Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

stylly
30. črc 2010

Pojďme všem dokázat, že i my to zvládáme naprosto stejně jako maminky po 30. 😉 Často slýcháváme otázky typu:"Proč máš dítě tak brzo,..??A tak,....tak to máme společné téma.....

pellullinka
21. říj 2010

ahoj mamky :_)
u nás je kosa a fučí vítr ☹ hnus

slunicko6_12
21. říj 2010

@pellullinka tak to ti zavidim, jelikoz my nemuzeme ven a byla bych radsi, kdyby bylo hnusne 🙂

ivetka87
21. říj 2010

Ahoj holky, mě bylo 23 v červenci - můžu se taky přidat???

slunicko6_12
21. říj 2010

@ivetka87 ahoj vitej 🙂

ivetka87
21. říj 2010

holky nemáte někdo zájem o přivýdělek z eko.drogérii - dobře se to prodává

beruska1989
21. říj 2010

ahojky holčiny, mě bylo v červenci 21🙂

pellullinka
21. říj 2010

@beruska1989 ahoj beruško, já jsem v květnu 89 🙂

pellullinka
21. říj 2010

@ivetka87 ahojky 🙂 koukám, že čekáte druhé mimčo a kloučka, závidím páreček 🙂
jak se těšíš? bojíš se?

ivetka87
21. říj 2010

jj, čekáme ale chtěly jsme holčičku- teda spíš přítel, chtěl dvě princezny 🙂
jinak se těším ale i zároveň bojím-nevím jak to budu zvládat, budou od sebe jen 19měs. a přítel je pořád v práci..

pellullinka
21. říj 2010

@ivetka87 fakt? já bych druhou chtěla moc holčičku, přitom poprvé jsem si přála kluka.
Já chci holku hlavně kvůli budoucnosti, myslím, že kluci se od maminek brzo odtrhnou a i v dospělosti to není takový jako u holek (ikdyž je to případ od případu)....

qualka
21. říj 2010

Zdravím mladé maminky...:o) Je mi 23 a jsem z Prahy...:o) Lituju Vás holky za ty průpovídky typu "ještě si něco užijte, proč tak brzy"...blabla...já mám opačný problém...:o) Rodiče ode mě i od přítele se pořád ptají kdy už bude mimi...:o)

ver_broderie
21. říj 2010

@ivetka87 ahoj, určitě to zvládneš. Mám doma tříletou dcerku a říkám si někdy, že už mi z ní hrábne 😀 a co teprv to druhý mimi . Když člověk zvládně jedno dítě, proč by nezvlád druhý. S tim časem už to bude horší, přeci je to jen fakt rozdíl. Musíš si líp naplánovat čas mezi obě děti, aby se jedno necítilo ostrčený. Ale my to zvládnem ne 😵
@pellullinka tak u nás jsou jen samý holky, takže když jsme volali mojí mamce, že bude zase holka, tak řekla: jé babinec 😀 a můj otec chtěl taky konečně vnoučka, když už se mu syn nepodařil 😀 Ale na druhou stranu, chlapi, co maj dcery mají trochu jiný chování. Že prý mají lepší sociální cítění a nejsou to takový sobci a hyeny. Ale kdo ví, třeba je to kec 🙂

ver_broderie
21. říj 2010

@qualka ahoj, no litovat nemusíš. To je spíš o nepochopení druhých. Jako abstinent nechápe mladý lidi, co se dobrovolně opíjí každý týden na akci a naopak. Ten pocit, kdy chceš mít děti, tudíž s tím i svojí vlastní rodinu, domov a zázemí přijde u každýho v jinou dobu. Je tak trochu pravda, že u lidí co tohle v dětství neměli, je ta touha tak silná, že si raději založí rodinu vlastní a to brzo. Každý potřebuje vědět, že někam patří a že jeho život má smysl a někdo tím ten smysl a cíl v životě získá. Ten kdo si celý život připadal sám a nepochopen, najednou není sám. Už do konce života má někoho kdo ho bude milovat, tak jak si zaslouží. Bohužel v dnešní době je hodně lidí, co zůstávají dobrovolně sami, i když to tak ani nechtěli. Buď jsou to rozmazlený sobci moderní doby, kariéristi, nebo prostě tak dlouho váhali, až bylo pozdě. Těchto lidí musíme litovat. Maminkám a šťastným dětem můžeme jen závidět 😵

slunicko6_12
22. říj 2010

ahoj holky 🙂

slunicko6_12
22. říj 2010

@ver_broderie vitej a moooc krasne napsano 🙂

ivetka87
22. říj 2010

@pellullinka
no nakonec budeš ráda že je to v pořádku a bude ti fuk co to je 🙂 🙂

ivetka87
22. říj 2010

@ver_broderie
no nic jinýho nám nezbývá než to zvládnout 😀 😀

ver_broderie
22. říj 2010

@slunicko6_12 😉 díky

pellullinka
22. říj 2010

@ivetka87 to je jasný, že budu ráda když bude miminko v pořádku.. 🙂

slunicko6_12
22. říj 2010

chtelo by to taky nejaky mlady maminky z brna 🙂 Sneska je vetsine maminek kolem 30-35 a u nas kde ja bydlim tak mi vsechny pripominaji mou mamku i oblikanim, no kecam mamka se oblika lip 🙂

pellullinka
26. říj 2010

@slunicko6_12 fakt? mě přijde, že u nás je docela dost mladých maminek, ale já se zase necítím že bych musela chodit pařit a tak. je mi dobře s maminkama tak kolem 26ti let.
taky záleží na tom jaká je. ale u nás jsou mladé většinou fakt pubertacky nebo tak

slunicko6_12
26. říj 2010

@pellullinka parit jsem teda urcite nemyslela to jsem nebyla asi dva roky 🙂 ale popovidat, jo kolem 25 je to taky parada ale ty tady v okoli nemam :( fakt jim je kolem 30 a trochu mi prijdou takovy ten nature styl 😅

sjussi
26. říj 2010

@slunicko6_12 tady je to to same aspon vekove 🙂 a co je ten nature styl??? 😀

pellullinka
26. říj 2010

@slunicko6_12 tak já pařit byla, ale to chodím s holkama ne s maminama. Ikdyž domlouváme bowling 🙂
mě spíš chybí taková ta nejlepší kamarádka....a kdyby to byla holčina mladá s děckem bylo by to super

slunicko6_12
27. říj 2010

@sjussi nature styl 🙂 no vzivote jsem ani jednu nevidela namalovanou a maji takovy to prirodni obleceni velky volny sukne styl hippies 🙂 a kdyz jsem je slysela o cem se bavi tak to mi bylo hned jasny, ze kamaradky nebudeme 🙂

slunicko6_12
27. říj 2010

@pellullinkaja jsem od doby co se maly narodil byla asi sama 4 X nekde a to nikdy vecer nema me kdo hlidat 🙂 tchyne si pripada asi strasne mlada na to aby treba o vikendu pohlidala malyho jezdi na vylety mela ho vsudy vsudy jednou na 2 hodinky ani na prochazku si ho nebere ale pry ho ma strasne rada tak nevim jak se to pozna 🙂 takze je kulisek porad se mnou a ja jsem si na nej tak zvykla ze kdyz jsem bez nej jen hodinku je mi sileny smutno

sjussi
27. říj 2010

@slunicko6_12 aha tak nastesti nikoho takoveho neznam,ale i tak je to naprd,bydlim tu pres rok a skoro nikoho tu neznam,aspon ne s detma a kdyz uz deti maji tak jsou o hodne starsi 😒

slunicko6_12
27. říj 2010

@sjussi jo t\k to vim o cem mluvis ja jsem si pres konika nasla jednu super mamcu dikybohu za ni 🙂

sjussi
27. říj 2010

@slunicko6_12 taky budu muset poradne pohledat 🙂 kdybych byla z meste tak by to slo lip ale co uz 😀

slunicko6_12
27. říj 2010

@sjussi to asi jo 🙂 ale na vesnici mozna zese je vic mladsich holek co maji deti ne?