4 já jdu na masarnu na religionistiku, jinak nasi se už dost těší, teda hlavně moje máma a tety 🙂 jinak jsem z Brna

prostejina
5. čer 2016

@adrianne1108 počkej, vadí to ještě nevědí? Nebo jsem s as mimo a blbe to chápu? :D

prostejina
5. čer 2016

@konekokira jeee, do Brna se stehujeme na konci června 🙂 hledám tam nějakou novou gynekolozku... Mas dobrý ho gynekologa?

nathaliee
5. čer 2016

Ahoj holky, tak se jdu k Vám přidat.. 🙂
Je mi skoro 22..s přítelem přes 6 let...3 roky spolu bydlíme.. 🙂 Mimčo si moc přejeme, v březnu jsme o jedno přišly...
Už jsem po první kontrole, ale vypadá to teprve na 5+4 (asi posunutá ovu)..podle MS 6+5 🙂
V pátek jdu zase na kontrolu, tak snad tam něco půjde už vidět.. 🙂
Naši rodiče se strašně těší, až jim oznámíme, že čekáme.. 🙂 pořád se totiž ptají-už jsi v tom :D 🙂
Jinak jsem ze Zlínska 🙂

odula
5. čer 2016

Holky - ja už nejsem žádná ranní rosa, děti jsem mela pozdě, a chtela jsem vam jenom říct, že vám děsně "závidím" (jenom v dobrým 😉 ) a fandim vam. Mit ty zkušenosti co mam teď, jdu do mateřství mnohem dřív. Z mýho pohledu je stokrát vic výhod nez nevýhod. A vy jdete takže - thumbs up 🙂

konekokira
6. čer 2016

@prostejina Ahoj, já chodím k Dvořákové na Orlí, je moc milá a citlivá, když nějaký vyštření odmítnu, tak nic nenamítá. Je to takový celý gyndo centrum, kde mají i utz na VVV, akorát na ozvy se chodí taky k nim a ne do porodnice, ale tak vše se dá domluvit. Jediný co tam stojí za prd jsou sestry/pa v ordinaci, jsou docela neschopný...

konekokira
6. čer 2016

@adrianne1108 já to řekla mámě, když jsme byly s mamkou a tetama na obědě (byla jsem myslím 8tt), máma byla v šoku a tety brečely, nakonec jsme v restauraci plakaly všechny čtyři 😀 ze začátku byla dost v šoku, otěhotněla jsem na střední, ale teď se moc těší, je úplně celá na měkko 😀 a ještě se stejně nesmířila s tím, že ve 40 letech se stala babičkou 😀 přítelovi rodiče to vzali dobře, ale v jejich rodině se pořád rodí, když to řeknu takhle blbě 😀

karol4
autor
6. čer 2016

@adrianne1108 a kdy jim to řekneš? Taky mám strach hrozný :((.

@konekokira to je super že si z Brna 🙂 Tak držím palce se školou 😉 Já snad dodělám příští rok třeťák :D
:/

vy jste docela dlouho všechny se svýma klučinama :D já jsem s ním teprve 11 měsíců a všechno je strašně zrychlené :( bojím se... :D

karol4
autor
6. čer 2016

holky je vám nějak špatně? Já třeba všude čtu, jak zvracejí atd.. Jako ráno je mi taky špatně, ale dám si něco k jídlu třeba jogurt nebo něco a jsem v pohodě. Hodně piju a trápí mě teda zácpa, ale nic jinýho. Píšou taky jak nemůžou jíst atd :D to mě fakt netrápí..tak se chci zeptat Vás, jak to máte 🙂