• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
U nás je teď hodně chřipka, kže jsem radši doma a chodím jen na ty zkoušky a zatím to jde. Až bude Prcek větši, tak chci pokračovat buď na jazykovce nebo humanitní vědy.
14. únor 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas v poho pipi....a v septembri ti t lahko daju tu maturu ked budu vediet ze mas mmi doma
porodu sa nebojte, neni to take strasne, zvladla to zatial kazda
14. únor 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zvladla to kazda tym sa ukludnujem :slight_smile: tiez si osobne myslim ze budu brat moju situaciu do uvahy a nebude to tak velky problem :slight_smile: uz aby som to mala za sebou...
no ja som uz po chripke kajule,uz len trocha kaslem ale bola som uplne hotova :frowning2:
14. únor 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v lednu byla trochu nachlazená, ale lehla jsem, čajíkovala a naštěstí to přešlo. :slight_smile:
14. únor 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzm palce robit vysku a starat sa o mimi, ale zvladli to ine zvldneme to i my
ako to mate s otcami babatiek? byvate spolu?
14. únor 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tej moj bol spociatko velmi sokovany a naozaj som sa bala co bude no je uplne uzasny, i ked ma svoje chyby ako kazdy som s nim stastna a velmi sa obaja tesime :grinning:
14. únor 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super nech vam to vydrzi, my sme to mali tazke, mimi sme chceli a ked som bola tehu furt hadky, rozisli sme sa ale nakoniec sme to vyriesili a mesiac pred porodom sme sa zobrali :wink:
14. únor 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pipi tak to je super,ja som tiez mala len 18 ked som cakala prve babo,no len otecko nam niak utiekol mesiac pred porodom,inak aj on je z vrakune
14. únor 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak jedine co je na tom taky minus je ze som dosla o kamosky, som s nimi v kontakte stale ale maju ine problemy ako deti....a kedze ja nikam chodit nemozem tak s nimi ani nemam o com hovorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
chelsee s tymto s tebou suhlasim,ale najdes si ine kamosky maminky a s tymi si budes mat co povedat.ja to mam horsie ze odkedy byvam v ruzinove tak tu nikoho nemam a xodim za kamoskami do petrzalky.a este sa musite obrnit voci takym tym "dokonalym"matkam pre ktore plati mlada matka=zla matka.ja som si uz stym vela uzila,ale uz to ignorujem kedze viem ze som dobra mama lebo moje dieta je vynikajuco vyxovane.dokonca ked som s nim bola v nemocnici tak pani primarka na vizite skonstatovala ze najmladsia mam to tu je ale aj najlepsia a najzodpovednejsia.tak som vtedy potesila.
14. únor 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti verim arabeska,ja uz si tie reci okolo nevsimam ja som stastna a to je hlavne :slight_smile: inak chelsee toho sa najviac obavam lebo teraz mi sice kazda kamaratka hovori ako budu chodiit ku mne a spolocne na prechadzky no neverim uz aj tera sa mi obcas stane ze ked niekde spolu sme tak oni o niecom rapocu a ja uvazujem kde som vydela aku akciu na detske veci a pod...
14. únor 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi,budu xodit mozno mesiac.kym sa neprestriedaju vsetky.potom uz to bude len obcas a postupne sa to vytrati.ja som rodila v septembri a do juna som xodila na prexadzky skoro stale sama,okrem prvyx tusim 2 mesiacov.potom uz sa mi lahsie zoznamovalo s maminkami lebo uz aj maly bol trosku viacej ciperny a tak..ale pri malickej ti ani nedojde ze ti niekto xyba asi iba pri tyx prexadzkax.ja to mam teraz o tom ze davidko xce ist za kamosmi tak sa tam trepkam pomaly kazdy den :sunglasses: ale co by som pre ten moj pokladik nespravila? :dizzy_face:
14. únor 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
arabeska ja byvam sice vo vrakuni no velmi casto sa pohybujem na posni (skoro kazdy den som tam) ak by si potrebovala spolocnost....
14. únor 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
arabeska snad si najdem, my sa tiez ideme stahovat takze to pridem aj o tie co som mala
tiez som to zazlia uz a asi len preto ze vyzeram inak, nak oblecena atd ale to neni dovod aby som sa nevedela postarat o dieta
14. únor 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja byvam pri zimaku,mozeme sa urcite niekedy stretnut,ja sa lne potesim.mozeme aj niekam ku strkovcu ist alebo tak. :wink:
14. únor 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bolo fajn :slight_smile: drahy mi uz prisiel domkov tak sa mu idem venovat :slight_smile: majte sa zatial pekne :slight_smile:
14. únor 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chelsee, tak já když jsem to Péťovi naznačila, tak mi řekl, ať mu to řeknu, až si budu 100% jistá, aby se netěšil zbytečně. :slight_smile: Naši mají nově postavený domek a je tam zvlášť jeden menší byt, kže ho teď zařizujeme, ale časem Péťa říkal, že si postavíme něco svýho, tak se nechám překvapit. :slight_smile:
14. únor 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mladuchy :grinning: ako sa dnes mame?
15. únor 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Pipi, ale jo celkem to jde akorát dneska pořád ještě nevím, co k obědu.
15. únor 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim mlade maminky
kajule aj my sme to mali mat povodne tak, manzel je cech a mali sme zit v cechach v rodinom dome u jeho rodicov, miesto toho sme v ba na moje prianie :unamused:
15. únor 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chelsee a co ten smajlík?! Nejsi tam snad ráda?§
15. únor 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som pred chvilkou vstala lebo dnes mam este volno zo skoly no zajtra uz budem musiet zacat zarezavat :angry: a tak dnes trosinku vyupratujem bytik a papat si asi urobim chlebik vo vajci a na obed buh vi... inak kajule ja osm sa narodila v Krnove a 3roky som zila vo Frydku-Mistku :slight_smile:
15. únor 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem od Trutnova, ale teď jsme občas ještě v Hradci Králové (odtud je přítel), pže to tam u nás teprve zařizujeme. Frýdek Místek, to je kousek od Ostravy, tam mám příbuzný a pak všude možně na Moravě. :grinning:
15. únor 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule, chcela som byt doma pri mojich rodicoch ale teraz viem ze by mi bolo lepsie tam asi....s kamoskam s nestikam kedze von chodim len s malou kocikovat a cez vikend s muzom niekam takze ci som doma v byte a meste alebo v rod. dome a na vesnici tak asi ta vesnice pre mna a malu by bola lepsia, ale teraz to je ako to je, zle nam neni mame sa radi a sme stastni
15. únor 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej pri ostrave :slight_smile: tam mam aj kamaratov z detstva co sme sa aj potom este navstevovali ale nejako som postracala ich cisla a ja mam tiez ine tak uz asi 2roky nie sme v kontakte tak som smutna :frowning2: musim to nejako vymysliet aby videli pak malinku ked sa narodi :grinning:
15. únor 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, máte se rádi a to je hlavní a taky to že je malá v pořádku. Už se těším, až se nám ten Prcek taky ukáže. :dizzy_face:
15. únor 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to prcek, tak vola aj moj tomas malu :wink:
15. únor 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já mám všechny kamarádky právě tam u nás a tady ve městě jich mám pár a pak Péťovi kamarády s kterýma si ala naštěstí dobře rozumím.
15. únor 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to hej chelsee v rod.dome by ti neskor mohla pobehovat na zahradke a nemala by si strach ze ti ju nieco zrazi... a v byte co,tam sa nic neda
15. únor 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi sak to a zvlast ked sme si teraz zobrali hypoteku a kupili byt 44m2
to neviem kde mi tam bude bezkat, asi s nou budem jazdit casto na prazdniny do cech
:wink:
15. únor 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek